Artı ve Artı Bilgi Teknolojileri Yetkili Servis

Artı ve Artı Bilgi Teknolojileri Yetkili Servis

Karaman Mah. Kültür Cad. Emine Demircioğlu Sitesi C.blok. 10/C Nilüfer / Bursa Nilüfer - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.


Artı & Artı
Kurumsal
Şirket Profili
Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Artı & Artı 1998 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Sertifikalı ve profesyonel kadromuz 285 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış, 81 ilde bulunan iş ortaklarımız ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız.

Artı & Artı organizasyonumuz, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Artı & Artı olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Artı & Artı, teknoloji devi HP firmasının en büyük iş ortaklarından biridir. Servis Hizmetleri konusunda HP’nin Yetkili Servis Merkezidir. Servis hizmeti verilen ürün dağılımı ve yüksek iş hacmi kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük yetkili servis merkezidir.Bölgesel 7x24 Teknik Destek Hizmetleri
Artı & Artı, Türkiye genelinde 81 ilde, 105 yetkili ve sertifikalı çözüm ortakları ile teknik destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Bölgesel 7X24 teknik destek hizmetlerinde, kurumlar ilgili destek hattımızı arayarak ilgili lokasyonlarda aşağıdaki destek hizmetleri seçeneklerinden yararlanabilmektedir. Artı ve Artı, HP’nin ana tedarikçisi ve aynı zamanda, kullanıcı ve yönetim ürün gruplarında ilk ve tek yetkili ServiceOne Platinum Partner’i olması sayesinde, Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 ilindeki servis destek ağıyla üretici adına servis merkezlerinde ya da yerinde garantili servis hizmetlerini verebilmektedir. Bölgesel 7X24 Teknik destek Hizmetleri başlığı altında sunduğumuz katmadeğerli hizmetlerimizin amacı, müşterilerimizde oluşabilecek donanım ve yazılım problemlerine en hızlı şekilde müdahale edilebilmesi, ileri düzey teknik bilgi gerektiren konularda profesyonel teknik kadrolarımızın bilgi ve tecrübelerinden müşterilerimizin IT birimlerinin etkin bir şekilde faydalanması, güncel teknolojilerin ve sağladığı kolaylıkların ihtiyacı olan müşterilerimize aktarılması ve son olarak da bilişim sektörüne yapılacak doğru yatırımların ihtiyaçlara yönelik olmasıdır.

Tüm Türkiye’de Bölgesel 7X24 Destek Hizmetlerimizden Yararlanın
Artı & Artı İstanbul, Bursa, İzmir, Afyonkarahisar, Adana, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Elazığ ve Van’da kendi, diğer tüm illerde de çözüm ortakları ile müşterilerine uçtan uca yazılım, donanım, HP garanti ve servis hizmetlerini yüksek kalite standartlarında başarı ile sağlamaktadır.Anahtar Kelimeler: bursa, arti bilgi, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, arti teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri