Ouno Servis- Genel Merkez İstanbul Ataşehir

Ouno Servis- Genel Merkez İstanbul Ataşehir

Küçükbakkalköy Mahallesi, Atilla İlhan Cd. No:20, 34750 Ataşehir/İstanbul Ataşehir - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
67% (2)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
33% (1)
Ortalama Puan

2.3

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar
ÜY
Ülkü Yılmaz 23.09.2020

Telefon sipariş vermiştim yalnız kargo geri gönderdi ..tekrar geri almak için ne yapmam gerekyor..ouno servis aramamı söylediler ama ulaşamyrm..Vodafone yanımda uygulamasından yardmcı olrmsnz acil

NY
Neşe yavuzcan 09.09.2020

Telefonum 15 gündür firmanızda ve ben aramasam telefonu gereksiz yere günlerce orada tutacaksınız. Çalışma sisteminiz ve müşteri memnuniyetiniz berbat telefonumun ekranında pigment kayması oldu ve servise gönderdim kullanıcı hatası değil ayrıca ekran çözünürlüğü kaskosu var ve telefon daha 1 aylık buna rağmen tamir ücreti istendi onuda arayıp söyleme tenezzülünde bulunulmadı ben aradığımda öğrendim ben telefonun ekranını yaptırmak için ücret ödeyeceksem siz neden kasko adı altında ücret topluyorsunuz insanlarda tüketici haklarına şikayet edeceğim sizi

İC
İsmail Can 04.05.2020

Merhaba asus zenfone telefonum nezaman yapılır bir hafta oldu

Yorum Yaz

Erişilebilirlik

Servisimiz, kolay ve rahat ulaşım için Ataşehir’de konumlandırılmıştır. MNG Kargo ile son tüketicilere ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır.

Özel Konsept Müşteri Kabul

Servis markamız olarak oluşturduğumuz ön büro müşteri kabul alanımız ile misafir ettiğimiz müşterilerimize de konforlu, ferah bir ortam da hizmet sunmaktayız.  Müşteri kabul personellerimizin mevcut deneyimleri ve görevlerine uygun aldıkları eğitimlerle de maksimum müşteri memnuniyeti amacı ile güvenin ve kalitenin gülen yüzü olarak çalışıyoruz.

Laboratuar

Konusunda uzman teknik kadromuz, mevcut markalarımıza hizmet sunmanın yanında servisimize çeşitli sorunlarla gelen farklı modellerin de onarımlarını gerçekleştirerek maksimum müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşma da destek sağlamaktadır. Teknik personellerimiz teknolojinin gerekliliği olan tüm teknik gelişmeleri yakinen takip edip, gerektiğinde eğitim talebinde bulunarak yetkinliklerini arttırma yönünde çalışma hedefi belirlemiştir.

Lojistik

Hizmet sunduğumuz markaların ürünlerine ait yedek parça stokları kullanılan ERP programı ile birebir takip edilip, stok kontrolleri rahatlıkla sağlanabilmektedir.  ERP programımızın yapısında yer alan kritik seviye stok, kullanılan parça raporları v.b. raporlarla atıl stok oluşturmadan yeterli seviye de stok bulundurarak çalışmaktayız.

Lojistiğimiz hurda malzemelerin de ayrımını türü ve hammadde içeriklerine göre ayrıştırarak, geri dönüşüm için ön hazırlığı gerçekleştirmektedir.Konusunda uzman teknik kadromuz, mevcut markalarımıza hizmet sunmanın yanında servisimize çeşitli sorunlarla gelen farklı modellerin de onarımlarını gerçekleştirerek maksimum müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşma da destek sağlamaktadır. Teknik personellerimiz teknolojinin gerekliliği olan tüm teknik gelişmeleri yakinen takip edip, gerektiğinde eğitim talebinde bulunarak yetkinliklerini arttırma yönünde çalışma hedefi belirlemiştir.

 

ouno olarak, bizlere göndermiş olduğunuz cihazlarınızı geliş/gidiş kargo süreleri hariç 48 saat içerisinde tamir ediyoruz!Anahtar Kelimeler: ouno teknik servis, samsung teknik servisi, lg servis, huawei servis, ouno istanbul,

Tüm Servis Kategorileri