Bahattin  Gökçınar Yetkili Teknik Servis

Bahattin Gökçınar Yetkili Teknik Servis

Atatürk Mah. Abdi̇ İpekçi̇ Cad. No:37/A, Söke, Aydın Söke - Aydın

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Bosch

Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlayan Bosch Grubu, ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kurdu. Teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak Bosch’un Türkiye’de, ‘Mobilite Çözümleri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Sanayi Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında faaliyet gösteren beş ayrı şirketi bulunuyor. Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri; yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanıyor. Böylelikle Bosch, dünya çapında “Yaşam için teknoloji’ üretiyor.

Profilo


1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne eklemiştir. Türkiye'nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ nin beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan bir ürün gamı bulunmaktadır.

Siemens


Türkiye ve Siemens arasındaki işbirliği, 1800’lü yılların ortalarından itibaren, Osmanlı İmparatorluğu yönetiminin ülkeye telgraf sistemi getirme kararı vermesiyle başlamıştır. Bu amaçla görevlendirilen Siemens Halske, İstanbul Telgraf Merkezi’ni kurarak Siemens’in Türkiye’deki ilk projesini gerçekleştirmiştir.

İmparatorluğun yöneticileri ve halkın gösterdiği telefona gösterdiği büyük ilgi sonucunda ilk telefon hattı 1881’de İstanbul’da döşendi. Yatırımlar takip eden yıllarda devam etti ve telefon santrallerinin yapımı İstanbul işgal altında olduğu zamanlarda dahi sürdürüldü.

Telefondan sonra, başlangıçta sadece hanedan saraylarıyla sınırlı olan elektriğin kent yaşamına katılması amacıyla çalışmalar başladı. İzmir ve Selanik, Siemens Halske'nin çalışmaları sonucunda elektrik santrallerinden yararlanma şansına sahip olmuş ilk kentlerdi. Bu iki kenti kısa zamanda diğerleri izledi.İstanbul’da ilk elektrik santrali 1914'de tamamlandı ve önce tramvaylara, daha sonra da özel binalara elektrik sağlandı.1920’de İstanbul’da elektrik şebekesine bağlı bina sayısı 2055’e çıkmıştı ve artık elektrik sokakları aydınlatmak için de kullanılıyordu. Toplum, büyük oranda Siemens’in sunduğu elektrik, telefon ve telgraf hizmetlerinden faydalanıyor olmasına karşın şirketin isminden haberdar değildi. 1927'de ilk halka açık radyo yayınlarıyla Siemens adı yayılmaya başladı. Yeni kurulan Siemens-Elektrik Türk Anonim Şirketi aracılığıyla Siemens radyoları büyük sayılarda Türkiye’ye ithal edildi.İthalat Yerine Üretim
1950’lerde Türkiye'nin hızlı bir endüstrileşme sürecine girmesiyle çok sayıda şeker, çimento ve demir-çelik fabrikası inşa edilip çalışmaya başladı. Daha önce ithal edilen pek çok ürünün yerel olarak üretimine geçildi.

Türkiye gelişme potansiyeline, Siemens de bu potansiyeli gerçekleştirmek için teknik olanaklara ve becerilere sahipti. Siemens’in artık Türkiye’de kendi teknolojisini kurması kaçınılmazdı ve 18 Aralık 1958’de Siemens ve bir Türk firması olan Koç ortaklığıyla Simko kuruldu. 1961’de Simko’nun ilk fabrikası İstanbul/Kartal ’da üretimine başladı. Simko hızla büyüyerek Türkiye’nin endüstrileşmesine büyük katkılarda bulundu.Yeni Yatırımlar, Yeni Girişimler
Üretimine 1964’te başlayan Türk Siemens Kablo Fabrikası (Mudanya ), Simko’nun kuruluşundan sonra atılan ilk büyük adımdır. Türk Siemens Kablo Şirketi, Türkiye’deki enerji, otomotiv ve telekomünikasyon kablolarına yönelik büyük talebin karşılanmasına yardımcı oldu. 1999’da şirket üçe bölündü. Tüm dünyadaki enerji kabloları ve Türkiye’deki yalıtımlı bakır kablolarının üretimi işi Pirelli’ye satıldı.

