Ali Kemal Vural - Benelli&RKS Motosiklet Yetkili Servis

Ali Kemal Vural - Benelli&RKS Motosiklet Yetkili Servis

Kahramanlar Mah. 1397. Sok. No:25/A İzmir, Konak, 35230 Konak/İzmir Konak - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Misyonumuz
Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak tüm motosiklet kullanıcılarına veya motosiklet kullanıcısı olmak isteyenlere ileri düzey, son teknoloji araçlar sağlamak ve sektörün ilerlemesi için sürekli çalışmalara özen göstermek ve katkıda bulunmak.

Vizyonumuz
Türkiye’nin Motosiklet Üreticisi ünvanının verdiği sorumluluğu yerine getirmek ve sektördeki lider konumumuzu koruyarak her geçen gün daha da ileriye götürmek.

İlkelerimiz
Müşteri Odaklılık
Kararlılık
Sonuç Odaklılık
Yenilikçilik
Farklılık
Ekip Çalışması
Sürekli Gelişim
 

HAKKIMIZDA
 
 
Kuba Motor; Türkiye’nin en büyük organize sanayilerinden Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde, 25.000 metrekare kapalı alanda, yıllık 120.000 adet motosiklet üretim kapasitesi ile 2004 yılından bu yana hizmet veren, kurulduğu günden bugüne motosiklet sektörüne yön vermeyi başaran, Türkiye’nin lider motosiklet markalarından biridir. 250 kişilik idari ve üretim birimleriyle ve dünya standartlarında teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız, tüm gücü ve kararlılığı ile istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.
 
 
Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan 300 üzeri bayisi ve 400 üzeri servisi ile her geçen yıl 20% ila %30 arası büyüme gerçekleştiren Kuba Motor; 2011 yılından bu yana Türkiye genelinde en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan motosiklet firması ünvanını kazanmış ve zirvedeki yerini korumuştur.
 
 
 
 
Ürün ve hizmetlerde kalitenin yanı sıra zamana da önem veren firmamız; Türkiye’deki tüm bayi ve servislerimize gerçekleştirilecek dağıtımların daha hızlı gerçekleşmesi adına Marmara Lojistik Deposu kurmuştur. Bayilerimize, servislerimize, temelde kullanıcılarımıza ulaştırılması gereken modellerin, yedek parçaların ve aksesuarların en hızlı şekilde gönderilmesini sağlayarak hızlı hizmete önem verdiğini göstermiştir.
 
 
Ürün skalasını her zaman güncel, modern ve son teknoloji modellerle donatmaya önem veren Kuba Motor; “Üretimde Kalite, Yönetimde Kalite” prensibine sımsıkı bağlı kalarak Gaziantep dışında ayrıca Manisa’da da yeni bir üretim fabrikası temellerini 2014 yılında atmış ve 2017 yılı itibariyle Manisa’da yer alan fabrikayı da faaliyete geçirerek hem üretim gücünü arttırmış hem de bölgede yeni iş istihdamı sağlamıştır.
 
 
 
 
Motosiklet kullanıcılarının taleplerini ve beklentilerini yakından takip eden Kuba Motor, gelişen teknoloji ile birlikte bu verileri gerçekleştirdiği yoğun AR-GE çalışmalarında dikkate alarak, ürettiği tüm modellere ve sektöre fazlasıyla yansıtmaktadır. Faaliyetlerine başladığı günden bugüne sektöre öncülük etmeyi görev edinerek hem motosiklet pazarına hem de sektördeki tüm gelişmelere yön veren firmamız, tüm faaliyetlerinde önceliği daima motosiklet kullanıcılarına ve kullanıcı memnuniyetine vermektedir.
 
 
2014 yılına kadar ATV pazarında satış lideri olan Kuba Motor, bununla yetinmeyip, ATV tutkunları için mükemmel bir iş birliğine imza atarak dünyanın en iyi ilk 3 ATV firmasından biri olan Amerikan devi Arctic Cat ile distribütörlük anlaşması yapmış ve Arctic Cat modellerinin pazardaki yerini almasını sağlayarak ATV kategorisindeki pazar payını arttırarak bugüne kadar liderliğini korumuştur.
 
 
 
 
2015 yılında yine motosiklet kullanıcılarına her zaman en iyi kalite ve modelleri kullanma imkânı sağlamak adına, İtalya’nın önde gelen motosiklet markalarından Benelli ile distribütörlük anlaşması sağlanmış ve herkesin hayranlık beslediği Benelli modellerini motosiklet pazarına katmayı başarmıştır.
 
 
Tüm bu gelişmelerle sektördeki yerini ve liderliğini fazlasıyla gösteren Kuba Motor, hızını kesmeyerek dünya üzerindeki elektrikli araç talebi ve elektrikli araç alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, ülkedeki elektrikli araç talebini göz önünde bulundurarak uzun süreli ve dikkatli bir AR-GE çalışması gerçekleştirmiştir. Nitekim yoğun AR-GE çalışmaları sonrası, 2016 yılında Greenlife markasını oluşturmuş ve Türkiye’nin en iyi elektrikli scooter modellerine piyasaya sürerek ülkedeki elektrikli araç talebini kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü modelleriyle karşılamaya başlamıştır.
 
 
 
 
Söz konusu motosiklet olduğunda liderliğiyle daima ilkleri ve en iyiyi sunmayı amaç edinen Kuba Motor, tüm varoluş süresi boyunca kazandığı ve koruduğu önder konumunu gelecek yıllarda da korumaya gayret gösterecektir. Firmamız; gücünü Türkiye motosiklet kullanıcılarının firmamıza duyduğu inanç ve güvenden aldığının fazlasıyla farkında olup her zaman teşekkürü bir borç bilmektedir. Aynı zamanda firmamız, bu inanç ve güvene bir teşekkürü de her zaman en iyi ve en kaliteli ürün ve hizmeti sağlayarak etmiştir ve daima bu doğrultuda devam edecektir.SERVİS POLİTİKAMIZ


Firma olarak yetkili servislerimizi büyük bir hassasiyet ile konumlandırmakta ve seçmekteyiz. Firma olarak satıştan çok satış sonrası hizmete çok önem verdiğimizden yetkili servislerimiz de verdiğimiz önemin sorumluluğu taşımalı ve bizi olabilecek en iyi ve en doğru şekilde temsil edebilmelidir. Bu nedenle de tüm servislerimiz alanında uzman, hızlı çözüm odaklı, tüm eğitim ve test programlarımızdan başarıyla geçmiş ve sertifikalı seçkin servislerdir.

Kalite – Model – Teknolojik Anlayış
Pratik, ekonomik, çevreci, zamandan ve bütçeden tasarruf edici özelliklere sahip, hobi yada ulaşım amaçlı kullanımı hedefleyen, kullanıcı istek ve taleplerini dikkate alan, ürünleri için verilen bedeli son kuruşuna kadar hak eden, dünya standartlarında teknolojik donanım ve özelliklere sahip yeni nesil motosiklet ve elektrikli bisikletler üretmek.

Müşteri Anlayışı
Dürüst, güvenilir, şeffaf ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması
Takım sinerjisi oluşturabilen, önsezilere ve sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Samimi İletişim
Güvenilir, girişimci, hızlı geri bildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Zamanında Teslimat
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çözümün bir parçası olarak emaneti sahibine teslim mantığı ile sorumluluğunu yerine getirmek.

Çalışanlara Özen
Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve istikrarı teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.Anahtar Kelimeler: benelli, rks, motosiklet, bisiklet, benelli yetkili servis, rks yetkili servis, motosiklet servis, rks motor, benelli motor,

Tüm Servis Kategorileri