Etfa Bilgisayar Dell Notebook Teknik Servisi

Etfa Bilgisayar Dell Notebook Teknik Servisi

Seyhan, Emek Mh., Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:150, Adana Seyhan - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Adana Dell Servisi olarak Bilinen Firmamız Etfa Bilgisayar Adana'da 10 yıldır Notebook Laptop Tamir bakım ve Onarım konusunda siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermektedir. İşletmemiz tüm sertifikasyonlar Konusunda gerekli eğitim ve sertifikalara sahip uzman ekip ve yuksek teknoloji cihazları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. ETFA Bilişim olarak hizmet verdiğimiz sektörde öncelikli hedefimiz kaliteli ve garantili onarım yaparak temiz işçilik sunmaktır öncelikli hizmet alanlarımız  Notebook tamir bakım ve Tablet onarım hizmetleri ve bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir.
 
    Adana Notebook Tamiri olan Dell Servisi adana Firmamız Adana'nın her yerine yeride servis vermektedir. Dell marka ve diğer marka Cihazlarınız servis hizmetimizle aynı gun servis işlemine alınır,eğer gerektiğinde cihazınızı evden veya iş yerinden alır tekrandan işlemi bitince yerine teslim ederiz
 
    DellNotebook Tamir Adana Servisi hizmetleri Bunun yanı sıra yedek parça satışıda mevcut olup montajı bizzat kendi bünyemizde yapılmaktadır. Ayrıca notebook tablet ve bilgisayar olarak tüm sarf malzemeleri, notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya, notebook klavye, vs.. gibi hizmetleride ayağınıza getirmektedir. 
  

Dell Bilgisayar Teknik Servisiniz

Siz değerli müşterilerimize bilgisayar servisi konusunda dell bilgisayar servisi adana olarak bünyemizden yardım olabilirsiniz. Donanımlı yapımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimiz de bünyemizdeki hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardan beri sizler için hizmet veren bünyemiz hem kaliteli hem de oldukça güvenilirdir. Servisimiz ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde hizmet alabilir ve teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarımız

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm fiyatlarda sizlerin bütçelerini göz ardı etmeden uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Hemen hemen herkesin kullandığı diz üstü bilgisayarınız ile yaşadığınız herhangi bir sorunu çözmek için bünyemizden yararlanarak en kısa şekilde çözebilirsiniz. Hem de bu sorunu uygun ve hesaplı fiyatlar ile halledebilirsiniz. Eğer sizler de bünyemizin size sunduğu hizmetlerden faydalanmak isterseniz hemen şimdi dell bilgisayar servisi adana olarak bünyemiz ile iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Markası her ne olursa olsun fark etmeksizin notebookların tamiri, onarımı ve bakımını bünyemiz ile güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerin önceliğinde güven ve kalite vardır. Sizler servisimizin sizlere sunduğu bu güven ve kaliteyi yaşamak için dell bilgisayar servisi adana olarak bünyemize başvurabilir bünyemizden destek alabilirsiniz. Böylelikle evde ya da işte sorun yaşamadan bilgisayarlarımızı rahatça kullanabilirsiniz.

 Adana Dell servis
           
 
Firmamız Adana Dell Servisi cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızalara etkili ve kesin çözüm yöntemi müdehale etmek için sizin yanınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz Notebook, Laptop,Tablet ve Bilgisayarlara teknik konuda birçok işlemi hızlı ve daha düzenli bir şekilde yapabilmek için son teknoloji için tasarlanmış cihazları kullanarak siz değerli kullanıcılara hizmet veriyoruz. Kullandığınız zaman zaman hem kullanım hatası hem de teknik arızalardan dolayı istenilen performansta çalışma yapamayabilir. Bu sorunlar ile karşılaşılması kaçınılmaz bir durumdur. Bu sıkıntılar ile karşılaşmanız durumunda ise yapmanız gereken profesyonel ve çözüm odaklı çalışmayı başaran bir ekip ile iletişime geçmektir. Böylece cihazınızı uzun bir süre sağlıklı bir şekilde kullanılması mümkün olacaktır.  Verimli bir şekilde çalışan tüm Dell marka ve diğer marka ürünlerini kullanmak ve Dell kalitesini yaşamanız mümkün oluyor. 
BAZI HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR
Dell servis adana, asus servis adana, sony vaio servis adana, toshiba servis adana, acer servis adana, lg servis adana, hp servis adana, compaq servis adana, samsung servis adana, casper servis adana, packard bell servis adana, haier servis adana, grundig servis adana, msi servis adana, lenovo servis adana,Toshiba Servis Adana

Sizlere Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Dell dizüstü bilgisayar ekranları 2 yıl garantili olarak değişim işlemleri bünyemizde yer alan teknik servis bölümümüzde gerçekleştirilmektedir.
Notebook LCD ekran tamir işlemlerini de teknik servis bölümlerimizde gerçekleştirmekteyiz.
Notebook ekran servis işlemleri, tamiri, onarımı ve değişimini gerçekleştirmekteyiz.
Notebook anakart servis işlemleri, tamiri, onarımı ve değişimini gerçekleştirmekteyiz.
Notebook bios yazılımı update edilmesi ve onarılması
 Notebook ısınma probleminin giderilmesi
Fan temizliği, fan değişimi ve fan onarımı
Notebook soğutucu sistemlerinin onarılması ve değiştirilmesi
Notebook işlemci değişimi ve upgrade edilmesi
Notebook şifre kırılması ve bios şifre çözülmesi
Dell el bilgisayarı ram değişimi ve ram eklenmesi
Notebook klavye tamiri, değişimi ve onarımıAnahtar Kelimeler: efta bilgisayar, adana, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, etfa teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri