Onur Elektronik - LG Yetkili Servisi

Onur Elektronik - LG Yetkili Servisi

Hoşdere Caddesi Halit Ziya Sokak No: 4/A Çankaya Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Web sayfamızı; yetkili servisi olduğumuz firmalara ait bazı teknik ve güncel bilgileri, teknoloji haberlerini, sıkça karşılaşılan ve basit çözümleri olan problemler ile ilgili püf noktalarını sizlerle paylaşabileceğimiz bir blog şeklinde oluşturduk.

Yukarıdaki konu başlıklarından firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, sağ bölümde yer alan kategoriler yardımı ile de blogda yer alan haberlere ve diğer konulara ulaşabilirsiniz.

Onur Elektronik Yetkili Servis olarak 35 yılı aşkın süredir Ankara’da siz değerli müşterilerimize en doğru çözümleri sunmakta ve müşteri memnuniyetinin esas olduğu profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

“LG”,”Pioneer”,”Bose”,”SHARP” ve Sansui markalarının montaj, tamir ve bakım hizmetlerini, deneyimli ekibimiz ve araçlarımızla Ankara’nın her notasında , sizin için en uygun koşulları sağlayarak çözüm üretiyoruz.

Saygılarımızla…“LG”,”Pioneer”,”Bose”,”SHARP” ve Sansui markalarının montaj, tamir ve bakım hizmetlerini, deneyimli ekibimiz ve araçlarımızla Ankara’nın her notasında , sizin için en uygun koşulları sağlayarak çözüm üretiyoruz.Anahtar Kelimeler: teknik servis, onur elektronik, lg teknik servis, lg elektronik, yetkili teknik servis, lg servisi, bose, pioneer,

Tüm Servis Kategorileri