BUZEL SERVİS  - Fujiyama Doğalgaz Sobaları Yetkili Servisi

BUZEL SERVİS - Fujiyama Doğalgaz Sobaları Yetkili Servisi

Kavaklar Cd. Uzunoğlu İşhanı No: 50/25 Adapazarı - Sakarya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 1056

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

BUZEL SERVİS - Fujiyama Doğalgaz Sobaları Yetkili Servisi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

HU
Hulyabeyenal 17.02.2021

Dogal gazsobami yakamiyorum

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

BUZEL SERVİS - Fujiyama Doğalgaz Sobaları Yetkili Servisi,  Sakarya Merkez İlçesinde yer almaktadır. Fujiyama markasının Doğalgazlı sobalarına ve diğer ürünlerine satış sonrası servis hizmetini geniş servis ağıyla destekleyerek teknik servis hizmetlerini yapmaktadır.


1991 yılında ise bahsedilen bu ürünlerin imalatını büyük ölçüde bırakarak, Doğalgazlı Soba ve ekipmanları üretmeye başladı.

Aradan geçen yıllar içersinde bizler doğalgaz soba sektöründe kalite, satış sonrası servis hizmeti, satıcı bayi ve fabrika desteğiyle müşteri beğenisini kazanan ürünlerimizde ki “Fujiyama” markasının ülkemiz içerisinde marka olduğunu görmenin sevinç ve gururunu yaşıyoruz. Firmamızın başlangıçtan bu güne kadarki hedefi, bireysel ısıtma araç ve gereçleri üretiminde uzmanlaşarak bu konuda kaliteli ürünler üretmektir. Buna paralel olarak aradan sadece çesitli tip ve kapasitelerde doğalgaz sobaları ve kombi üretmektedir.

Üretimin çesitli safhalarında kullanılan gaz analiz cihazı, flow meter (Gaz tüketim değerinin sabit bir değere ayarlanmasında kullanılan debimetre), gaz kaçak kontrol cihazı ve diğer üniversal test cihazlarıyla, üretimin her safhası bir kalite kontrol laboratuarıdır. Ve böylece cihazların gerekli bütün test ve kontrolleri nihai tüketiciye ulaşmadan titizlikle yapılmaktadır. Gerek üretimde gerekse satış sonrası verilmesi gereken hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti ön sıradadır.

 Cihazlar, imalatın bütün safhalarında Avrupa normlarına ,CE ve T.S.E. normlarına uygun olarak üretilmektedir.

Bizim firmamızın öncelikli olarak benimsediği kalite politikası; kalite anlayış ve arayışının zamana göre değişen insan ihtiyaç ve taleplerine göre sonsuz olduğudur. Bu bakımdan üretimde kaliteyi gittikçe artırarak, satış sonrası servis hizmetini geniş servis ağıyla destekleyerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktır.Anahtar Kelimeler: fujiyama, fujiyama servis, fujiyama yetkili servis, fujiyama teknik servis, fujiyama dogalgazli soba, fujiyama lpg sobalar, fujiyama hermetik dogalgaz, fujiyama bacali dogalgaz,

Tüm Servis Kategorileri