Gürgençler Apple Cepa Teknik Servis

Gürgençler Apple Cepa Teknik Servis

Eskişehir Yolu 7. Km Mustafa Kemal Mahallesi Cepa Avm / Çankaya - Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
33% (1)
İyi
0% (0)
Orta
33% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
33% (1)
Ortalama Puan

3

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar
SK
Sema Kavrık 25.07.2020

Aydın 6 plas 64 cb batarya fiyatı nedir

HU
Hakan Ulubat 06.01.2020

İphone telefonuma orjinal batarya değişimi yaptırmak için gittim. Servisin oldukça kalabalık olduğu bir günde gittiğim halde aynı gün yetiştirdiler. Servis olarak burası hızlı ve düzenli. Bir de apple uygun fiyat verse çok iyi olacak ama orjinal parçalarda fiyatlar yüksek. Servise 5 yıldız, Apple firmasına tek

EA
Evrim Adıgüzel kaplan 03.01.2020

İphone 7 plus telefonum var arama hatası veriyor yani arama yapamıyorum karşıdan gelenlere cevap veremiyorum ses gelmiyor gitmiyor . Gürgençlere götürdüm Apple’ın kendi hatası dediler bu serilerde bunu yapıyor dediler ama garantisi geçtiği için daha 2 buçuk yıllık telefonun çöp olduğunu Apple’ın bişey yapamadığını ana kart hatası olduğu için yeni telefon almam gerektiğini söylediler. Yani koskoca Apple piyasaya hatalı telefon çıkarıyor hatası garanti dışında gerçekleştiğinde geçmiş olsun bi bardak su İçin diyor . Olacak şey değil sonuna kadar hakkımı savunacağım.

Yorum Yaz

Perakende ve hizmet sektöründe 15 yıllık deneyime sahip firmamız Gürgençler Ltd. Şti. 2012 yılında Apple çözümlerine, servisine ve desteğine odaklanarak üstün müşteri hizmetleri sunması nedeniyle Apple tarafından bu Apple Premium Reseller unvanına uygun görülmüştür. Konya’da ilk ve tek Apple Premium Reseller ünvanıyla Satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olan Gürgençler Apple Premium Reseller personelleri Apple Product Professional (Apple Ürün Profesyoneli) - Apple Certified Support Professional (Apple Sertifikalı Destek Profesiyoneli) sertikalarıyla ödüllendirilmiştir. 

Kısa sürede üstün başarılar gösteren Gürgençler Ltd. Şti. 2013 yılında Apple Authorized Service Provider (Apple Yetkili Teknik Servis) unvanını hak kazanmıştır. Konya ve Mersin’de ilk ve tek Apple Yetkili Teknik Servisi olarak, Teknik Servis personellerimizin eğitimlerine son derece önem gösterip, Apple Certified Mac Technician (Apple Sertifikalı Mac Teknisyeni) - iOS Qualification (iOS Yeterlilik) Sertifikalarına sahip olmaları sağlanmıştır. Profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 

Mağazalarımız dünyadaki konseptlere uygun olarak dizayn edilmiş olup, şirketimiz müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktadır. Tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarını müşterilerimize kusursuz deneyimleme fırsatı sunarak bir kapalı kutudan çok daha fazlasını hissetmelerini amaçlıyoruz.

Zamanın ve Mekânın Sınırlayamadığı İnteraktif Kuruluş olarak;

Türkiye’nin en dinamik ve en genç kadrosuna sahip olan şirketimiz 2002 yılında sektöre giriş yapmıştır. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedefler ile bu günlere kadar geldik. Stratejik iş planları çerçevesinde dünya markası olan Apple’ı bünyesine katarak yatırımlarına devam edip mağaza ve e-ticaret pazarında büyümeye gitmiştir.

Gürgençler kurumsal yapısıyla; günümüz teknolojisi geliştikçe kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmelere uyum sağlayan, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Apple Türkiye iş ortağı olarak;

Online Satış Mağazamız olan Gürgençler E-Store ile tüm Apple Ürünlerini ve Orjinal Aksesuarlarını indirim fırsatlarıyla sizlere sunuyoruz. Konya Kent Plaza’da APR (Apple Premium Reseller), Konya – Selçuklu’da, İstanbul - Levent’de, Mersin - Yenişehir’de Apple Yetkili Teknik servisi ile hizmet vermekteyiz.

 

Türk Telekom iş ortağı olarak;

Mersin - Forum AVM, Mersin – Erdemli ve Mersin – Silifke’de Gürgençler Türk Telekom olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Merkez ofisimiz ise Mersin Erdemli’de yer almaktadır.

 

Profesyonel, Deneyimli, Güncel
Günümüz teknolojisi geliştikçe kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmelere uyum sağlayan, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadromuzla misafirlerimize hızlı hizmet veriyoruz.

Apple Yetkili Servis Sağlayıcı noktalarımızda misafirlik anlayışını alışılagelmişin dışında konseptimizle hizmet veriyoruz.Lydia Apple Yetkili Teknik Servisleri Apple markalı ürünler için bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunar. Bu hizmetlerinde Lydia Apple Premium Reseller’ın marka altyapısından yararlanır. Sertifikalı uzman personeliyle Apple kullanıcılarına sürekli denetlenen Apple kalite ve standartlarını sunar. Bu hizmetler özetle; projelendirme, garanti içi-dışı servis hizmetleri, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır.Anahtar Kelimeler: apple servis, ankara apple, apple, yetkili servis, teknik servis, gürgençler,

Tüm Servis Kategorileri