Borusan Makina ve Güç Sistemleri - CAT (Caterpillar) İş Makinaları Yetkili Servisi

Borusan Makina ve Güç Sistemleri - CAT (Caterpillar) İş Makinaları Yetkili Servisi

Zeytinli Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:790 Seyhan-Adana Seyhan - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 669

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Borusan Makina ve Güç Sistemleri - CAT (Caterpillar) İş Makinaları Yetkili Servisi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

AT
Ali TOSUN 25.02.2021

Merhabalar, Do-parts olarak, otomotiv ve ağır makine pazarında; Conta ve keçe yedek parçalarında yaklaşık + 300.000 adet ürün ile hizmet vermekteyiz. Ürün kataloğumuzu incelemek için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

CAT Şirket Hakkında

 
Caterpillar dünyanın lider inşaat ve madencilik ekipmanı, dizel ve doğal gazlı motor, endüstriyel türbin ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir. Aynı zamanda Caterpillar Financial Services ile lider finansman hizmetleri tedarikçisiyiz.

Müşterilerin Başarısı için Buradayız
Müşterilerimiz ve dünyamız için daima çalışmaya devam edeceğiz. Dünyanın her köşesinde müşterilerimiz var; başarımızın kaynağının müşterilerimizin başarılarına sağladığımız katkılar olduğunu biliyoruz.

Yaşamları Değiştirmek için Varız
Faaliyet gösterdiğimiz ve içerisinde yaşadığımız topluluklara katkıda bulunma sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz. 1952'de kurulan Caterpillar Foundation, çevresel sürdürülebilirliğe, eğitime erişime ve temel insani ihtiyaçların karşılanmasına destek sağlamak yoluyla tüm dünya çapında sürdürülebilir kalkınmayı hayata geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Gelecek için Varız
Yenilikçi ürünler ve üstün teknolojiler yoluyla uzun yıllardır müşterilerimize çözümler üretiyoruz. İster daha az yakıtla daha fazla toprak taşımanın yollarını ararken, ister daha düşük emisyonlu ürünler geliştirirken veya ister bağımsız araç çözümlerini keşfederken, en büyük gücümüz müşteri geribildirimlerini fikirler ve eylemlerle bir araya getirerek müşterilerimizin başarıya ulaşmasını sağlamaktır.CAT Bakım ve Destek

 
Maksimum yakıt verimliliğine, minimum işletme maliyetlerine ve elde edebileceğiniz her bir üretim dakikasına ihtiyaç duyarsınız. Cat® temsilciniz operasyonunuzla ilgili her konuda size yardımcı olmak için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir ve daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çalışmanızı sağlayacak çözümler sunabilir.

Verimli çalışma, işletmenize rekabet avantajı sağlayacaktır. Bu nedenle, uzmanlarımızı hizmetinize sunarak size danışmanlık ve teknik bilgi sağlıyoruz.

Aşağıdaki videolar ve belgeler ekipmanınızdan en yüksek performansı elde ederek geleceğe hazır olmanızı sağlayacaktır

Servis

Borusan Makina'nın deneyimli servis elemanları, makinanızın bakım ve onarım işlemlerini CAT ürünlerinin ihtiyacı olan spesifik değerlerde ve orijinal parçalarla gerçekleştirerek; makinanızın işte kalma süresini uzatır.

Yurdumuz genelindeki 9 yedek parça depomuzda toplam 40 Milyon Euro değerindeki yedek parça stoklarımızla, makinalarınızın en kısa sürede işe geri dönmesi için çalışıyoruz.

Stoklarımızda bulunmayan yedek parçaların yurtdışından en hızlı şekilde getirilmesi ve ithalat işlemlerinin bitirilmesi toplam arıza süresinin azaltılmasındaki en önemli farkımızdır.
Borusan Makina Servis Departmanı, makinaların parçadan bekleme sürelerini minimum seviyede tutacak şekilde organize olmuştur.

Müşterilere sunulan tüm servis hizmetleri ve orjinal Caterpillar yedek parçalar için 6 ay işcilik ve yedek parça garantisi verilmektedir.

Modern eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda, Caterpillar'ın yurtdışı eğitimlerine katılarak , gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim mühendisleri, tüm Borusan servis personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.

Yeni makinalar müşteriye satılmadan önce eğitimlerini tamamlamış servis elemanları , makinada çıkan problemleri kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresini minimum seviyede tutarlar. Teknisyenlerin zorlandıkları problemlerde devreye giren eğitimli ve tecrübeli servis mühendisleri, makinanın arıza nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedirler.

İş Makinaları
Cat ekipmanları sektör standardını belirlemektedir. 300'ün üzerinde makine bulunan Cat ürün hattı, müşterilerimizin başarısı için yürüttüğümüz yoğun çalışmaların göstergesidir. Dayanıklı ve güvenli ekipmanlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yardım ederek lider kalmaya devam edeceğiz. Caterpillar, her türlü üretim sektöründe en iyi dağıtım ve ürün destek sistemine sahiptir.
 
Ağaç Kesiciler

Arazi Kamyonları

Asfalt Döşeyiciler

Bekolu Yükleyiciler

Belden Kırmalı Kamyonlar

BiçerDöverler

Boru döşeyiciler

Deliciler

Dozerler

Ekskavatörler

Elektrikli Halat Sistemli Deliciler

Halatlı Ekskavatörler

Hidrolik Maden Ekskavatörleri

Kompaktörler

Kompakt Paletli ve Arazi Yükleyicileri

Mafsallı Bom Yükleyiciler

Mikro Yükleyiciler

Mini Yükleyiciler

Motorlu Greyderler

Orman Makineleri

Paletli Yükleyiciler

Saha Hazırlama Traktörleri

Skreyper / Tekerlekli Traktör Kazıyıcılar

Soğuk Frezeler

Taşıyıcılar

Tekerlekli Dozerler

Tekerlekli Ekskavatörler

Tekerlekli Yükleyiciler

Teleskopik Taşıyıcılar

Yeraltı - Sert Kaya

Yeraltı - Uzunayak

Yol DüzleyicilerAnahtar Kelimeler: cat, is makinalari, guc sistemleri, atasmanlar, yedek parca, cat yetkili servis, cat servis adana, cat makinalar,

Tüm Servis Kategorileri