Emre Otomotiv - Daihatsu Yetkili Servisi

Emre Otomotiv - Daihatsu Yetkili Servisi

Yeni Sanayi Sitesi Zuhal Cad. 14.Sk. No:14 Kocasinan Kayseri Kocasinan - Kayseri

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Dünyada Daihatsu


Mart 1907’de kurulduğundan bu yana Daihatsu Motor Co. Ltd., çabalarını “insanlar tarafından sevilecek kompakt araçlar yaratma” misyonuna yoğunlaştırıyor.

Şirket, 100. Yıldönümünü doldurduğu 2007 yılında, kurumsal faaliyetlerinin temelini oluşturmak üzere bir Grup Felsefesi ve Temel KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) ilkeleri belirledi. Şirket ayrıca kurumsal faaliyetlerinin teminatı olarak yeni “Gelecek İçin Yenilik” (Innovation for Tomorrow) grup sloganını yarattı.


DAIHATSU Grup Felsefesi

DAIHATSU Grup, çağımızın öncü otomotiv üreticilerinden biri olarak yenilikçi otomobil üretme imkanlarını sağlayarak, kendisini “dünyanın dört bir yanında sevilen” ve “güven ve gurura sahip bir kurumsal grup” olarak belirlemeyi hedeflemektedir.

Başlıca ilkeleri:
1. Dünya genelinde müşterilerin memnuniyeti, bizim ödülümüzdür.
2. Karşılıklı saygı ve adillik duygusu sınırlarımızdır.
3. Dünya ve toplumla uyumlu bir şekilde var olmak, bizim sorumluluğumuzdur.
4. Hız, çığır açan buluşlar ve liderlik temel ilgi alanlarımızdır.
5. Dünyanın en iyi kompakt aracını yapmak, bizim meydan okumamızdır.

DAIHATSU – Çevre


Daihatsu'nun araçları sürüş keyfi verir. Her zaman rahattırlar ve yerden tasarruf ettirirler. Ancak global bir bakış açısıyla, bu kompakt araçların sahip olduğu en büyük avantaj, çevre kirliliği açısından dünyaya daha az bir tehdit oluşturmasıdır. Daihatsu, kompakt araçlarının yakıt ve kaynaklardan tasarruf etmesini, daha az kirletici yaymasını ve daha kolay geri dönüşüme sahip olmasını sağlamaya çok fazla çaba harcamıştır. Daihatsu’nun çevre standartları yüksektir ve şirket, sürekli olarak iyileştirmelerde bulunmaktadır.


Daha Temiz Motorlar


Daha kompakt araçlar, doğal olarak daha az CO2 ve diğer sera gazlarını yayarlar. Daihatsu, “Akıllı Katalizör” ve “Katalizör Erken Aktivasyon Sistemi” gibi gelişmiş, tescilli teknolojileri kullanarak daha temiz yanan, daha yakıt etkin motorlar geliştirmenin getirdiği avantajı kullanmaktadır. Uzun bir süredir elektrikli, hibrit ve yakıt hücreli araçlar gibi “temiz enerjiye sahip araçlar”ın geliştirilmesi üzerinde çalışmaktayız.Daha Temiz Üretim


Daihatsu, üretim tesislerinin daha da çevre dostu olması konusunda çalışmalarını yürütmektedir. Hedefimiz, sadece bölgesel ve uluslararası yönetmelikler ve standartlara uymak değil, mümkün olduğunca bunları aşmaktır. Bu, CO2 ve diğer sera gazlarının emisyonlarını en aza indirmek ve atık madde ve hava kökenli kirleticilerin çevreye yayılmasını ortadan kaldırmak anlamına gelmektedir. Ayrıca, tüm fabrikalarımızda endüstriyel atıkların kesilmesi ve sıfır atık seviyesi elde etmek üzere yeni ve daha iyi yollar geliştirmekteyiz.

Servis Bakımı:

Buji
Hava Filtresi
Debriyaj Balatası
Fren Balatası
SileceklerAnahtar Kelimeler: Daihatsu, Daihatsu yetkili servis, Daihatsu otomobil, Daihatsu servis, Daihatsu ozel servis, Daihatsu binek arac, Daihatsu bakim,

Tüm Servis Kategorileri