Iletişim Club Teknik Servis

Iletişim Club Teknik Servis

Zeyrek Mah. Dülgeroğlu Sok. 2 Fatih, İstanbul Fatih - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

HAKKIMIZDA
2000 yılından beri İstanbul Fatih’te, siz değerli müşterilerimize telefon ve tablet cihazları için bakım, onarım, aksesuar ve orjinal yedek parça hizmeti veren İletişim Club, müşteri memnuniyeti, yerinde teknik servis, güvenilirlik ve güler yüzlü personeliyle, bu alanda akla gelen ilk firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Iphone, Samsung, Huawei, Sony, Lg, Xiaomi, Google, Htc, Asus, Casper, Blackberry, General Mobile, Lenovo, Meizu, Nokia, One Plus, Zte, Vestel, Vodafone ve Turkcell gibi markaların, bakım ve onarımını başarıyla gerçekleştiren İletişim Club, her geçen gün bünyesine yeni müşteriler ve kurumsal firmalar katmakla birlikte, bu alandaki liderliğini büyük bir farkla ispatlamıştır.

İletişim Club alanında yetkinlik belgelerine sahip 5 kişilik deneyimli ekibiyle, yüksek düzeyde onarım kalitesi, güvenilirlik, doğru fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirlemiş ve bu alanda gereken tüm yatırım ve bilgi birikimlerine önem veren bir firma olmuştur.

Tüm faaliyetlerinde en önemli kaynak olarak müşteri memnuniyeti ve deneyimli ekibini düşünen İletişim Club, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bu sektörde üstün hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir..
 İletişim Club Olarak Mobil Dünyanıza Değer Katıyoruz!
İletişim Club 2000 yılından beri İstanbul Fatih’te, bireysel ve kurumsal müşterilerimize telefon ve tablet cihazları için bakım, onarım, aksesuar ve orjinal yedek parça ile onarım hizmeti veren İletişim Club, müşteri memnuniyeti, yerinde teknik servis, güvenilirlik ve güler yüzlü personeliyle, bu alanda akla gelen ilk firmalardan biri olmayı başarmıştır. İletişim Club alanında yetkinlik ve ustalık belgelerine sahip 5 kişilik deneyimli ekibiyle, yüksek düzeyde onarım kalitesi, güvenilirlik, doğru fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirlemiş ve bu alanda gereken tüm yatırım ve bilgi birikimlerine önem veren bir firma olmuştur.Tüm faaliyetlerinde en önemli kaynak olarak müşteri memnuniyeti ve deneyimli ekibini düşünen İletişim Club, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bu sektörde üstün hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir..


Tüm telefon ve tablet markaları ve modelleri; bakım, onarım ve orjinal yedek parçaları

En kısa sürede arıza tespiti ve tarafımızca onaylı orjinal yedek parça ile onarım ücreti

Tüm cihazlara taktığımız yedek parçalar için, tarafımızca 3 ay boyunca garanti

Farklı il ve ilçelere kargo yöntemiyle bakım, onarım, aksesuar satışı hizmetiAnahtar Kelimeler: teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, iletisim club teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri