Akabe Bilgisayar Teknik Servis-Bursa Osmangazi

Akabe Bilgisayar Teknik Servis-Bursa Osmangazi

Hacı İlyas Mh. Gazcılar Cd. No:28 Osmangazi / Bursa Osmangazi - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Akabe Bilgisayar,

 

İsmini kelime anlamı "sarp geçit, çıkılması zor olan yokuş"tan almıştır.

 

Kurulduğu 2001 yılından bugüne müşteri odaklı satış ve servis hizmeti ile sektörün farklı alanlarında faaliyet gösteren Akabe Bilgisayar "hizmette sınırı siz belirleyin, biz gerçekleştirelim" hedefi ile satış biriminde kaliteli ve ekonomik ürünler satmaya, servis birimiyle hızlı güvenilir ve sorunsuz destek vermeyi ilke edinmiştir.

 

Bu ilke doğrultusunda 2008 yılında yeni yerine taşınan mağazasında 1000'den fazla ürünü barındıran Akabe Bilgisayar 245 metre karelik hizmet alanı; 2016 yılında açılan Bursa Merkez Kurumsal Ofisi ile, Bursa'nın katma değerli çözüm ve hizmet sağlayıcı firması olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

 

Akabe Bilgisayar, Casper, Akınsoft, Exper, Wacom, TürkTicaret gibi üreticilerin Bursa'daki sertifikalı ve yetkili  çözüm ortaklarındandır. Bu firmaların ürettiği güncel teknolojiyi, kendi hizmet kalitesi ile birleştirerek müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


Akabe Bilgisayar olarak,

 

Misyonumuz; insana ve çevreye duyarlı, ileri teknolojiyi içeren, katma değerli çözümler üreten, sürekli, etkin, kaliteli destek ve servis hizmeti sağlarken; IT sektöründe yerini almış ve tüm alt yapısını kurmuş bir bilişim şirketi olarak sektöre de söz sahibi olmaktır.

 

Vizyonumuz;  yeniliğe önem veren, bilgi ve tecrübe ile kurumsal yapısını oluşturan, satısı yapılan ürünlerde teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip piyasaya uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen, kurumsal veya bireysel kullanıcılara hız ve etkinlik kazandıracak potansiyelde faaliyetlerini sürdüren bir bilişim merkezidir.

 

Değerlerimiz; Dürüstlük ve Güven,Hizmet Kalitesi,Takım Ruhu,Yetkinlik ve Uzmanlaşma, Yenilikçilik ve Değişimcilik, Etkili İletişim, İstikrar

 

Bu üç pusula ile, hedeflerimize yürürken, heyecanımızı sürekli canlı tutmanın mutluluğunu duymaktayız.Tüm Servis Faaliyetlerimiz
PC Sistemleri Bakım ve Onarım

Notebook Sistemleri Bakım ve Onarım

Tablet Sistemleri Bakım ve Onarım

LCD/LED Monitör & TV Bakım ve Onarım

Yazıcı ve Baskı Sistemleri Bakım ve Onarım

Elektonik Kart Bakım ve Onarım

Çevre Birimleri Bakım ve Onarım

Güvenlik Sistemleri Bakım ve Onarım

Kartuş/Toner Sistemleri Dolum ve Yenileme

Server Sistemleri Kurulum-Onarım ve Entegrasyon

Network Sistemleri Kurulum ve Onarım

Bina içi/dışı Network Altyapı ve Kablolama

Bilgi İşlem Altyapı ve Ekipman Çözümleri

Firewall ve Güvenlik Çözümleri

PSTN-DSL-Fiber Altyapı ve Proje ÇözümleriAnahtar Kelimeler: exper, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, akabe teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri