Kaya GSM Teknik Servis-İstanbul

Kaya GSM Teknik Servis-İstanbul

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. 76/B Kadıköy, İstanbul Kadıköy - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Şirket Tanımı

17 yıldır kesintisiz bir şekilde sağlıyoruz. Bütün yapılan işlemler statik elektrikten arındırılmış ve steril ortamda yapılmaktadır. Toplamda 4 bayi ile verdiğimiz hizmetle bugüne kadar ortalama 20.000 cihaz tamir hizmeti sağladık. Kadıköy’de cep telefonu tamiri sektöründe kaliteli, %100 müşteri memnuniyeti öncelikli, güvenilir, yenilikçi, ve saygın teknik servis sağlayıcısı olmakla gurur duyuyoruz.

acilceptamiri.com – Günümüz teknolojisinin en önemli yeniliklerinden birisi cep telefonları. Sürekli kullandığımız telefonlar artık çok fazla arızalanabiliyor.

2018 yılında artık hız o kadar önemli ki kimse telefonu bozulduğunda beklemek istemiyor.

Bizde bunu çok iyi bildiğimiz için Kadıköy’de yıllardır verdiğimiz bilgi ve birikimle sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için acilceptamiri.com sitesini kurduk.

Teknolijin sürekli geliştiğini biliyoruz ve bu yüzden sürekli en güncel telefonları çok kısa sürede teslim ediyoruz. Iphone 7, Samsung Galaxy S8  -iPhone 8 , iPhone 8 plus,iPhone 7 plus, İPhone X gibi telefonların ekranlarını sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede değistiriyoruz.

Kadıköy Ekran Değişimi için bize 0216 337 53 53 nolu telefondan ulaşabilir ve fiyatlarımız hakkında daha fazla detay alabilirsiniz.

Aynı zamanda cep telefonu kasa değişimi, soket tamiri, batarya değişimi, yazılım güncelleme, donanım tamiri gibi işlem fiyatlari içinde bilgi alabilirsiniz.

2018 Yılı Fiyat Listesi için lütfen telefon ile ulaşın: 0506 178 18 75

 

 Hizmet Tanımı

Sektörde 17 yıllık tecrübenin kalitesiyle ,güler yüzlü hizmet sağlayan firmamız , tüm model akıllı cihazlarınızın ekran değişimini maksimum 30 dakika içersinde değiştiriyoruz.Anahtar Kelimeler: kaya gsm, cep telefon, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, kaya gsm teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri