Egemek İzmir -Apple Yetkili Teknik Servis

Egemek İzmir -Apple Yetkili Teknik Servis

1385 Sokak No: 3/Z-3 Yeni Asır İş Merkezi Alsancak - İzmir Konak - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

1 yorum 623

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Egemek İzmir -Apple Yetkili Teknik Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

MA
Murat Alpay 12.07.2019

İzmirin belki de türkiyenin en iyi apple servisi. Servis iyi iyi olmasına da apple den o kadar memnun değilim.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

1991 yılında Fekom adıyla İzmir'deki Apple kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermeye başlayan şirketimizin faaliyetleri 2006 yılına kadar devam etmiştir. 2006 yılında Egemek adı altında yeniden yapılandırılan şirketimiz Nisan 2008 tarihinden itibaren, ortaklık yapısı ve organizasyon yapısını da sektörel yapılanma şeklinde belirleyerek büyüme ivmesini arttırma kararı aldı.

Bugün ise, Apple Yetkili Satış Noktası (Apple Authorised Reseller) ve aynı zamanda Yetkili Teknik Servis olan mağazalarımız Ege Bölgesi'nde bu iki hizmeti de veren tek kurum olma özelliğini taşımaktadır. Egemek, Apple ürünleri sektöründeki yirmi yılı aşan köklü geçmişi ve birikimini yepyeni bir kimlik ile temsil etmektedir.

Misyonumuz
Ege Bölgesindeki bireysel kullanıcılara ve kurumlara, Apple ürünlerini ve buna bağlı çözümlerine ilişkin beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı, yenilikçi bir işbirliği içinde ve satış sonrası hizmet görevini müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alan bir şirket anlayışına sahiptir.

Vizyonumuz
Apple ürünlerinin Ege Bölgesinde Kurumsal ve Bireysel Pazarda yaygın kullanımında, kusursuz hizmet ve çözümlerimizle, yarattığımız değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak, Bölgede Apple ürünleri pazarındaki tartışılmaz liderliğini sürdürmektir.Teknik Servis deneyimli ve profesyonel destek kadrosu ile uluslararası geçerlilikte sertifikalara sahip, Masaüstü ve Taşınabilir Sistemlerde şatış sonrası destek hizmetini gerçek anlamda alabileceğiniz Apple Yetkili Servis Merkezi'dir.Egemek Bilişim ve Baskı Çözümleri Ltd.Şti., Apple ürünlerinin Ege Bölgesi'ndeki en büyük yetkili servisidir. Servisimiz ve servis çalışanları, Apple ürünlerinin servis ve bakımını yapabilmek için bütün uluslararası sertifikasyonlara sahiptir ve Apple tarafından yetkilendirilmiştir. Bu sertifikasyonlar, hizmet kalitemizi artırmak amacıyla her yıl yenilenmektedir.


İster garantili ister garanti dışı olsun, sahip olduğunuz iPhone dahil tüm Apple markalı ürünlere tarafımızdan servis hizmeti verilmektedir . Yurtiçi ve yurtdışından almış olduğunuz bütün ürünler bu hizmet kapsamındadır.

Profesyonel kadromuz, arıza tesbiti, onarım, bakım, yedek parça ve sistem destek konularında hizmetinizdedir.

Siz sayın müşterilerimizin satış sonrası destek ve servis memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle çalışan teknik servisimiz, tüm yenilikleri günü gününe takip etmekte, yenilikleri derhal uygulamaya geçirmekte ve sorunlara anında çözüm üreterek müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktadır.

 Anahtar Kelimeler: apple yetkilli servis, apple, yetkili servis, teknik servis, izmir, egemek,

Tüm Servis Kategorileri