GAZi SOGUTMA LG Yetkili Teknik Servis

GAZi SOGUTMA LG Yetkili Teknik Servis

Yeni̇ Mah 33157 Sok No 29 Mezıtlı Kıtapsan Karşı Sokagı Mezi̇tli̇ Mersi̇n Mezitli - Mersin

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda
Mersin lg servis Lg yetkili servisi sektörünün önde gelen firmalarından LG Electronics Ticaret A.Ş ile Sözleşme imzalamış Yetkili Servis ünvanını almıştır. Prosedürler çerçevesinde, yüksek kalilteli hizmet anlayışını benimsemiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, uzman teknik kadrosuyla hızlı ve pratik çözümler sunan, aynı zamanda TSE standarlarına uygun olarak hizmet veren bir firmadır.

Misyonumuz
Teknolojiyi ve bilgiyi en etkin şekilde kullanarak, müşteri beklentilerini zamanında karşılamak ve yüksek düzeyde kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektir.

Vizyonumuz
Vizyon uzun vadeli bir perspektif getirir ve planlamanın da bu uzun vadeli süreci yönetmek için gerekli oldugu bir gerçektir. Firmamız kaliteli hizmet ile lider servis olmayı amaçlar. Zaman, güven ve memnuniyet hepimiz için önemlidir.Mersin Lg servisi olarak Gazi soğutma klima beyaz eşya ısıtma soğutma kombi termosifon sofben 1995 yılından bu yana hizmet vermektedir 2007 yılında Lg yetkili servisi sektörünün önde gelen firmalarından LG Electronics Ticaret A.Ş ile Sözleşme imzalamış Yetkili Servis ünvanını almıştır. Prosedürler çerçevesinde, yüksek kalilteli hizmet anlayışını benimsemiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, uzman teknik kadrosuyla hızlı ve pratik çözümler sunan, aynı zamanda TSE standarlarına uygun olarak hizmet veren bir firmadır.Anahtar Kelimeler: gazi sogutma, lg teknik servis, lg elektronik, yetkili teknik servis, lg servisi, mersin,

Tüm Servis Kategorileri