Apple İstanbul Özel Teknik Servis

Apple İstanbul Özel Teknik Servis

Gürsel Mahallesi Bahçeler Cad. No: 27 / A Kağıthane / İstanbul 34400 Kağıthane - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda
Apple Teknik Servis, Bilgisayar ve bilgi teknolojilerini kullanan tüm firmalara teknik destek ve danışmanlık hizmetleri vermek için 1999 yılında kurulmuştur. 2014 itibari ile çeşitli sektörlerden 400 ü aşkın firmaya teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Apple Teknik Servis
Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. En sık tercih edilen iPhone isimli cep telefonları ülkemiz başta olmak üzere Dünya’nın dört bir yanında sevilerek kullanılmaktadır. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden bu mobil ürün Apple firmasının en fazla önem verdiği ürünlerinde birisidir. iPhone sağlamlığı ile göz doldururken bazı durumlarda çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. iPhone Teknik Servis hizmetimiz cihazınızda oluşan her soruna karşı çözüm üretebilmekte ve güvenilir bir şekilde onarımını gerçekleştirmektedir. Yıllardır popüler olarak kullanılan efsane ürün iPhone için her türlü sorunlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genellikle şarj, batarya, kapanma ve ekran sorunları bulunan iPhone ürünleri için profesyonel destek ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

iPhone Teknik Servis hizmeti ile cihazlarınızın gerekli onarımlarını yapmaktayız. Şikâyetiniz üzerine tespit etmiş olduğumuz onarımları ve orijinal parça değişimi olanakları ile haftanın her günü siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Appleteknikservis.com üzerinden online servis talebi kaydı oluşturabilirsiniz. Online servis talebi ile ulaştırmış olduğunuz bilgilerinizin ardından sizleri en yakın kuryeye yönlendirerek telefonunuzun servisimize güvenle ulaşmasını sağlıyoruz. Arından belirtmiş olduğunuz sorunlar incelenerek gerekli onarımları yapıp size güvenle teslim edebilmekteyiz. Profesyonel teknik destek ekibi ile iPhone 3, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ürünlerinizin teknik onarımını yapmaktayız. Acil onarım ihtiyaçlarınızın olması durumunda Express Servis hizmetimizi de kullanabilirsiniz. Acil durumlarınızda en büyük yardımcınız olan teknik ekibimiz siz kahvenizi yudumlarken cihazınızın gerekli onarımlarını yapıp size teslim edebilmektedir. Ayrıca teknik hizmetimiz kapsamında iPhone Yedek Parça olanaklarını da sağlamaktayız. Genellikle oluşan iPhone batarya problemleri ile karşı karşıya kaldığınızda anında hizmet verebilmekteyiz.

Güvenilir teknik servis imkânları ve profesyonel teknisyen ekibimiz cihazınızın sorunlarına en hızlı ve en kaliteli hizmeti verebilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına MNG kargo aracılığı ile teknik desteğimizi sunmaktayız. Üstelik iPhone Teknik Servis Hizmetinden faydalanmanız durumunda siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacıyla ürünlerinizden kargo ücreti de almıyoruz.

iPhone cihazlarınız için vermiş olduğumuz teknik servis hizmetlerinden bazıları

Versiyon güncelleme,restore (sıfırlama) işlemleri
Güncelleme veya yazılımsal işlemler sırasında oluşan sorunların çözümlenmesi
Elmada takılı kalma , recovery (iTunes) modda takılı kalma sorunlarının çözümlenmesi
Güvenlik kilidinin unutulması veya yanlış şifre girilerek oluşan kilitlenmelerin çözümlenmesi
Yurt dışından alınmış cihazların simkilit (simlock) işlemlerinin yapılarak cihazın kullanıma açılması
Donma , kilitlenme , algılamama gibi karşılacagınız tüm sorunların çözümlenmesi
Ekran kırılması , dokunmatik algılamama , ölü piksel gibi ekranınızda oluşacak tüm sorunların çözümlenmesi
Kamera açılmaması , donma , odaklamama gibi sorunlarınızın çözüümü
Şarj almama , temassızlık , gibi sorunlarınızın çözümü
On/off tusu , home tusu , ses tuşlarınızda oluşan tüm sorunlarınızın çözümlenmesi
Ses çıkmama , cızırtı , görüşmelerede ses gitmeme ses gelmeme si gibi ses ile ilgili tüm sorunlarınızın çözümlenmesi
Wifi açılmama, az çekme , baglantı kopması gibi sorunlarınızın çözümlenmesi
Açılmama , yanlış şarj aleti veya araç şarjı kullanımında oluşan sorunlarınızın çözümlenmesi
Sıvı temaslı cihazlarınızın onarımının yapılması
Şebeke de servis yok, az çekme , aranıyor , baglantı hatalarının çözümlenmesiAnahtar Kelimeler: apple, ozel servis, teknik servis, istanbul,

Tüm Servis Kategorileri