Akercom Bilgisayar Yetkili Teknik Servis-Ankara

Akercom Bilgisayar Yetkili Teknik Servis-Ankara

Necatibey Caddesi 96/B 06440 Çankaya/Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

HAKKIMIZDA
1993'DEN İTİBAREN, SEKTÖRDE SAYISIZ BAŞARILARA İMZA ATAN AKERCOM BİRÇOK ÖZEL - RESMİ, KÜÇÜK VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞLETMELERE, KURUM VE KURULUŞLARA PROFESYONEL HİZMET SUNMUŞ VE SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

1993 yılında kurulan ve birçok önemli projeye imza atan Akercom Bilgisayar Ltd. Şti, profesyonel satış ve teknik servis personeli ile birlikte son teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. İş dünyasında müşteri memnuniyetinin en önemli kriterlerden biri olmasının yanı sıra global olarak artan rekabet, firmaların teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelerini kaçınılmaz hale getirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden Akercom Bilgisayar, bu ihtiyacı karşılamak amacıyla sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden yazılım çözümlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedefleyen Akercom Bilgisayar, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, satın alınabilir fiyatla pazara sunabilmektedir.

Casper Store olarak Casper bilgisayarların toptan ve perakende satıcısı olan AKERCOM;aynı zamanda CASPER Bölge Teknik Servisidir. Deneyimli personel kadrosu ile, marka ve çeşit sınırlaması olmaksızın, Şirketimizin verdiği hizmetler şunlardır:


AKERCOM halen anlaşması bulunan birçok küçük, orta ve büyük ölçekli işletme ile çeşitli kurum ve kuruluşlara teknik bakım ve destek sağlamaktadır.Bilgisayar kurulum ve teslimatı.
Bakım ve onarım
Koruyucu periyodik bakım
Altyapı hizmetleri ve network kurulumu
Sistem destek bakım anlaşmaları
Anahtar teslimi bilgisayar
Yazıcı ve network kurulumu ile Ticari Program Likom (Uyumluluk gösteren sistemlerle Likom entegrasyonu yapılır.)
Özel yazılım ve restorant donanım ve yazılım sistemleri
Güvenlik sistemleri
İnternet hizmetleri (WEB Tasarım, Alan Adı, E-Posta Hizmetleri, Hosting Barındırma)Anahtar Kelimeler: akercom, akercom teknik servis, bilisim, elektronik, akerkom casper,

Tüm Servis Kategorileri