Kale Motor - Haojue Motosiklet Yetkili Servisleri

Kale Motor - Haojue Motosiklet Yetkili Servisleri

Beyler Mah.beyler Sk.109/1 Elmalı - Antalya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Haojue Şirket Profili

Haojue Holdings Co., Ltd. (Haojue Holdings) firması pek çok iş sektöründe faaliyet gösteren, sahibi olduğu veya kısmen ortağı olduğu sayısız yan kuruluşları ile lider bir motosiklet üreticisidir. Jiangmen City of Guangdong Province ve Changzhou City of Jiangsu Province 'te olmak üzere iki tane üretim tesisi bulunmaktadır. On iki bin çalışanı ile 2012 yılında 1,52 milyar $ mal varlığına ulaşmış ve devlete 1,83 milyar $ vergi katkısında bulunmuştur.

HAOJUE ve SUZUKI motosikletleri Haojue Holdings bünyesinde üretilmekte ve her yıl 80 farklı ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. 2012 yılı itibariyle motosiklet üretim ve satışında sektörde 10 yıl üst üste lider olmuştur. Haojue ' Çin'in Tanınmış Firması ' ünvanına sahiptir ve müşteri memnuniyeti bakımından 9 yıldır zirvede yer almaktadır. Son 10 yıldır sektörün lider firması olaraktan 2013 yılı itibariyle Haojue'nin marka değeri 3,9 milyar $ dır.

Haojue Holdings'in bir yan kuruluşu olan Jiangmen Dachangjiang Group Co., Ltd. (DCJ) şirketi şu an itibariyle Çin'in en büyük motor üreticisidir. Suzuki Motor Corporation ile ortaklaşa kurulan Changzhou Haojue Suzuki Motorcycle Co., Ltd Şirketi Çin'de motosiklet üretimi yapan en büyük ortaklık girişimidir.

Haojue Holdings aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır ve Guangdong Haojue Yardım Fonu ve Jiangsu Haojue Yardım Fonu'nu kurmuştur. Hayır Kurumlarına uzun zamandır yaptıkları bağışlardan dolayı Çin'in en büyük hayır ödülü sayılan ÇİN BAĞIŞ ÖDÜLÜ'niü almaya hak kazanmıştır.

Kurumsallık Felsefemiz

Cesaret: Başarı güce dayalıdır.
Vizyon: Üstün kalite sunmak ve daha iyi bir gelecek için katkıda bulunmak.
Hedefler: Şaşırtıcı derecede düşük fiyatlar sağlamak, müşterilerilerimize iyi bir servis sunmak.
Ahlaki Değerler: Doğruluk ve dürüstlük.
Taahhütler: Hiçbir detay göz ardı edilecek kadar küçük değildir.
Kalite anlayışı: Sıfır hata ile sürekli takip. Haojue Satış ve Servis

Amacımız müşterilerimize mümkün olan en iyi servisi sunmaktır.

Haojue Holdings Co., Ltd. motosiklet satışları için global bir ağ kurmuştur. Sadece Çin'de 18.600'dan fazla mağazamız bulunmaktadır. Deniz aşırı pazarlarda ise Japonya, Güney Kore, İspanya ve Brezilya da dâhil olmak üzere 70 ülke ve bölgede ürünlerimizin ihracatını kolaylaştıracak stratejik ortaklık geliştirmiş bulunmaktayız. Haojue Holdings, müşterilerini en iyi şekilde zamanında memnun etmesiyle daima örnek gösterilmiştir. Gelişmiş satış ağı sayesinde müşterilerimize mağaza içi danışmanlık sağlayarak zevkleri doğrultusunda fiyat performans dengesini gözeterek ürün seçiminde yardımcı oluyoruz. Haojue Holdings Co., Ltd. online müşteri arşivi kuran ve satılan her motorun daima en iyi şekilde çalışmasını sağlayan ilk motosiklet üreticisidir. Buna ilave olarak müşterilerin tavsiye alabilecekleri veya yedek parça sorabilecekleri 24 saat ücretsiz telefon hattı kurduk.Anahtar Kelimeler: haojue, haojue motosiklet, haojue servis, haojue yetkili servis, haojue teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri