Dure Bilişim Casper Yetkili Teknik Servis-Antalya

Dure Bilişim Casper Yetkili Teknik Servis-Antalya

Elmalı Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. 9.Sk No:21/B, Muratpaşa, 07040 Muratpaşa/Antalya Muratpaşa - Antalya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (1)
Ortalama Puan

1

1 yorum 1249

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Dure Bilişim Casper Yetkili Teknik Servis-Antalya 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

ME
Melik 19.09.2022

Cihaz garantiden geldiğinde üzerinde çizikler vardı, hiç temiz çalışmıyolar bilginize.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Biz Kimiz
Dure Bilişim Antalya merkezli bilişim teknolojileri alanına faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firmamızın kurucuları Antalya’da turizm, kamu kurumları, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yazılım ve donanım projelerini yürütmekte aynı zamanda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dure Bilişim’in temel ilkesi müşterilerin kaliteli ürünler ile doğru hizmeti hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerle almasıdır. Diğer bir misyonumuz ise günümüz sektörel hizmetlerde ki özellikle ulaşılabilirlik-geri destek hizmetlerinde ki sorunları ortadan kaldırma anlayışı ile doğru hizmet vermeyi amaçlamış ve faaliyetlerini bu doğrultuda yürütmektedir.


Vizyon-Misyon
Firmamız teknoloji ve bilişim sektöründe ; danışmanlık, tasarım, kurulum, ağ yapılandırma, güvenlik çözümleri, akıllı ev teknolojileri, alt yapı hizmetleri ve görsel bilgi teknolojileri alanlarında danışmanlık, satış, satış sonrası teknik destek ve bakım gibi hizmetleri müşterilerine güvenilir ve hızlı bir biçim sunmaktadır.

Amacımız ülkemize bilişim ve iletişim teknolojileri alanlarında “ömür boyu güvenilir hizmet” sloganıyla müşteri ve iş ortaklarının katkılarıyla, faaliyetlerini tüm yurt çapında yaygınlaştırıp, ülkemize ve değerlerimize bağlı kalarak katma değerler yaratıp istihdam oluşturmaktır. Firmamız bu amaçla çıktığı yolda 2015 yılından beri faaliyetlerine devam ediyor, siz değerli müşterilerimize güven vermeye devam ediyoruz.Dure Bilişim’in temel ilkesi müşterilerin kaliteli ürünler ile doğru hizmeti hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerle almasıdır. Diğer bir misyonumuz ise günümüz sektörel hizmetlerde ki özellikle ulaşılabilirlik-geri destek hizmetlerinde ki sorunları ortadan kaldırma anlayışı ile doğru hizmet vermeyi amaçlamış ve faaliyetlerini bu doğrultuda yürütmektedir.Anahtar Kelimeler: teknik servis, dure bilisim, elektronik, casper teknik servisi, casper yetkili servis,

Tüm Servis Kategorileri