1980’lerin sonuna kadar Türkiye’deki Siemens’te pek çok gelişme oldu ve yeni yatırımlar gerçekleştirildi. Volkswagen Elektrik Sistemleri A.Ş. ve Osram Ampul Ticaret A.Ş. 1989 ve 1990’da sırasıyla anonim şirket haline geldiler. 1991’de Siemens Nixdorf Bilgisayar Sistemleri A.Ş iş dünyasına girdi ve 1992’de Siemens Ev Aletleri Tic. A.Ş. (BSHG ) kuruldu. 1995’te Siemens’in, PEG Profilo’nun % 66’sını almasıyla şirket tekrar yapılandı ve BSH Ev Aletleri adını aldı. Siemens Sistem Hizmetleri A.Ş. ve Siemens Finansal Kiralama A.Ş.’nin 1997’de birleşmesiyle Siemens’in Türkiye’deki son dönüm noktası gerçekleşmiş oldu. 1999’da üç yeni şirket Siemens ailesine katıldı; (daha sonra aynı yıl içerisinde Chloride Şirketine transfer edilen) Masterguard Güç Kaynakları Ltd. Şti., Siemens Fiber Optik Kabloları Ltd. Şti. ve Siemens Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti; ayrıca aynı yıl Siemens Nixdorf, Fujitsu Siemens Computers Sistemleri Ltd. Şti. adını aldı.

1 Ocak 2001 tarihinde bir Siemens - Koç Grubu ortaklığı olan Simko Tic. ve San. A.Ş.’nin bütün hisseleri Siemens’e geçti ve adı Siemens San. ve Tic. A.Ş. olarak değişti. Görüldüğü gibi, Siemens yıllar içinde Türkiye’de birçok değişim ve gelişmeden geçmiştir ve bu gelişmeler Siemens’in bu ülkede ve bütün dünyada beklenti ve gereksinimleri karşılamak için izlediği ve izleyeceği yolu yansıtmaktadır.Bosch Yetkili Servisi,

Uzman Bosch yetkili servisleri, Bosch markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Bosch, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Bosch temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Siemens Yetkili Servisi,


400'e yakın yetkili servis noktası ve fark yaratan hizmetleri ile Siemens Yetkili Servislerini yakından tanıyın.

Montaj, bakım, ek garanti, orijinal yedek parça, aksesuar, temizlik ve bakım ürünleri hakkında ihtiyacınız olan her şey için uzman Siemens desteği yanınızda!

444 66 88 Siemens Çağrı Merkezi’ni arayarak veya Online Servis Kaydı oluşturarak seçtiğiniz 2 saat aralığı için yetkili servis randevusu alabilirsiniz.

Profilo Yetkili Servisi,

Bakım, onarım ve montaj hizmetlerinden Profilo Çağrı Merkezi’mizi hizmetimize kadar, cihazınızla ilgili her türlü yardım ihtiyacınızda servis hizmetlerimiz yanınızda!
-Türkiye’nin dört bir yanında, 8 Fabrika Merkez Servisi ve 400’e yakın Yetkili Servislerimiz ile sizler için çalışıyoruz.

-Alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile yılda yaklaşık 500.000 adet montaj ve bilgilendirme hizmeti veriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetimiz bağımsız pazar araştırmalarına göre %98’e taşınmıştır. Hedefimiz ise %100’e ulaşmak.

-Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası eve bırakma, aksesuar ve temizlik & bakım ürün taleplerinin eve teslimatı gibi tüketici odaklı hizmetler en önemli ayrıcalıklarımızdır.

-444 77 66’yı arayarak ulaşabildiğiniz Profilo Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

 Anahtar Kelimeler: bosch, profilo, siemens, beyaz esya, teknik servis, elektrik, elektronik, yetkili teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri