BGS İklimlendirme - Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Yetkili Servisi

BGS İklimlendirme - Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Yetkili Servisi

Muratpaşa Mah.evliya Çelebi Cad.niyazi Akdağ Apt.a Girişi 72/A-D Muratpaşa Muratpaşa - Antalya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş. Hakkında


Mitsubishi Electric Corporation, Aralık 2012’de Mitsubishi Electric Türkiye’yi kurarak Türkiye’de ilk kez direkt olarak var oldu. Türkiye’de uydu, asansör ve raylı sistemler için elektrik ekipmanlarının da dahil olduğu altyapı ürünleri, klima ve fabrika otomasyonu gibi işlere yoğunlaşan Mitsubishi Electric, büyüyen Türk toplumunun daha da gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Mitsubishi Electric'in Tarihi


Mitsubishi firması ilk olarak 1870' de Yataro Iwasaki tarafından bir deniz taşımacılığı şirketi olarak kurulmuştur. Yataro Iwasaki Tosa klanının yurdu olan Shikoku adasının Kochi şehrinde doğmuştur. 1870 de Tsukumo Shokai ismi ile kendi deniz taşımacılığı şirketini kurmuştur. Firma ismi 1872' de Mitsukawa Shokai, 1874'de ise Mitsubishi Shokai olarak değiştirilmiştir. Yataro firma amblemi olarak Tosa tacının 3 meşe yaprağını ve kendi aile tacının elmas şeklini birleştirmiştir. Böylece firma amblemi firmanın ismi olan ve 3 elmas anlamına gelen Mitsubishi isminin temelini oluşturmuştur.

Kısa sürede büyüyen firma üretim ve ticaret alanlarında faaliyete başlamıştır. II.Dünya savaşı sonrasında müttefik güçler Japonya'nın büyük endüstriyel gruplarının dağılmaları için baskı yapmış ve bunun sonucunda Mitsubishi Grubu 1946 yılında kendi içinde daha küçük firmalara ayrılmıştır.Ticaret ordusu 139 şirkete bölündü. Mitsubishi şirketlerinin çoğu işgal kuvvetlerinin baskısı altında ismi ve amblemi terk etti. Kore Savaşının patlak vermesiyle işgal politikası endüstriyel ve ekonomik yeniden yapılanmaya önem vermeye dönüştü. Mitsubishi şirketlerinin bazıları kendilerini yeniden düzenledi ve çoğu ismi ve amblemi tekrar kullanmaya başladı. Fakat bağımsızlıklarını ellerinde tuttular.Şirketler tek bir organizasyon olarak başarabileceklerinden daha fazlasını bireysel ve bağımsız olarak başardılar. Aynı zamanda ortak bir tarih ve anonim şirket kültüründen gelen ortak topluluk hissinden faydalanmaktadırlar.
 
Mitsubishi Electric Corporation'ın Kuruluşu
 
Mitsubishi Electric’ in hikayesi modern Japonya’nın gelişiminin hikayesidir. Mitsubishi Shipbuilding Co. 1921’ de Japonya Kobe’de transatlantikler için elektrik motorları yapan bir fabrikayı Mitsubishi Electric Corporation adında yeni bir firmaya dönüştürdüğü zaman kuruldu.
 
O yıl, yeni şirket, hit ürün olan elektrik fanını üreterek ve pazarlayarak tüketici sektörüne girdi. Daha sonraki on yıl boyunca şirket, elektrikli tren yolu trafosu yapımı da dahil büyük ihaleleri başarıyla kazandı.
 
1930’larda Mitsubishi Electric, elektrikli güç jeneratörü ekipmanı üretiminin yanında asansör ve yürüyen merdiven üretim, kurulum ve bakımına başladı. Sirket hızlı adımlarla büyümeye ve genişlemeye devam etti ve 1960’da Japonya’daki en yenilikçi en çeşitli elektrikli ekipman üreticisi haline geldi. Sirket, 1960’ların başında çevre bilinci ciddi bir sorun olmadan yıllar önce, dikkatini çevreye duyarlı üretim tekniklerine çevirdi.
 
Daha sonraki yirmi yıl boyunca şirket kendini bilgisayar, ileri klima sistemleri, otomobil elektronikleri, fotovoltaj teknolojisiyle çalışan uydular ve nükleer güç üretimi geliştirmede öncü ilan ederken bir yandan da deniz aşırı ülkelere ulaşmaya başladı.
 
1980’den bugüne Mitsubishi Electric, çığır açan yeni teknoloji ve ürünleri, toplumun yararına sunmaktadır. Bu teknolojiler, spor sahaları için dünyanın ilk geniş ölçekli LED ekranı, tüketici pazarı için dünyanın en geniş CRT ekranı, dünyanın ilk spiral yürüyen merdiveni,dünyanın en hızlı asansörleri ,dünyanın ilk ticari uçak İnternet servisinin arkasındaki anten teknolojisi ve daha fazlasını içermektedir.Firmamız 1985 yılından gelen birikimleriyle, MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA SİSTEMLERİ'ne bağlı yetkili bayii ve yetkili servis sözleşmemiz gereği bir çatı altında toplanarak 2005 yılında Isıtma, soğutma, havalandırma ve klima (İklimlendirme, HVAC sistemleri ) sektöründe taahhüt hizmetleri, malzeme temini ve satış sonrası hizmet konularında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Kalite Politikamız; kaliteli ileri teknoloji ile taahhüt edilen sürede, eğitimli teknik personeller sayesinde müşteri memnuniyetine ulaşmak için sürekli iyileştirme faaliyetlerimiz ile çevremize duyarlı bir şekilde başarımızı zirveye taşımaktır.

Misyonumuz; bilgi, teknoloji ve enerji odaklı olmak, paylaşımcı, katılımcı ve bilgilendirici, çevreye duyarlı enerji tasarruflu ürünler kullanmaktır.

Günümüzde iklimlendirme (Isıtma-sogutma- havalandırma)kişiler için konfor olmaktan çıkıp zaruri bir ihtiyaç olmuştur. Son yıllarda artan bu talebe hizmet olarak en iyi cevap verebilecek firmaların teknik bilgi ve beceri olarak kendini sürekli geliştiren, eğitime önem veren ve işini mükemmel yapmak adına işine yatırım yapan firmalardan biri olduğumuzu düşünmekteyiz.

Bu ilkelerle yola çıkan firmamız, bireysel ve merkezi konfor klimaları, hassas kontrollü klimalar, havalandırma sistemleri, endüstriyel tip klima cihaz uygulamaları, değişken debilir soğutucu akışkanlı (VRF-VRV) sistemler, ısı geri kazanım cihazları(LOSSNAY, VAM) soğutma grupları, mekanik tesisat, konularında hizmet vermektedir.
Kuruluş yılından itibaren hizmet verdiği alanlarda bir çok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

2005 Yılı itibariyle Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE-HYB) belgesine haizdir.

Servis birimi müşterisine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi benimsemiştir. Bu amaçla alanında en yetkin ilgili ve müşteri odaklı teknik personel ile söz konusu hizmetleri yüksek kalitede vermeyi hedeflemiştir. Servis hizmetlerimizin kalitesini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü gerekli olan konularda eğitim, kurs ve gerekli sertifikalarını almışlardır.İlerleyen teknoloji doğrultusunda bu birikimi geliştirmeye devam etmektedirler. Müşterilerimize uygun teknik hizmeti en kısa zamanda uygun yedek parça ve kaliteli işçilik ile hizmetini vermektedir.

Firmamız kalite sistemi çerçevesinde oluşturulan sistem sayesinde çağımızın gerektirdiği işletme standardını yakalama amacıyla Teknik Servis departmanını da bu çerçevede yapılandırmıştır. Tahahütü ve satışı yapılan her ürün firmamızın sahip olduğu TSE (HYB) belge standartlarına göre monte edilir ve yetkili teknik personelimiz tarafından çalıştırılarak kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerin garanti süreci yetkili personelimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar devreye alındığı tarihten itibaren sistemimizde kayıt altına alınır ve gerekli bakım kontrolleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca bu takip sistemi ile imzalanan bakım sözleşmeleri takip edilmekte ve periyodik bakımlar zamanında yapılmaktadır. Ürün garantisinin yanı sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti kapsamında ele alınmaktadır.

Firmamızın bakım hizmeti verdiği işler :

Merkezi Sistem Fancoiller
Santraller
Isı Geri Kazanım Cihazları
Soğutma Grupları
VRF-VRV Sistemleri
Havalandırma Sistemleri
Hassas Kontrollü Klimalar
Hastane, Ameliyathane ve Hijyen Klima Santralleri
Split Klimalar
Aspiratör ve Fanlar
Merkezi Sistemler
Hava Perdeleri

 Anahtar Kelimeler: mitsubishi electric yetkili servis, mitsubishi electric klima, mitsubishi electric, klima, mitsubishi, mitsubishi electric antalya, mitsubishi electric teknik servis, klima yetkili servis,

Tüm Servis Kategorileri