As Soğutma Teknik Servis Hizmetleri

As Soğutma Teknik Servis Hizmetleri

Girne Mah. Şehit Şıho Aslancan Sok. No: 94/A Şehitkamil/Gaziantep Şehitkamil - Gaziantep

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda
Gaziantep Klima Servisi, olarak uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimiz ve ilkelerimiz ile çalışmalarımıza devam ettik. Vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını ve memnuniyetlerini ön plan da tuttuk. Bu nedenle pek çok projeye başarı ile imza attık. Çok kısa bir süre içinde adımızı geniş bir kitleye duyurmayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla da yenilikçi hizmet sunmaya ve fiyatlarımızı ekonomik olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

Gaziantep Klima Servisi Vizyonumuz
Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunabilmek ve herkesi kaliteli teknik servis hizmeti ile buluşturabilmektir. Bununla birlikte klima teknolojileri alanında yapılan tüm yenilikleri yakından takip ederek, sizleri kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile buluşturmaya devam etmektir.


Gaziantep Klima Servisi Misyonumuz
Genç yaş ortalamasına sahip ekip kadrosu ile hizmet sektörüne katkıda bulunmak ve piyasadaki liderliğini sürdürmektir. Bunların yanında değişimlere açık olarak ve kaliteli hizmetimiz ile varlığımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Tüm klimalarınız için etkili, kaliteli, güvenilir ve kalıcı çözümler sunmak bizim en büyük görevimizdir. Bu görev doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.Gaziantep Klima Servisi
Klima montaj, bakım ve onarım hizmetlerinin en kaliteli elden çıkmasını istermisiniz?
Gaziantep Klima Servisi olarak uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimiz ve ,ilkelerimiz ile çalışmalarımıza devam ettik. Vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını ve memnuniyetlerini ön plan da tuttuk.

Bu nedenle pek çok projeye başarı ile imza attık. Çok kısa bir süre içinde adımızı geniş bir kitleye duyurmayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla da yenilikçi hizmet sunmaya ve fiyatlarımızı ekonomik olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

İşimiz Kalite
Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz

Ekonomik Hizmet
Her keseye ve her kesime hitap etmek için fiyatlarımızın indirimli olmasına özen gösteriyoruz. Bunu yaparken kesinlikle kalitemizden ödün vermiyoruz. Piyasanın en uygun fiyat garantisini sizler için sunuyoruz ve bütçenize katkı sağlıyoruz.

 Anahtar Kelimeler: gaziantep, arcelik, beko, altus, grundig, teknik servis, elektronik, as teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri