BALTEK TEKNOLOJİ LG Samsung  Sony Tv Servisi

BALTEK TEKNOLOJİ LG Samsung Sony Tv Servisi

Konak Mah.,Bilginler Cad.,No:29/B Nilüfer/Bursa Nilüfer - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
70% (7)
İyi
0% (0)
Orta
20% (2)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
10% (1)
Ortalama Puan

4.2

11 yorum 770

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

BALTEK TEKNOLOJİ LG Samsung Sony Tv Servisi 'ne ait 11 Değerlendirme Bulunmaktadır

MA
Murat AKBULUT 25.01.2024

LG marka televizyonum bozuldu yıllardır Bursa'da yetkili servis olarak çalışan baltek servise gittim televizyonumun parçasını değiştirerek garantili bir şekilde bana çok kısa bir sürede teslim ettiler firmanın sahipleri Özkan bey ve Nurettin abi abiye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum

ST
SEVİL TİRYAKİOĞLU 24.08.2023

LG marka televizyonumun hdmı girişleri bozulmuş kullanılamıyordu. Tesadüfen gittiğim ''baltek'' firması ürünümü kısa sürede onararak teslim etti. Nurettin abi sağolsun güzel de bir indirim yaptı. Tamir edilecek bir tv daha va... Artık nereye gideceğini biliyor. Teşekkürler ''baltek''. Teşekkürler Nurettin abi.

MS
murat soyer 06.03.2023

Sektörün duayenlerinden firma sahibi Nurettin Bal 50 yıldır bu sektörün içinde,kendisiyle çay ikramı eşliğinde,güzel bir sohbet ederken,engin tecrübesiyle,lg marka televizyonumu kısa sürede tamir etti.Piyasa koşullarına göre,makul bir ücret ödedim.Kendisine ve oğlu Özkan bal'a teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

BB
Burçin Baran 13.12.2022

Tavsiye etmiyorum. Çıkma parça kullanarak TV'min uydu alıcısını değiştirdiler, bu durumu bana şans eseri söylediler. Akabinde anlaşamadık ve tüketici haklarına intikal etti konu. İnsanı hiç birşey bilmez varsayan bir firma. Yetkili ve onaylı LG servisi de değiller bilmenizde fayda var.

ÖB
ÖZKAN BAL 19.04.2023

Cihaza orijinal parça kullanıldı. Ertesi gün tamirden memnun değilsen ücreti iadesi yapılsın dendi. Şans eseri bir şey fark edilmiş değil . Ayrıca o anda da cihaz sorunsuz da çalışıyor . Tüketici hakem heyeti onarımın ücretsiz yenilenmesine hükmetti .Ücret iadesine değil . ( Tebligat bize ulaşmadığı için savunma verilemememiş ) sonrasında telefonla ulaşarak sizi haciz edeceğim dendi. Ve Şimdi takılmış sağlam kart ve ücret iadesi ile birlikte o cihazı sorunsuz hangi vicdan ile kullanıyorsun . En baştan ücret iadesi yapılsın .kendi parça burada kendi parçan takılsın bilgisi verildi. Şimdi kim haklı mahkeme de karar verilecek .

CC
Canan cansever 05.05.2022

Tv mi yaptirdim. İyi fiyat ust duzey kalite. Çok memnun kaldim.

BS
batuhan serttepe 19.11.2021

televizyonumun kısa sürede ve ucuza bakımını yaptırdım işçilikl konusunda mükemmeller 5 te beslık uygulama

SB
sercan besen 19.11.2021

götürmüs olduğum ürün bakımı temızliği konusunda mükemeller 5 veriyorum

İÖ
İrfan Özkıray 09.10.2020

Telvizyonum bozulmuştu götürdüm bıraktım.Benimle ve televizyonumla çok güzel ilgilendiler ertesi güne evime kadar getirdiler.

ZC
zeynep candan 02.04.2020

ilgi ve alakalrı iyi konularında uzman oldukları belli fiyatlarıda uygun

SA
selin ayrancı 28.03.2020

teknik olarak amamen yeterli. fiyatlarıda çok makuldu. kendilerine teşekkür ediyor beş yıldız veriyorum.. selin ayrancı

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

LG Bursa Teknik Servisi Baltek Teknoloji olarak zengin araç filomuzla, uzman personelimizle ve garantili hizmet politikamız ile Bursa genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olmamamız ve bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız ve servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.Bu amaçları yerine getirebilmek içinse ekibimizi her biri alanında sertifikalı ve eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis ekibi ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.Tüketicilerin güvenini ve takdirini kazanmak LG servisi olarak bizim için çok önemli. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikayetlerinizi umursuyoruz. Teknoloji harikası Lg cihazlarınızın kurulumundan montajına, bakımına, arıza ve onarımına, yedek parça ve aksesuarına kadar her türlü ihtiyacınızı garanti kapsamında karşılıyoruz.

Tüketiciler teknik servis seçimi konusunda bilinçli olmalı ve tercihini belli kriterlere göre yapmalıdır. Günümüzde yeterli eğitim ve ekipmana sahip olmayan servis merkezlerinin artması seçim yapmayı zorlayan etkenlerin başında yer alıyor. Doğru seçim yapılmadığı taktirde cihazlarınızda kalıcı hasarlar meydana gelir, ürününüzün ömrü kısalır ve yüksek maliyetlerle karşılaşılır.LG Bursa Teknik Servisi Baltek Teknoloji olarak zengin araç filomuzla, uzman personelimizle ve garantili hizmet politikamız ile Bursa genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olmamamız ve bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız ve servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.Bu amaçları yerine getirebilmek içinse ekibimizi her biri alanında sertifikalı ve eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis ekibi ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.Tüketicilerin güvenini ve takdirini kazanmak LG servisi olarak bizim için çok önemli. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikayetlerinizi umursuyoruz. Teknoloji harikası Lg cihazlarınızın kurulumundan montajına, bakımına, arıza ve onarımına, yedek parça ve aksesuarına kadar her türlü ihtiyacınızı garanti kapsamında karşılıyoruz.

Tüketiciler teknik servis seçimi konusunda bilinçli olmalı ve tercihini belli kriterlere göre yapmalıdır. Günümüzde yeterli eğitim ve ekipmana sahip olmayan servis merkezlerinin artması seçim yapmayı zorlayan etkenlerin başında yer alıyor. Doğru seçim yapılmadığı taktirde cihazlarınızda kalıcı hasarlar meydana gelir, ürününüzün ömrü kısalır ve yüksek maliyetlerle karşılaşılır.Anahtar Kelimeler: baltek, lg teknik servis, lg elektronik, teknik servis, lg servisi,

Tüm Servis Kategorileri