Bulat Traktör Tamir Atölyesi - Erkunt Traktör Yetkili Servisi

Bulat Traktör Tamir Atölyesi - Erkunt Traktör Yetkili Servisi

2. Sanayi Sitesi Zeybek Mah. 1502 Sok. No:20 Merkez/Aydın Merkez - Aydın

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Erkunt Traktör Sanayii


Erkunt Traktör Sanayii A.Ş, 12 Eylül 2003 tarihinde, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Bir yıl gibi kısa bir süre içinde Erkunt Traktör, Türkiye'nin ilk yerli tasarım traktörünü üretmeye başlamıştır.

Erkunt Traktör, traktörlerinin yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve bir sektör ilki olan 3 yıl garantisi ile Türk çiftçisinin güvenini kazanan bir marka olmuştur. Sektörün önemli isimlerinden biri haline gelen Erkunt Traktör, 6 yıl içerisinde pazar 3.'lüğüne yerleşmiş ve Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri haline gelmiştir.

Erkunt Traktör Sanayii A.Ş, ürettiği tüm traktör modelleri için Avrupa Birliği Homologasyon Belgesi'ne sahiptir. Bu vesile ile özellikle Avrupa kıtasına başlayan ihracat, Türk traktör sektörü için yine bir "ilk" olma özelliği taşımaktadır. Erkunt Traktör Sanayii A.Ş. ayrıca, TSE-ISO-10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesi alan ilk traktör markası olmuştur.

Yurt içindeki başarılarını ulusal düzeye taşımak isteyen Erkunt Traktör Sanayii A.Ş, ihracat markası ArmaTrac'ı piyasaya sürerek ilk ihracatını Bulgaristan'a gerçekleştirmiştir. 17 ülkede yer alan bayileri ile ArmaTrac, yurt dışında da hızla büyümektedir.

Erkunt Traktör Sanayii A.Ş., Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim yapmaktadır.ERKUNT TRAKTÖR’ÜN AMACI, KAPSAMI VE BAĞLAMI PROSEDÜRÜ

1.AMAÇ

Kuruluşumuzun amacı; müşteri beklenti ve istekleri ile yasal mevzuat ve standartlar doğrultusunda Traktör ve Hidrolik Kaldırıcı üretiminin gerçekleştirilmesini sağlamak; bunlarısağlarken iş güvenliğini ve çevre güvenliğini ilk öncelik olarak kabul etmek, TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001 ve TS 18001yönetim sistemi şartlarında yürütülen tüm faaliyetleri uygulamak, denetlemek, geliştirmek ve takip etmektir.

2.KURULUŞUN BAĞLAMIKuruluşun,amacıyla ve stratejik yönü ile ilgili ve yönetim sistemlerininistenen sonuçları elde etme yeteneğini etkileyecek ilgili iç ve dış hususlar aşağıdaki gibi belirlenmiştir;

KYS İç Unsurlar;

-Kurum kültürü

-Kurum değerleri

-Stratejik hedefler

-İnsan Kaynağı

KYS Dış Unsurlar;

-Müşteriler

-Tedarikçiler

-Yasal Şartlar

-Dış yönetmelikler

-İç yönetmelikler

-Pazar Durumu

-Sosyal ve Ekonomik çevre

ÇYS ve İSGYSİç Unsurlar;

-Kurum kültürü

-Kurum değerleri

-İnsan Kaynağı

-Maddi Kaynaklar

-Eğitim, Bilinç, Farkındalık

-İletişim

-Kurumsal Tecrübe

ÇYS ve İSGYS Dış Unsurlar;

-Tedarikçiler

-Taşeron, Geçici Hizmetveren Çalışmaları

-Yasal Şartlar

-Organize Sanayi Bölge Yönetimi

-Organize Sanayi Bölge Firmaları

-Türk Standartları

-Resmi Denetim Kurumları


ERKUNT TRAKTÖR’ÜN AMACI, KAPSAMI VE BAĞLAMIPROSEDÜRÜ

-Özel Denetim Kurumları

3.KAPSAM

Firmamızda kurulan kalite yönetim sistemi, tüm üretim proseslerini ve satış sonrası hizmetleri kapsar. Firmamızda kurulan çevre yönetim sistemi ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi tüm faaliyetleri, uygunluk yükümlülüklerini, kuruluşun kurumsal birim, fonksiyon ve fiziksel sınırlarını, ürün ve hizmetlerini, kontrol ve etkiyi gerçekleştirmek için yetki ve yeteneğini, tarafların ihtiyaç ve beklentilerini, etkileşimde olunan iç ve dış unsurları kapsamaktadır.Firmamızda tarla serisi, bahçe serisi ve meyveci serisi olmak üzere üç ana tipte traktör üretimi ve hidrolik kaldırıcı üretimi yapılmakta olup yurtiçi Erkunt yurtdışı Armatrac markamızla satış yapılmaktadır.Erkunt Traktör Organize Sanayii Bölgesi Batı Hun Cad. No:2-4-606935 Sincan –ANKARA lokasyonunda konumlanmıştır.Firmamızda kurulan kalite yönetim sistemi, tüm üretim proseslerini ve satış sonrası hizmetleri kapsar. Kalite Yönetim Sisteminin oluşturulmasında; TS EN ISO 9001 Standardı ve İşletmemizle ilgili yürürlükteki mevzuatlarreferans alınmıştır.Erkunt Traktör Sanayi A.Ş, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında önemli faaliyetleri süreç yaklaşımı kapsamında ele almıştır.Anahtar Kelimeler: erkunt, erkunt traktor, erkunt traktor servis, traktor yetkili servis, traktor ozel servis,

Tüm Servis Kategorileri