Bdh Bilişim Destek Hiz San Ve Tic A Ş Hatay Lenovo Yetkili Servisi

Bdh Bilişim Destek Hiz San Ve Tic A Ş Hatay Lenovo Yetkili Servisi

Odabaşı Mah. Çağlar Sok. Yeral Apt No:2 Antakya /Hatay Dörtyol - Hatay

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

BDH Hakkında
BDH (Bilişim Destek Hizmetleri), bilgi teknolojileri alanında, marka bağımsız olarak, küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar danışmanlık, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım ve destek hizmetleri sağlıyor.

Bir Netaş şirketi olan BDH, Bilişim Teknolojilerinin farklı alanlarında uzman olan deneyimli ve sertifikalı hizmet ekibiyle, tüm Türkiye’deki müşterilerine tek bir noktadan erişiyor.

Yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almak için iş süreçlerini ISO 9001  Kalite   Yönetim  Sistemi, ISO 20000  Bilgi  Teknolojileri  Hizmet  Yönetim  Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 27001   Bilgi  Güvenliği  Yönetim  Sistemi ve güçlü bir teknolojik altyapıyla destekleyen BDH’nin sunduğu çözümler; Destek Hizmetleri, Profesyonel Hizmetler, Garanti Hizmetleri, Yönetilen Hizmetler ve Dış Kaynak Kullanımı başlıkları altında toplanıyor.

Türkiye ve bölge ülkelerinde BT hizmetlerinin önde gelen servis sağlayıcısı olmayı hedefleyen BDH, 973’i kendi bünyesinde olmak üzere, iş ortaklarıyla birlikte 1047 çalışanıyla, müşteri ve stratejik iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojileri hizmetlerini, verimlilik, memnuniyet ve rekabette üstünlük yaratacak şekilde sunma hedefiyle hareket ediyor.

BDH’nin, Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılmış 36 şubesi ve 46 iş ortağı, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Samsun’da yer alan merkezlerinde, server ve depolama ürünlerinden cep bilgisayarları ve yazıcılara kadar tüm BT ürünleri için donanım desteği sunuyor.Hizmetler
Danışmanlıktan destek hizmetlerine, proje ve kuruluş hizmetlerinden yönetilen hizmetlere, garanti hizmetlerinden dış kaynak kullanımına kadar, tüm Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) hizmetlerini tek bir noktadan sağlıyoruz. Yüksek hacimde servis işini güvenle teslim edebileceğiniz,  uzun vadeli iş ortağınız olarak BİT  alanında deneyimli ve sertifikalı ekibimiz ile Türkiye çapında faaliyet gösteriyoruz.

Yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürdürebilmek için iş süreçlerini, ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ITIL bazlı servis yönetimi ve güçlü bir teknolojik altyapı ile destekliyoruz.Anahtar Kelimeler: bdh servis, yetkili servis, teknik servis, lenovo servisi, ibm servis, hatay,

Tüm Servis Kategorileri