EVSER ELEKTRONIK - LG Yetkili Servis Merkezi

EVSER ELEKTRONIK - LG Yetkili Servis Merkezi

Hamidiye Mah. Serdar Sok. No:20/22 Kağıthane / İstanbul Kağıthane - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

EVSER TEKNİK beyaz eşya konusunda uzman, kendini işine adamış bir ekiptir. Tek amacımız beyaz eşyadaki bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize hizmette sunmaktır.Enerjimizi geçmişte üstesinden geldiğimiz farklı problemlerden ve müşterilerimizin sürekliliğinden almaktayız. Bizim için her yeni servis, yeni bir heyecan yeni bir motivasyon kaynağıdır.Başarımız müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanabilmemizin, müşteriye hızlı cevap verebilmemizin, yaratıcı çözümler üretebilmemizin, analitik düşünebilmemizin, müşteri ile uyumlu bir ekip oluşturabilmemizin ve doğru teknolojiyi doğru yerde kullanabilmemizin sonucudur.

NEDEN EVSER TEKNİK ?

Bize Güvenebilirsiniz :İş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız. Başarılı Sonuçlara Odaklıyız : Enerjimizi mazeret üretmek yerine sonuç üretmek için kullanırız. Pozitif bir yaklaşım ile problemlerin üstesinden gelmek temel çıkış noktalarımızdan biridir.

Müşterilerimiz Ortaklarımızdır : Ancak müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

Tecrübeliyiz : Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde uzun yıllar tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

Yenilikçiyiz : Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her iş bizim için ayrı bir heyecan ve değerdir.

Konumuzda Uzmanız : İşimizle ilgili dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İşimizi yapmak bizim için zevktir :İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor.Evser Teknik beyaz eşya olarak yılların kanımı olan deneyimlerimizi hizmetlerimizde birşeltiriyoruz. Deneyimli kadromuz ile beyaz eşya konusunda hizmetlerimiz beyaz eşya arıza tamiratı, bakım, nakliye, montaj ve bilgilendirme şeklinde sıralanabilir.

Uzman tekniker kadromuz ve müşteri temsilcilerimiz siz müşterilerimizin yaşam kolaylığı sağlayan beyaz eşyalarınızı daha verimli çalışmasını sağlamak için çalışmaktadırlar.

Arıza onarım ve bakım esnasında tespit edilen tüm yedek parçalar cihazının orjinal parçası tedarik edilerek işlem görmektedir. Cihazının daha düzgün çalışmasına ve değişen parçanın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak bizim görevlerimizdendir.

Firmamızda yapılan tüm işlemleriniz gelişmiş bir sistem üzerinde takip edilmekte olup biz daha verimli çalışmamıza yardımcı olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz sahip olduğunuz tüm beyaz eşyalarınızın zaman zaman bakım ve yenilenmeye ihtiyaçları vardır. Sistemimiz bu konuda size belirli periyotlarda bilgilendirmektedir. Sizleri unutmadığımız ve cihazlarınızın daha verimli çalışmasını sağlamayı amaç ediniyoruz. Unutmayınız ki daha verimli çalışan cihaz ülke ekonomimize katacağı değerler saymakla bitmez.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.Anahtar Kelimeler: evser, teknik servis, evser elektronik, yetkili teknik servis, lg servis,

Tüm Servis Kategorileri