ALKA BİLİŞİM ELEKTRONİK  - D-Smart Yetkili Servisi

ALKA BİLİŞİM ELEKTRONİK - D-Smart Yetkili Servisi

Adnan Menderes Cd No:12/C Dikili - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
67% (2)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
33% (1)
Ortalama Puan

2.3

4 yorum 3066

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

ALKA BİLİŞİM ELEKTRONİK - D-Smart Yetkili Servisi 'ne ait 4 Değerlendirme Bulunmaktadır

ND
Natalia Doğan 12.09.2023

1,5ay önce servis geldi,abonelik imazalattirdi,bağlamadan 2 gün sonra tekrar gelecem diyip gitti.Arkadan hiç bir dakikabile D-SMART kullanmadan 2 fatura geldi.Merkeze şikayet ettim.Sonra aradı abla arza mı var diyip,sonra arasam dedi ve yine kayıp servisi.0 altında servis.Çoooook şikayetçiyim!

Ali Şahinoğlu 21.01.2021

1 aydır İnternet bağlantım yok her aramada 48 saat içinde dönüş yapılacak deniyor ama 1 aydır arayan soran yok adahi yaptır

EO
Esra okur 23.10.2020

On gündür yetkili servisin gelmesini bekliyoruz müşteri hizmetlerinin talep aracılığıyla. Çok fazla mağdur olduk. Bu süreçte internet ,eğitim ve iş açısından çok önemliyken bu kadar uzun süre mağdur olmamız kabul edilebilir değil. Yetkili serviste telefona cevap veren yok kaç gündür kaç saat bekledim dakikalarım bitti derslerimiz yeterince aksadı ücretini ödeyip hizmetini alamadığımız Dsmart sayesinde??

İY
İlkay yavuz 22.12.2020

Aynı şekilde 8 gün oldu arayan soran yok iletişim

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

ALKA BİLİŞİM ELEKTRONİK - D-Smart Yetkili Servisi bulunduğu yer ve çevresinin D-Smart ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini yapmaktadır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir.

D-Smart, 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır.


D-Smart’ın dijital içerik hizmetleri; tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil belgesel kanalları, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanısıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve 85'i HD 270’ten fazla kanal ile kullanıcılara sunulmaktadır.

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart keyfini internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ulaşmaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-Smart Net markası ile tüm internet paketlerini kullanıcılarına net fiyat tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.

Anahtar Kelimeler: d-smart, d-smart servis, d-smart yetkili servis, d-smart teknik servis, d-smart internet, d-smart televizyon, d-smart dijital,

Tüm Servis Kategorileri