Alpa Tamir Teknik Servis

Alpa Tamir Teknik Servis

Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk. Şükür İş Merkezi, No:10/B2 (Torun Center Yanı) Şişli / İstanbul Şişli - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

ALPA Tamir Merkezi ile kaliteli, hızlı ve ekonomik bir işçiliğe...
iPhone, iPad ve Samsung başta olmak üzere akıllı telefon ve tabletler için profesyonel, hızlı ve ekonomik tamir hizmeti vermekteyiz. Telefon ve tabletleriniz artık günlük yaşantınızda önemli bir rol oynamaktadır. Telefonunuz veya tabletiniz bozulduğunda onarımı için bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız burada. Elektronik tamir endüstrisinde on yılı aşkın tecrübesiyle, ALPA Tamir Merkezi hızlı ve etkin olarak arızalı cihazlarınızı yeniden hayata döndürüyor.
Biz aşırı duygusal değiliz, ama insanların isteklerine karşılık vermemiz gerektiğinin farkındayız. Alpa Tamir Merkezi bu yüzden çalışıyor, insanları memnun ediyor ve günü mutlu bitiriyor. Kırık iPhone ekranını ya da bozuk şarj soketini tamir etmekten memnun oluyoruz. Biz memnuniyetimizi millete yardım etmekten alıyoruz.Telefon ve tabletleriniz artık günlük yaşantınızda önemli bir rol oynamaktadır. Telefonunuz veya tabletiniz bozulduğunda onarımı için bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız burada. Elektronik tamir endüstrisinde on yılı aşkın tecrübesiyle, ALPA TAMİR MERKEZİ hızlı ve etkin olarak arızalı cihazlarınızı yeniden hayata döndürüyor. Çalışmalarımızda güven ve istikrar bizim için çok önemli olup asıl kazancımız, müşterilerimizin memnuniyetidir. Disiplinli iş ahlakı ve saygılı personellerimiz ile amacımız siz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.
Hizmet Tanımı

Iphone Teknik Servis
Iphone Ön Cam Değişimi
Samsung Teknik Servis
Iphone Ekran Değişimi
Ekran Değişimleri
Pad Tamiri ve Diğer Marka Telefon Tamirlerini Yapmaktayız.


Arama Terimleri: Cep Telefonu Tamiri, Iphone Teknik Servisi, Samsung Teknik Servisi, Iphone Ön Cam Değişikliği, Iphone Ekran DeğişimiAnahtar Kelimeler: alpa tamir, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, alpa teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri