MASH BİSİKLET - STmax Elektrikli Bisiklet-Motosiklet Yetkili Servisi

MASH BİSİKLET - STmax Elektrikli Bisiklet-Motosiklet Yetkili Servisi

Soğukkuyu Mahallesi.mihraplı Köprü Caddesi. No: 21/A Osmangazi - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
50% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
50% (1)
Ortalama Puan

3

2 yorum 377

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

MASH BİSİKLET - STmax Elektrikli Bisiklet-Motosiklet Yetkili Servisi 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

EM
Eren macit 11.04.2022

%100 ilgi %100 ustalık herkese tavsiye ederim

GE
Güray Eray AKSAN 31.08.2020

Bisikletime buradan sıfır dış lastik aldım ve montaj yaptım, sıfır dış lastik ile birkaç tur sonrasında iç lastik de ufak ufak ısırıklar farkettim meğer dış lastik fabrika hatalı ve içindeki kauçuk iğne gibi iplikler var bu yüzden iç lastiği sürekli ufak ufak deliyor, bu olayı göstermek için dış lastiği aldım gösterdim hatta hatalı yerleri bantladım göstermek için sonra adam ilgisiz alakasız bantları söktü lastiğin başka tarafını çevirip lastiğe elini sürtüp baktı birşey yok bunda dedi.(Sanki yalan söylüyoruz) Ve sonra ısrarla tekrar buldum hataları gösterdim yine masallar anlattı fakat hiçbir şekilde kabul etmedi ve "iç lastiği getir bakayım" dedi. İç lastiği de aldım gösterdim öyle baktı bunda baskı yapan birşey yok dedi. Masal anlattı yine, aynı hikayeleri anlattı. Ve hiçbir şekilde çözüm bulmadı olan yine bana oldu bugün Bursa merkezden oraya git gel, git gel yoruldum sonuç olarak artık hatalı sıfır bir dış lastiğim var sayesinde, ve hatalı üretim olduğunu bile bile bir çözüm bulmadı ilgilenmedi tek dediği cümle (Birşey yok bunda) demek ki çoluğuna çocuğuna haram yedirmeyi seviyor. bende hakkımı helal etmiyorum.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

 MASH BİSİKLET - STmax Elektrikli Bisiklet-Motosiklet Yetkili Servisi, Bursa Osmangazi İlçesinde yer almaktadır. Bisiklet ve Motosiklet alanında bulunduğu yer ve çevresine STmax, Pinarello, Le Grand, Benelli, Goccia, Kross ve Bottecchia gibi markalara yetkili teknik servis desteğini vermektedir.

ST Grup, son 13 yıldır sektörde lider marka olarak hizmetlerini ve yatırımlarını çeşitlendirerek sürdürmektedir. Temellerini, 1985 yılında İpsan İplik firması ile oluşturan ST Grup sevkiyat işlemlerini Denizli Organize Sanayi bölgesinde bulunan 41.000 m2 fabrika binasından yürütmektedir. ST Grup, kurulduğu günden bugüne "Daima En İyisi" ilkesini prensip edinerek kalite ve satış sonrası hizmetlerde Türkiye'nin lider bir markası haline gelmiştir.GENİŞ SERVİS AĞI

Müşteri memnuniyetine odaklanmış servis konsepti ile STMAX'ın yurt çapına yayılmış geniş servis ağı ile desteğe hazır.


YEDEK PARÇA GARANTİSİ STMAX

modelleri en iyi teknolojilerle üretilir. Olası teknik hatalarda ise orijinal yedek parça garantisi sunuyoruz.


HIZLI ÇÖZÜM MERKEZİ STMAX

modelleri ile ilgili her türlü görüş, eleştiri ve önerilerinizi müşteri destek ekibimize iletebilirsiniz.

Kalite ve Çevre Politikası

ISO 9001:2008 Kalite Belgemizle, işletmemizde üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen "Kalite Yönetim Sistemini" uygulamak.
Hizmet sunarken çevre ile ilgili tüm yasal kurallara uymak,
Çevre kirliliğini önleyerek, küresel kaynakların verimli bir şekilde kullanımını sağlamak,
Atıklarımızı geri dönüşümle tekrar kullanıma kazandırmak.Anahtar Kelimeler: STmax, STmax motosiklet, STmax bisiklet, STmax servis, STmax yetkili servis, STmax elektrikli motosiklet, STmax gf500, STmax partner, STmax dora250, STmax star, STmax kobra,

Tüm Servis Kategorileri