Mersin Motor - Peugeotscooters Motosiklet Yetkili Servisleri

Mersin Motor - Peugeotscooters Motosiklet Yetkili Servisleri

Piri Reis Mahallesi, 1136. Sokak No:2/A Yenişehir - Mersin

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Peugeot Scooters Motor Company


1734’de doğan Jean-Pierre Peugeot, Peugeot ailesinin endüstriyel yöneliminin ilk kurucusu olmuştur. Jean-Pierre Peugeot, dokumacılık alanında faaliyete geçer ve varislerine bir boyahane, bir yağ fabrikası ve bir değirmen bırakır.

 

1810 yılında, Jean-Pierre’in iki oğlu, Jean-Pierre II ve Jean-Frédéric, Peugeot Frères (Peugeot Kardeşler) şirketini kurarlar. Jean-Frédéric’in mülkiyetinde olan aile değirmeni çelik dökümhanesine dönüşür. Peugeot ailesi 1840’da yaratılan ünlü kahve değirmeninin yanısıra yenilikler yapar ve kendi endüstriyel faaliyetlerini geliştirir. Aile testereler, yaylar ve şemsiye çerçeveleri üretir.

 

Peugeot Markası, 200 yıldan uzun süredir yenilik ve çeşitliliği simgelemektedir. 2006 yılında Peugeot Satelis ve Geopolis ve 2013’de Metropolis 400cc 3 wheel ticarileşmesi, elektrikli otomobil ve hibrid motorlar alanında yeniliği ifade eder. Otomobil faaliyetinin dışında Peugeot Markası’nın varolmasını sağlayan faaliyetler ile çeşitlilik sunmaktadır. Peugeot Scooter’ları, Peugeot bisikletleri ile aynı zamanda Peugeot karabiber makineleri aynı zamanda dünya çapında yeniliğin ve Fransız lüksünün standartlarınu oluşturmaktadır.

 

 Peugeotscooters

200 yıllık tarih ve yeniliklerinden aldığı güçle, Peugeot Scooters çevre ve ulaşım sorunlarını çözerek geleceğin motosikletlerini İsotlar Motor güvencesiyle şekillendiriyor. İsotlar Grup bünyesinde bulunan İsotlar Motor Otomotiv A.Ş. firması, Peugeot Scooter’nin Türkiye Genel Distribütörüdür. 

 

Peugeot Scooters Türkiye Misyonu


Genç, Dinamik ekibi , kaliteli ve yenikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak.

 Anahtar Kelimeler: Peugeot, Peugeotscooters, Peugeot servis, Peugeot motosiklet, Peugeot yetkili servis, Peugeot teknik servis, kisbee, tweet, metropolis, city star, django,

Tüm Servis Kategorileri