Destek Bilişim İzmir Yetkili Teknik Servis Merkezi

Destek Bilişim İzmir Yetkili Teknik Servis Merkezi

Şair Eşref Bulvarı No:36 Çankaya Konak/İzmi̇r Konak - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
50% (2)
İyi
25% (1)
Orta
25% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

4.3

4 yorum 2263

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Destek Bilişim İzmir Yetkili Teknik Servis Merkezi 'ne ait 4 Değerlendirme Bulunmaktadır

FK
Ferhat Keleşoğlu 27.06.2023

Servise ulaşabilmek için verilen numaralar geçersiz numara alay mı ediyorsunuz insanlarla.. Nasıl ulaşacağız biz nasıl çözeceğiz sorunumuzu?

ÖE
Özgür Ergin 15.04.2023

İzmir'deki tek profesyonel hızlı servis noktası.

ŞT
Şükran turan 26.02.2022

Bu cihazı telefonu ilk aldığım da kurduğum hesap mail lazim unuttum

OK
ORHAN KARALAR 18.02.2020

ÖNCELİKLE TÜM SERVİS PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİM.ŞEHİR DIŞINDAN GELMEM VE SAATİN 15.00 OLMASINA RAĞMEN VE YOĞUNLUK ÇOK OLMASINDAN DOLAYI YİNEDE TELEFONUMUN EKRAN DEĞİŞMESİNİ YAPARAK TESLİM ETTİLER. İLGİLERİNDEN DOLAYI AYRICA TŞK EDERİM.ÇOK MEMNUN KALARAK ORADAN AYRILDIM. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. MÜTHİŞ BİR SERVİS....

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Türkiye de Bilişim sektörünün lider ve yön belirleyen servis kuruluşlarından Destek Bilişim 2003 yılından bu yana müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır. Destek Bilişim, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır. 

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üreticiler ( Samsung, Acer, Packardbell, Creative v.s.) kendi alanlarında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. Türkiye’de tercih ettikleri Yetkili Servis Firması, Destek Bilişim olarak, bu anlamda üreticilere artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üreticiler ( Samsung, Acer, Packardbell, Creative v.s.) kendi alanlarında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. Türkiye’de tercih ettikleri Yetkili Servis Firması, Destek Bilişim olarak, bu anlamda üreticilere artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.Anahtar Kelimeler: destek bilisim, teknik servis, cep telefonu, samsung servis, zte servisi, yetkili servis, izmir,

Tüm Servis Kategorileri