Destek Bilişim Adana Yetkili Teknik Servis Merkezi

Destek Bilişim Adana Yetkili Teknik Servis Merkezi

Cemal Paşa Mah. 63009 Sk. No:10 Seyhan -Adana Seyhan - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
33% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
67% (2)
Ortalama Puan

1.7

3 yorum 2906

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Destek Bilişim Adana Yetkili Teknik Servis Merkezi 'ne ait 3 Değerlendirme Bulunmaktadır

ST
Sedat Tuncer 04.10.2023

Samsung S21 FE aldim üründe aşırı ısınma şarj erken bitme yaşadım bana yeni ürün verdiler sözde 2 ci defa aynı hatayı verdi aşırı ısınma günde 3 defa şarja takıyorum ve bu sefer kendi kendine kapandı ürün servis bana ürünün sorunu yok dedi yazılım attık diğer aldığım s21 fe içinde böyle dediler ama ürün hatalı çıktı beni yalancı duruma düşürüyorlar kendi paramla rezil oluyorum

AP
Ali Polat 10.11.2021

Arkadaşlar garantisi yoksa boşa telefonunuzu buraya vermeyin benim a3 telefonumun ekran icin çok para istiyor hemde sağlam arka kapağı kırıp sonra yenisinin parasını sizden istiyorlar garantide vermiyorlar uyaniklar. O zaman diğer cep telefonculardan ne farkı kaldı ki! kurumsal samsun bayiligi değil sanki. Özel tam bir soyguncular sanki, hatta Adem diye ustalari var, sağlam tuşu bozup size kaktiriyorlar müdüre( Emin bey) şikayete gidiyorum o da onları koruyor bizi suçluyor ben delimiyim ki işi gücü bırakıp o kadar yol gelip bunlarla uğraşıp zamanımı boş yere harcayım burada. herkes dolandırıcı olmuş samsun merkeze şikayet ettim bekliyorum ne çıkacak ona göre tüketici haklarına basvuracam ve cimere de yazdım hakkımı arayacağım en azından benden sonra gelenleri kaziklayamazlar birde girişte oturan şişman güya danışman kız var ismini vermek isteyemeyen o da bir olmuş müşterilere yardım ediyorum yalanıyla beni kandırmaya çalışıyor. Garantiniz yoksa gidin araştırın telefonunuzu sağlam bir usta tamircisine verin. benden size tavsiye. Daha ucuza bile yaptirabilirsiniz ama youtube dan cep telefon tamirlerini seyredin bilgi edinin sonra telefonu yaptırmaya verin derim ben.

Hayrı ÇAKIR 07.10.2020

UE48j5270 samsun tv panel varmı varsa fiyatı ne kadar

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Türkiye de Bilişim sektörünün lider ve yön belirleyen servis kuruluşlarından Destek Bilişim 2003 yılından bu yana müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır. Destek Bilişim, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır. 

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üreticiler ( Samsung, Acer, Packardbell, Creative v.s.) kendi alanlarında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. Türkiye’de tercih ettikleri Yetkili Servis Firması, Destek Bilişim olarak, bu anlamda üreticilere artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üreticiler ( Samsung, Acer, Packardbell, Creative v.s.) kendi alanlarında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. Türkiye’de tercih ettikleri Yetkili Servis Firması, Destek Bilişim olarak, bu anlamda üreticilere artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.Anahtar Kelimeler: destek bilisim, cep telefonu, samsung servis, zte servisi, yetkili servis, teknik servis, adana teknik servis, destek bilisim,

Tüm Servis Kategorileri