BALTEK TEKNOLOJİ LG Samsung  Sony Tv Servisi

BALTEK TEKNOLOJİ LG Samsung Sony Tv Servisi

Konak Mah.,Bilginler Cad.,No:29/B Nilüfer/Bursa Nilüfer - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
67% (4)
İyi
0% (0)
Orta
33% (2)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

4.3

6 yorum 542

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

BALTEK TEKNOLOJİ LG Samsung Sony Tv Servisi 'ne ait 6 Değerlendirme Bulunmaktadır

CC
Canan cansever 05.05.2022

Tv mi yaptirdim. İyi fiyat ust duzey kalite. Çok memnun kaldim.

BS
batuhan serttepe 19.11.2021

televizyonumun kısa sürede ve ucuza bakımını yaptırdım işçilikl konusunda mükemmeller 5 te beslık uygulama

SB
sercan besen 19.11.2021

götürmüs olduğum ürün bakımı temızliği konusunda mükemeller 5 veriyorum

İÖ
İrfan Özkıray 09.10.2020

Telvizyonum bozulmuştu götürdüm bıraktım.Benimle ve televizyonumla çok güzel ilgilendiler ertesi güne evime kadar getirdiler.

ZC
zeynep candan 02.04.2020

ilgi ve alakalrı iyi konularında uzman oldukları belli fiyatlarıda uygun

SA
selin ayrancı 28.03.2020

teknik olarak amamen yeterli. fiyatlarıda çok makuldu. kendilerine teşekkür ediyor beş yıldız veriyorum.. selin ayrancı

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

LG Bursa Teknik Servisi Baltek Teknoloji olarak zengin araç filomuzla, uzman personelimizle ve garantili hizmet politikamız ile Bursa genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olmamamız ve bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız ve servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.Bu amaçları yerine getirebilmek içinse ekibimizi her biri alanında sertifikalı ve eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis ekibi ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.Tüketicilerin güvenini ve takdirini kazanmak LG servisi olarak bizim için çok önemli. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikayetlerinizi umursuyoruz. Teknoloji harikası Lg cihazlarınızın kurulumundan montajına, bakımına, arıza ve onarımına, yedek parça ve aksesuarına kadar her türlü ihtiyacınızı garanti kapsamında karşılıyoruz.

Tüketiciler teknik servis seçimi konusunda bilinçli olmalı ve tercihini belli kriterlere göre yapmalıdır. Günümüzde yeterli eğitim ve ekipmana sahip olmayan servis merkezlerinin artması seçim yapmayı zorlayan etkenlerin başında yer alıyor. Doğru seçim yapılmadığı taktirde cihazlarınızda kalıcı hasarlar meydana gelir, ürününüzün ömrü kısalır ve yüksek maliyetlerle karşılaşılır.LG Bursa Teknik Servisi Baltek Teknoloji olarak zengin araç filomuzla, uzman personelimizle ve garantili hizmet politikamız ile Bursa genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olmamamız ve bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız ve servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.Bu amaçları yerine getirebilmek içinse ekibimizi her biri alanında sertifikalı ve eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis ekibi ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.Tüketicilerin güvenini ve takdirini kazanmak LG servisi olarak bizim için çok önemli. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikayetlerinizi umursuyoruz. Teknoloji harikası Lg cihazlarınızın kurulumundan montajına, bakımına, arıza ve onarımına, yedek parça ve aksesuarına kadar her türlü ihtiyacınızı garanti kapsamında karşılıyoruz.

Tüketiciler teknik servis seçimi konusunda bilinçli olmalı ve tercihini belli kriterlere göre yapmalıdır. Günümüzde yeterli eğitim ve ekipmana sahip olmayan servis merkezlerinin artması seçim yapmayı zorlayan etkenlerin başında yer alıyor. Doğru seçim yapılmadığı taktirde cihazlarınızda kalıcı hasarlar meydana gelir, ürününüzün ömrü kısalır ve yüksek maliyetlerle karşılaşılır.Anahtar Kelimeler: baltek, lg teknik servis, lg elektronik, teknik servis, lg servisi,

Tüm Servis Kategorileri