Intercomp Bilgisayar Sanayi Ve Hizmetleri Ltd Şti İstanbul Lenovo Servis

Intercomp Bilgisayar Sanayi Ve Hizmetleri Ltd Şti İstanbul Lenovo Servis

Kaptanpaşa Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı, Memorial Center A Blok Kat:7 34385 Şişli / İstanbul Şişli - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

1993 yılından itibaren Bilişim Sektörü'ne
katkılarımızla görev başındayız...

İntercomp Bilgisayar, 1993 yılından bu güne bilişim sektöründe müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir bilişim firmasıdır. Intercomp, BT alanında öncü ve önemli firmaların: Microsoft, IBM-Lenovo, EMC, Netapp, Symantec, VMWARE , Veeam Backup, Adobe, Trend Micro, Kaspersky Lab ,ve daha birçok firmanın üst düzeyde ortaklık statüsünü taşımaktadır. Intercomp olarak biz verdiğimiz hizmeti TSE 9001-2000 kalite güvence belgesi ile taçlandırdık. Proje danışmanlarımız, satış ve teknik ekibimiz ve yönetim kadromuz ile sunduğumuz butık hızmet anlayışını Turkıye genelinde yayarak yeni iş ortakları ile bilişim sektörüne katma değerler katmayı ilke edindik.


Vizyonumuz
Intercomp Bilgisayar ,Teknolojik gelişmelerin eğitimli ve uzman bakış açısı ile takipcisi olup, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak aynı zamanda müşterisini sonuca sağlam ve hızlı şekilde ulaşmak en temel ilkesidir.


Misyonumuz
Sunduğumuz Butik Hizmet ile sektörlerinde önemli konumlarda olan değerli iş ortaklarımızın bulundukları konumlarını güçlendirmek, onlarla büyümek, ekonomiye ve bilişim sektörüne katma değer kazandırmaktır.Donanım Satış Hizmetleri
HARDWARE SALES SERVICES
İster 1 adet mouse’dan tutun, isterseniz enterprise bir server’a kadar bilişim teknolojilerine ait her türlü donanım ihtiyaçlarınızı, Intercomp’dan sağlayabilirsiniz. Her firma için atanan ayrı müşteri temsilcilerimiz ile direkt irtibata geçebilir, ihtiyaçlarınızı en uygun ve hızlı sürede temin edebilirsiniz. Ödemelerinizi ister peşin ister kredi kartı veya karşılıklı anlaşma yapılarak tanımlanacak vade oranlarında yapabilirsiniz.

Bakım / Destek Hizmetleri

MAINTENANCE / SUPPORT
Kurumunuzda bir IT elemanı barındırmak / yönetmek istemiyorsanız, Bakım / Destek hizmetini alarak, belirli tarihlerde kurumunuzdaki işlerin tamamlanması için eleman temin edebilir, her türlü sistem sorunları için 7*24 destek alabilirsiniz. Yıllık olarak alabileceğiniz bu hizmet ile, IT yönetiminizi tamamıyla Intercomp’un profesyonel ekibine outsource etmiş olacaksınız.

Outsource / Dışkaynak
OUTSOURCE
Haftanın belirli günlerinde veya full time olarak kurumunuzda IT elemanı barındırmak istiyorsanız, Intercomp’dan Outsource / Dışkaynak hizmeti alabilirsiniz. Kurum içinde sizin görevlendirme yapacağınız fakat tüm özlük hakları Intercomp tarafından yönetilecek bu hizmetle ayrıca Intercomp Help Desk hizmetine de sahip olacaksınız.

Taşınma Hizmetleri
REMOVAL SERVICES
Sistem odanızın, datacenter’ınızın veya belirli IT donanımlarınızın bir başka lokasyona taşınması ve yeniden montaj edilmesini Taşınma Hizmeti satın alarak sağlayabilirsiniz. Bu hizmetle, taşınma esnasında meydana gelebilecek riskleri minimuma indirmiş olacaksınız. Ayrıca sistemin yeniden online duruma getirilmesi aşamasında profesyonel destek almış olacaksınız.

Danışmanlık Hizmetleri
CONSULTANCY SERVICES
IT yatırımı yapmadan önce varolan kaynaklarınızın analiz edilmesi, ihtiyaçlarınızın tespiti ve bu doğrultuda bir roadmap çıkartılması, minimum maliyette hareket etminizi sağlayacaktır. Danışmanlık Hizmeti ile, yatırımlarınızı doğru yönlendirebilir, geleceğe yönelik altyapıları modern sistemlerle kurabilirsiniz.

Proje Yönetimi
PROJECT MANAGEMENT
Altyapı tarafındaki kurumsal projelerinizi, sizin adınıza yönetebilir, süreci yönlendirerek istenilen sürede hedefe ulaşılmasını sağlayabiliriz. İhtiyacınız doğrultusunda projenize atanacak uzman personellerimiz, hem proje takibini / yönetimini yaparak üst yönetime raporlarını sunacaktır.

Eğitim Hizmetleri
TRAINING SERVICE
Kurumunuzun ihtiyacı olan hem teknik hem uygulama bazında IT eğitimlerini Intercomp’dan temin edebilirsiniz. İster sanallaştırma / güvenlik / storage / backup sistemlerine ait eğitimleri, ister Exchange / Office eğitimlerini, isterseniz sizin belirleyeceğiniz diğer konularla ilgili eğitimleri tek sefer veya dönemsel olarak alabilirsiniz.


Garanti Hizmetleri
WARRANTY SERVICES
Yetkili teknik servisi olduğumuz markaların, garanti süresi boyunca garanti hizmetlerini Intercomp’tan alabilirsiniz. Şu aşamada IBM Lenovo Thinkpad marka cihazların teknik hizmetleri firmamızdan sağlanmaktadır.Anahtar Kelimeler: intercomp, teknik servis, yetkili servis, Intercomp servis, notebook servisi, bilgisayar servisi,

Tüm Servis Kategorileri