Atak Bilgisayar Teknik Servis

Atak Bilgisayar Teknik Servis

İncili Pınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bulv. No : 26/A Şehitkamil / Gazi̇antep Şehitkamil - Gaziantep

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Biz Kimiz

Atak Bilgisayar 2001 yılında kurulmuş olup, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren teknoloji ve bilişim sektöründeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman kadroya sahip olan şirketimiz; her türlü Bilişim, Sarf, Teknoloji ve Donanım parçalarının teminini ve aynı zamanda bu parçaların Kurulum Bakım ve Onarım hizmetini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Sistem Odası Kurulum Hizmetlerimiz, Güvenlik Sistemleri kurulumu ve Diğer Teknik Alanlarda Destek ve Bakım Onarım Operasyonlarını da kapsamaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima KALİTE , HİZMET , ZAMANINDA TESLİM ve UYGUN FİYAT olmuştur.

Firmamız bilişimde en son teknolojiyi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunmayı ve onlara katma değer sağlamayı hedef edinmiştir. Donanım markaları Exper, HP, IBM,Toshiba, Lenova, ERP, Ticari ve Muhasebe programları Logo ve Mikro, Microsoft, Kaspersky, ESED NOD32 yazılımları ve sektörün bir çok öncü markaları ile yapmış olduğu bayilik ve partnerlik anlaşmaları ile en iyiye, en kısa zamanda sunmayı amaçlamaktayız.Altyapıdan, Donanıma ve Yazılım ihtiyaçlarına komple çözümler sunarak müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktayız.
Sektörün ilklerinden ve öncü firması TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta(KEP) Hizmetleri A.Ş.’nin Gaziantep Başvuru Merkezi olarak Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), E-imza,
E-fatura, E-defter gibi E-dönüşümün her alanında çözümler sunmaktayız.
Teknik servis, tamir ve bakım hizmetleri ile emek ve zaman verilerek yapılan işlerinizin kesintisiz devam etmesi temel amacımızdır. Exper, Acer ve MSI markalarının TSE belgeli yetkili servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
14 yıllık tecrübemiz ve bize olan güveniz ile herzaman sizlere en iyiyi sunmaya devam edeceğiz...Teknik servis, tamir ve bakım hizmetleri ile emek ve zaman verilerek yapılan işlerinizin kesintisiz devam etmesi temel amacımızdır. Exper, Acer ve MSI markalarının TSE belgeli yetkili servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
14 yıllık tecrübemiz ve bize olan güveniz ile herzaman sizlere en iyiyi sunmaya devam edeceğiz...Anahtar Kelimeler: atak bilgisayar, gaziantep, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, atak teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri