Kardi İletişim Teknik Servis-İstanbul

Kardi İletişim Teknik Servis-İstanbul

Ataşehir Atatürk Mah. Sedef Cad. 6 Ataşehir, İstanbul Ataşehir - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Kardi İletişim Turkcell Yetkili Satış Noktası olmanın yanı sıra Bilgisayar ve Cep telefonu Teknik Servisi hizmeti, Fatura Ödeme Hizmeti vermekte ve bilgisayar cep telefonu aksesuar satışı da yapmaktadır.

 

Firmamız başta Apple olma üzere birçok markanın cep telefonu ve tablet bilgisayarlarının teknik servis hizmetini vermektedir.


Cihazlarda yaşanan her türlü donanımsal ve yazılımsal arızalarda çözüm sağlayan firmamız hem hızlı hemde kaliteli bir işçilikle müşterilerinin yanındadır.

Ekran kırılmaları ve parça değişimlerinde genelde 1 iş günü içerisinde tamiratı gerçekleşir. Cihazlarınız servise alındıktan sonra gerekli kontolleri ve testleri yapıldıktan sonra size arıza ve fiyat bilgisi verilir ve onayınız alındıktan sonra cihazın işlemi sonlandırılır.

Kurye sistemiyle İstanbul'un tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz, siz servis kaydı bıraktıktan ortalama 2 saat içerisinde motorlu kurye gelerek sizden cihazı bir servis formu karşılığında teslim alarak firmamıza getirir, servisimize gelen cihaza gerekli işlemleri yapılıp test edildikten sonra tekrar kurye ile tarafınıza gönderilir ve teslim edilir.

Apple iPhone, iPad ve Samsung Galaxy serilerinin dokunmatik ve ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılıp sizlere teslim edilirken diğer arızalarda arızanın boyutuna göre aynı gün yada bir sonraki gün sonuçlandırılır.
Türk Telekom Bayisi
Türk Telekom Yetkili Satış Noktası olarak her türlü faturalı ve faturasız hat hizmetleri vermekteyiz.

Bilgisayar ve Cep Telefonu Teknik Servisi
Firmamız başta Apple olma üzere birçok markanın cep telefonu ve tablet bilgisayarlarının teknik servis hizmetini vermektedir.

Fatura Ödeme Hizmeti
Doğal gaz, su, elektrik, cep telefonu, internet ve diğer tüm faturalarınız için ödeme hizmeti vermekteyiz.

Cep Telefonları Tüm Aksesuarlar
 

Kardi Bilgisayar Teknik Servis
Her model laptop ve pc garantili onarımı ve bakımı yapılır. Kartuş toner dolumu yapılır.Anahtar Kelimeler: kardi, istanbul, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, kardi teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri