CTB Bilişim-Samsung İzmir Karşıyaka Yetkili Teknik Servis

CTB Bilişim-Samsung İzmir Karşıyaka Yetkili Teknik Servis

1595 Sokak No:250 Serinkuyu / Karşıyaka - İzmi̇r Karşıyaka - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 1136

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

CTB Bilişim-Samsung İzmir Karşıyaka Yetkili Teknik Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

ME
Murat ergene 13.04.2020

Öncelikle merhabalar. Yaklaşik 6 yıl önce alınan buzdolabımız yaklaşık 15 gündür hizmet dışı varolan sorun karşında deparmanlarınızdan herhangi bir yardım goremedik.6 yıl önce kurulama gelen servis elemanlarınız hiç birbilgi vermeden 100 tl karşılığında 4 yıl uzatmamızın mantıklı olduğunu söylediler bu işlem esnasında 100 tl karşılıgında 4 yıl uzatıldıgına dair bir fatura elimizde mevcuttur.bizi herhangi bir yeri aramamız ve garantiyi onaylamamiz icin bir bilgi verilmedi.bizler bu nüshayı merkeze yönlendirip onaylatacaklarını söylediler.servis ve çalışan hatasının bize sizler tarafından tüketici hatası olarak yansıltılması çok garip ortada var olan magduriyetin ivedilikle sizler tarafından çözümünü rica eder. Saygılarımı sunar İyi çalışmalar dilerim

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

CTB Bilgisayar 1998 yılında bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

1998 yılından bugüne elektronik onarım ve yedek parça desteği konusunda; marka bağımsız olarak, notebook tamiri, ana kart tamiri, monitör tamiri, yazıcı tamiri, veri kurtarma, yedek parça ve notebook aksamları satışı gibi birçok alanda kurumsal ve bireysel çözümler sunmuştur.

2003 yılından 31/07/2009 tarihine kadar Samsung Monitör, LG monitör,BENQ Monitör ve Projeksiyon Makineleri Ege ve Akdeniz Bölgesi yetkili servisi olarak çalıştık.

Fakat bahsi geçen servislerin kendi bünyelerinde servis oluşumu içine girmelerinden dolayı anlaşma süresinin de dolması ile servis anlaşmamız sona ermiştir.

 

Temel hedefimiz, müşterilerimize kalite standartları doğrultusunda hizmet vermek, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmak ve Türkiye genelinde yaygınlık sağlamaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Vestel, JVC, Genpa, Thomas, Whirlpool, Tefal, Moulinex, Arzum, Arnica,Yataş, Selena gibi onlarca kaliteli ve seçkin markanın bayiliğini yapan ve sektörde kendini kanıtlamış kaliteli, güvenilir markalarla ve bu markaların distribütörlüğünü yapan deneyimli firmalarla çalışmaktadır.

İş Kalitesinin profesyonel ekibimiz sayesinde üst düzeye çıkartılması ise başlıca Gurur ve Mutluluk Kaynağımızdır.

Hizmet kalitesi ve hızını her geçen gün arttıran firmamız İzmir ve bölgesinde 7/24 Acil Servis hizmeti s ağlamaktadır. Bugün İzmir ve çevresinde hizmet vermeye devam eden şirket her gün onlarca müşteriye kaliteli ve güvenilir servis hizmeti veriyor, çözüm üretiyor, garanti veriyor.CTB Bilgisayar 1998 yılında bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

1998 yılından bugüne elektronik onarım ve yedek parça desteği konusunda; marka bağımsız olarak, notebook tamiri, ana kart tamiri, monitör tamiri, yazıcı tamiri, veri kurtarma, yedek parça ve notebook aksamları satışı gibi birçok alanda kurumsal ve bireysel çözümler sunmuştur.Anahtar Kelimeler: ctb teknik servis, samsung teknik servisi, ctb bilisim, ctb yetkili servis, ctb izmir,

Tüm Servis Kategorileri