Hazar Bobinaj - Baymak Yetkili Teknik Servis Hizmetleri

Hazar Bobinaj - Baymak Yetkili Teknik Servis Hizmetleri

Cumhuri̇yet Cad. No:10/12 Şırna/Ci̇zre Cizre - Şırnak

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

BAYMAK Tarihçe


49 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde iki üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisiyle Türkiye’nin önde gelen lider üreticilerindendir. 600’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR Thermea Group şirketi haline gelmiştir. Böylelikle bağlı olduğu gruptan teknoloji transferi yaparak üretim ve kalite yönetimine yönelik yatırımlarını sürdürmekte ve sektöre öncülük etmektedir.
BDR Thermea Group Fransa’daki kazan üretim hattını, ardından Danimarka’daki kazan fabrikasını Türkiye’ye taşıyarak Baymak üretim tesislerini tüm grubun tek çelik kazan üretim merkezi haline getirmiştir.Tarihçe
49 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde iki üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde 1200 münhasır bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’nin üzerinde yetkili servisiyle Türkiye’nin önde gelen lider üreticilerindendir. 600’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR Thermea Group şirketi haline gelmiştir. Böylelikle bağlı olduğu gruptan teknoloji transferi yaparak üretim ve kalite yönetimine yönelik yatırımlarını sürdürmekte ve sektöre öncülük etmektedir.
BDR Thermea Group Fransa’daki kazan üretim hattını, ardından Danimarka’daki kazan fabrikasını Türkiye’ye taşıyarak Baymak üretim tesislerini tüm grubun tek çelik kazan üretim merkezi haline getirmiştir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Türkiye sınırları içindeki liderliğimizi dünyaya taşımak ve 2023 yılında Baymak markasının dünyanın en değerli ilk 10 markası arasında yer almasıdır.

MİSYONUMUZ

Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründe BDR THERMEA’nın teknolojik gücünü de arkasına alarak sektördeki liderliğini sürdürmektir. Bu misyona hizmet etmek için rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi amaçlar.

BDR Thermea


BDR Thermea iklimlendirme sektörünün 3 dev firması olan Baxi Group, De Dietrich ve Remeha Grup’un 2009 yılının sonunda güçlerini birleştirmesiyle meydana gelmiştir.

3 dünya devi firmanın birleşmesiyle oluşan BDR Thermea, Avrupa çapında 7 bin kişiden fazla insanı istihdam etmektedir. 3 milyar dolar seviyelerinde senelik ciroya, 225 milyon avro da senelik kara sahip firma, 16 milyar avroluk senelik satış kapasitesine sahiptir. İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya ve Doğu Avrupa ülkelerinde lider konumdadır. Bunun yanı sıra Türkiye, Rusya, Kuzey Amerika ve Çin pazarlarında da güçlü pozisyonlara sahip BDR Thermea 70 ülkede faaliyetlerine devam etmektedir.Grubun bünyesinde De Dietrich, Baxi, Remeha Heatrea Sadia, Brötje, Potterton, Chappée, BaxiRoca ve Baymak gibi güçlü markalar bulunmaktadır.

BDR Thermea strateji olarak; birçok yerel marka adı altında üretim yapıp, güçlü ulusal operasyonlar ve ilerici pazarlama teknikleri ile büyük Avrupa ekonomilerinde meydana gelecek yerel talepteki değişimlere hızlı bir biçimde tepki vererek arz sağlamayı benimsemektedir. İnsan kaynaklarına ve çağımızın son teknolojilerinden yararlanmak adına yapılacak AR-GE çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak, geleceğin iklimlendirme alanında tek çözüm ortağı haline gelmeyi hedeflemektedir.

Yüksek verimli kazan üretimine ek olarak, iklim değiştirme yollarını kolaylaştıracak alternatif ürünler üzerinde de çalışmalarını sürdüren BDR Thermea Group, ürettiği biomass kazanlar, güneş kollektörleri, güneş pilleri, ısı pompaları ve mCHP üniteleri ile de yarınların alternatif ısınma yöntemlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır. BDR Thermea’nın merkezi Hollanda’nın Apeldoorn şehrindedir.

 

Baxi Group
Avrupanın 7 farklı ülkesinde 13 üretim tesisi ve 6 bine yakın çalışana sahip, birbiriyle bağlantılı 32 şirketten oluşan iklimlendirme teknolojileri devidir. İngiltere (Baxi UK), İtalya (Baxi Spa), Almanya (Brötje), Fransa (Baxi France), Danimarka (Baxi), İspanya (Baxi Roca) ve Türkiye 15 dev markayla dünyanın her yerinde ısıtma ve soğutma konforunu tüketicilere yaşatmaktadır. BAXI GROUP ayrıca İngiltere’de pazar liderliğini sürdürürken, 1,3 milyar avroyu aşan cirosuyla Çin ve Rusya dahil olmak üzere Avrupa kıtası genelinde de en büyük üç üretici firma arasındadır

De Dietrich
Kuruluşu 1684 yılına kadar uzanan De Dietrich, Fransa’nın Mertzwiller kentinde Jena Deitrich tarafından kuruldu. Kurulduğu yıllarda önce Kral 15. Louis tarafından, Fransız devriminin sonrasında ise Napolyon tarafından destek gördü. De Dietrich, otomobil sektörünün devlerinden olan Bugatti’nin doğuşu ve Bugatti ile olan ortaklığı, tren yolu yapımı, alternatif sürdürülebilir enerji teknolojileri ve yüksek verimli yoğuşmalı kazanlar ile 60 ülkeye hakim dağıtım kanalıyla Avrupa liderliğine kadar yükselmiştir. 2004 yılında bütün hisselerini bir başka iklimlendirme devi olan Hollanda asıllı Remeha’ya satmıştır.

Remeha
1935 yılında Hollanda’da kurulan Remeha, ülkesinin en büyük ısıtma firmasıdır. Günümüzde yoğuşmalı teknoloji konusunda Avrupa genelinde lider konumdadır.Servis Hizmetlerimiz
 

Tüketicilerimizin ürün seçiminde ve tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerinden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım ömrü süresince; verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenililirliği, servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetlerimiz dahilinde müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır. Değişkenlik gösteren tüketici taleplerine ve ihtiyaçlarına günün şartlarına uygun olarak en hızlı ve en kısa sürede cevap verebilecek alt yapıya ve teknik donanıma sahip yetkili servis organizasyonumuz kapsamında müşterilerimize haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz çağrı merkezimiz(444 02 35) ile hizmet vermekteyiz.

Güleryüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Ayrıca Yetkili Teknik Servis tarafından uygulanmakta olan “Kombi Ek Garanti Paketleri” ve “Bakım Sözleşmesi” kampanyaları ile tüketicilerin satın aldıkları cihazlardan uzun yıllar boyunca, en uygun maliyetlerle ve en düşük yakıt-enerji sarfiyatıyla, maksimum faydayı sağlaması hedeflenmektedir.Anahtar Kelimeler: teknik servis, yetkili servis, baymak sirnak yetkili servis, lambert teknik servis, baxi teknik servis, baymak yogusmali kombi servis, baymak klima, baymak kombi, baymak, kombi yetkili servis, falke yetkili servis,

Tüm Servis Kategorileri