Altunsoy Otomotiv Oto Servis - Bosch Car Service

Altunsoy Otomotiv Oto Servis - Bosch Car Service

Anadolu Caddesi No: 240 Deliklitaş D.dere 61000 Trabzon Merkez - Trabzon

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Bosch Car Service -Kalite yönetimi


Hakkımızda
Bosch Hizmet Politikası
Bosch Car Service
Filo Yönetimi
Kalite Yönetimi
Özel Servislerimiz
Ayrıcalıklar ve Ödüller
İş Ortakları
İletişim
Her açıdan üstün kalite
Kalitemiz, birinci sınıf ürünlerin, profesyonel servisin ve müşteri beklentilerinin karşılanmasının bir toplamı olarak tanımlanabilir. Bosch Car Service’lerimiz müşterileri evinde hissettirir, profesyonel bir iş çıkarır ve aracı zamanında teslime hazırlar.

Tanımlı standartlar ve süreçler, daima en iyi çözümü sunabilmemizi sağlar. Düzenli kalite kontrolleri, standartlarımızın korunmasını garanti altına alırız. Denetlemelerimiz, servis kalitesini iyileştirmeye devam etme çabamızın temelidir.
Profesyonel araç arıza tespiti için test ekipmanları
Bütün Bosch Car Service’ler, en yeni test ekipmanlarını ve dijital bilgi sistemlerini kullanır. Böylece servislerimiz arıza tespiti ve onarım konusunda uzmanlaşırlar.

Sizin açınızdan avantajlar:

 

Hızlı, hassas arıza tespitinin faydalarından yararlanır, tekrar eden sorunlarla karşılaşmazsınız.
Hızlı, etkin onarım çalışması ile zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.
 
Sürekli eğitim güncel kalmamızı sağlar
Günümüzde tüm servis çalışanları, karmaşık modern otomotiv teknolojilerini iyi bir şekilde kavramış olmalıdır. Teknik personelimiz, Bosch'un sunduğu tüm geniş eğitim programından yararlanır.

Bosch, servis personellerine kapsamlı, yenilikçi otomotiv sistemi teknolojileri ve buna eşlik edecek uzman eğitim ve talimatları sağlar. En yeni test ekipmanları ile pratik eğitim kursları, servis personelimizin - hem şimdi hem de gelecekte her türlü zorluğu aşmak için ihtiyaç duydukları bilgi birikimini edinmesini sağlar.

Teknolojik uzmanlığın ötesinde personelimize müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yöneteceklerini de öğretiyor, bu sayede eşsiz hizmet politikamızı yerine getirebiliyoruz.

Sizin açınızdan avantajlar:

Bosch Car Service'lerde, kusursuz eğitim almış otomotiv uzmanlarıyla çalışır ve sorun yaşamazsınız.
 
Kalite güvence stratejimiz, sürekli iyileşme sağlar
Bağımsız kuruluşlar sürekli olarak kalite standartlarımızı ve prosedürlerimizi denetler. Biz de daha iyi olmaya devam edebilmek için gereken önlemleri alırız. Bosch Car Service'lere üstün servis kalitemizi korumamızı ve araçta hiçbir arızanın gözden kaçmamasını sağlayan açık ve kapalı denetimler uygulanır.

Sizin açınızdan avantajlar:

Teknik özelliklerine uygun diyagnozla profesyonel araç tespiti söz konusu olduğunda üstün servis kalitemize güvenebilirsiniz.
Uzun yıllara dayanan deneyime ve müşteri gereksinimleri ve memnuniyetine verilen öneme güvenebilirsiniz.Bosch Car Service - en üstün kalitede Otomotiv parçaları

Hizmetler ve Ürünler
Otomotiv Parçaları
Genel Bakış
Aküler
Bujiler
Filtreler
Frenler
Otomotiv Ampulleri
Silecekler
Tahrik Kayışları ve Kitleri
Otomotiv Aksesuarları
Silecekler
Silecek performansı ve buna bağlı olarak görüş alanı, sadece 12 ay sonra halihazırda önemli ölçüde bozulmaya başlar. İşte bu yüzden yeni Bosch sileceklere zamanında geçiş yapmak daima iyi bir fikirdir. Kusursuz silecek etkisi ve uzun kullanım ömrü, en kötü hava koşullarında bile trafikte en iyi görüş alanını sağlar.


Araç aküleri
Araçtaki üç arızadan biri, hatalı aküden kaynaklanır. Bosch Car Service'lerdeki uzmanlar, en ucuz akünün her zaman en iyi seçim olmadığı konusunda sizi uyarır ve tüm yıl boyunca daha iyi performans ve daha yüksek düzeyde güvenilirlik için Bosch'un kaliteli akülerini tavsiye eder.

 
Otomotiv ampulleri
Otomobilinizin aydınlatma sistemine %100 güven duymak, rahatlık verir. Bosch lambaları ve ampulleri, yolda üstün güvenliğin nasıl sağlanacağına dair harika örneklerdir. Bosch Car Service, günün saati veya hava koşulları ne olursa olsun LED farlardan özel gündüz sürüş lambalarına kadar size mümkün olan en iyi kalitedeki ve yenilikçi ürünleri sunabilir.


Filtreler
Bosch’un kaliteli filtreleri, aracınızın en değerli parçalarını korur. İşte bu yüzden servislerimizde her zaman kelimenin tam anlamıyla her araç markasına yönelik en yeni yağ ve hava filtresi yelpazeleri stoklarımızda hazır bulunur.

 
Bujiler
Bosch'un buji yelpazesi, neredeyse her türlü aracın ihtiyaçlarını karşılayan doğru ürüne ve uygun teknolojiye sahiptir ve Bosch Car Service'lerden emin edilebilir.


Frenler
Söz konusu frenleme sistemi olduğunda, ödün vermemek ve en başından itibaren kaliteyi seçmek en iyi yöntemdir. Uluslararası alanda lider bir üretici olan Bosch, maksimum güvenlik ve işlevsellik için 10.000'in üzerinde üstün kalitede üründen oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


Tahrik kayışları
Her gün kullanılan bir motorun tahrik bileşenlerinin sürekli maksimum performans göstermesi gerekir. Son derece sağlam tasarıma ve üstün işlevselliğe sahip yüksek kalitedeki Bosch tahrik kayışları ve en iyi güç aktarımını sağlayan kitler için sorun değildir. Yine de bunların da tavsiye edilen aralıklarla kontrol edilmesi ve ideal olarak gerektiğinde tüm ilgili bileşenleri ile birlikte değiştirilmesi gerekir. Bosch Car Service'ler, özel Bosch kitleri kullanarak bu işlemi hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.Anahtar Kelimeler: bosch, bosch car service, bosch servis trabzon, bosch servis, bosch ozel servis, bosch teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri