Bsd Bilgisayar San Tic Ltd Sti Lenovo Servisi

Bsd Bilgisayar San Tic Ltd Sti Lenovo Servisi

Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:5 M. Berrin Gökşen Apt. Asma Kat 01120 Seyhan/Adana/Türkiye Seyhan - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Adana’da konusunda uzman bir ekiple 1994 yılında kurulan BSD Bilgisayar, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli ve uzman çalışanlarıyla, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışıyla, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara hizmet vermektedir. Müşterilerine “know-how” çözümler sunan, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve en yenilikçi çözümlere odaklanan BSD ekibi, teknolojik gelişmeleri sadece takip eden değil; gelişime açık, yenilikçi ve geniş vizyonuyla, müşterilerine katma değerli çözümler sunan bir kurum haline gelmiştir. Ayrıca, müşterilerinin karlılığını ve verimliliğini arttıracak teknoloji ve uygulamaları, ölçeklenebilir bir yapıda yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir.Bilişim sektöründe 20 yılı aşkın süredir yenilikçi ve know-how çözümler sunmaya devam ediyoruz. BSD olarak , kendi bünyemizdeki altyapı kablolama ekibimiz ile pasif network projeleri sunuyor ve süreçleri yönetiyoruz.
İşletmelerinizin kalite süreçlerindeki ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçlara en uygun çözümler ile dizayn aşamasından başlayarak kurulum sonrasına kadar devam eden anahtar teslim veri merkezi projeleri sunuyoruz.
Sunucu , Veri Depolama ve Sanallaştırma çözümlerini mevcut yapılarınıza uygun olacak şekilde marka bağımsız şekilde projelendiriyoruz. Kurulum ve entegrasyon süreçleri sonrasında da sistem uzmanlarımızdan destek almaya devam edebiliyorsunuz.
Mevcut IT yapınızdaki ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor ve bu ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanan bakım anlaşmalarımız ile yönetim süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz.Anahtar Kelimeler: bsd teknik servis adana, bsdservis, teknik servis, yetkili teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri