İdeal Bilgisayar Tamir ve Teknik Servisi

İdeal Bilgisayar Tamir ve Teknik Servisi

Paşabey Mah. Arapşeyh Cad. Handenli Apt Altı: 15/D ( Öğretmen Evi Karşısı ) Sivas / Merkez Merkez - Sivas

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda
İdeal Bilgisayar teknik Servisi 2001 yılında Sivas'ta kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, bilgisayar-donanım satışı, notebook tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 

İdeal Bilgisayar teknik Servisi olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A'dan Z'ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Hizmetlerimiz
Firmamız

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamiri

Notebook Tamiri

Veri Kurtarma

Teknik Servis Hizmetleri

Aksesuar – Yedek Parça

Network Kurulumu

Laptop Tamiri

gibi hizmetleri sunmaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri
Sivas’ta hizmet veren firmalar arasında sadece bazıları kaliteli hizmet vermeyi başarmıştır. Bizde firmamız ile birlikte Sivas’ta bilgisayar teknik servis hizmeti veriyoruz. Sivas Bilgisayar Tamiri kelimesinde aldığımız memnuniyet ve başarılar neticesinde şirketimiz her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Biz Sivas bilgisayar  Teknik Servisi  pazarına yön veren bir firma haline geldik, bunu şu kriterleri dikkate aldığımız ve sizin isteklerinize değer verdiğimiz için başardık diyebiliriz. İşte Bilgisayar tamiri Sivas kategorisinde başarıyı getiren sırlarımız:

Müşteriye her zaman değer vermemiz ve istekleri doğrultusunda hareket etmemiz.
Kusursuz hizmet için çalışmalarımız.
Garantili Bakım ve Kurumsal bakım anlaşma şartlarımız.
Esnek ödeme şekilleri ve anlayış
Kalite
Güvenilirlik- GüvenlikAnahtar Kelimeler: ideal bilgisayar, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, ideal teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri