Özbar İş Makinaları - Hyundai HMF İş Makinaları Yetkili Servisi

Özbar İş Makinaları - Hyundai HMF İş Makinaları Yetkili Servisi

Yolören Mah. 864 Sok. No:1 Edremit / Balıkesir Edremit - Balıkesir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

1 yorum 496

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Özbar İş Makinaları - Hyundai HMF İş Makinaları Yetkili Servisi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

ZH
Zafer Han 25.12.2023

Merhaba telefonla ulaşamıyorum, akülü vidalama ,akü şarj almıyor garanti kapsamında.gerekenin yapılmasını rica ederim.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

HMF Hakkında


HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü'nü Türkiye çapında 40 dan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993 yılından beri yürütüyor. HMF; Türkiye temsilciliği üstlendiği ve 1997 yılında DNV tarafından ISO 14001 ile sertifikalandırılan Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftler ile söz sahibi olan bir şirkettir. Adet satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde, 2004  - 2007 yılları arasında üst üste 4 defa Hyundai tarafından "Dünya'da Yılın En Başarılı Distribütörü" ödülüne layık görülen HMF Makina, 2010-2011-2012-2013 yılları arasında da ‘’Mükemmel distribütör’’ ödülüne, 2011 ve 2012 yılında ise Hyundai tarafından forklift kategorisinde ‘’En İyi Distribütör’’ ödülüne, 2006 ve 2012 Yılında da Unicarriers Depo İçi Ekipmanlar tarafından “Dünyanın En İyi Distribütörü” ödülüne layık görülmüştür.

2006 yılı itibari ile ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile ödüllendirildi.

Bugün HMF Makina, Türkiye'nin dört bir yanındaki satış büroları, bayileri ve servis istasyonları ile en süratli ve etkin hizmeti vermektedir. "Profesyonel Hizmet" prensibi doğrultusunda servis, yedek parça ve garanti konularına verdiği önemle iş makinaları sektörünün lider firması olmayı sürdürecektir.

 
ÜRÜN GAMI


HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai marka paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör, lastikli yükleyici, silindirler ve mini yükleyicilerin yanı sıra 2003 yılından bu yana Hyundai marka LPG, akülü ve dizel forkliftleri ile en yeni endüstriyel ürünleri ürün gamında bulundurmaktadır. 1.5 tondan 120 tona kadar paletli ekskavatörler, 5.5tondan 21 tona kadar lastikli ekskavatörler, 9.8 tondan 33.4 tona kadar lastikli yükleyiciler, 2.7 tondan 3.3 tona kadar skid steer loaderler, 7 tondan 14 tona kadar toprak silindirleri ve 2.5 tondan 3 tona kadar olan yama silindirleri de HMF Makina ürün gamında bulunmaktadır. HMF tarafından Türkiye pazarına sunulan Hyundai Forkliftlerin ürün grubunu; 1.5 - 25 ton arası dizel forkliftler, 1.5 - 5 ton arası LPG'li forkliftler ile 1.5 - 5 ton arası akülü forkliftler oluşturmaktadır.

Bugün Türkiye'de satılan her 4 lastikli ekskavatörden biri Hyundai markasını taşıyor. Hyundai, Türkiye ekskavatör pazarında en çok tercih edilen marka olarak lider konumda yer alıyor. Hyundai özellikle düşük bakım giderleri ve bol yedek parça özelliği sayesinde sektörün en çok tercih edilen markasıdır. HMF Makina aynı zamanda Hyundai marka toprak ve yama silindirlerini de müşterilerinin hizmetine sunmuştur. HMF'nin ürün çeşitleri ve markaları arasında; Hyundai iş makinaları ve Hyundai Endüstriyel ürünlerin yanı sıra Unicarriers Depo İçi Ekipmanlar kullanılan D&A kırıcılar bulunuyor. Kore'nin önde gelen hidrolik kırıcı markası D&A'in distribütörlüğünü 2011 yılı itibariyle üstlenen HMF, ürün gamına eklenen kırıcı markası ile kalite ve güveni bir arada sunuyor. Ayrıca kentsel dönüşümde önem kazanan yıkım ataşmanları içinde Avrupa’nın önde gelen yıkım ataşmanı üreticisi Mantovanibenne ürünleri HMF güvencesi ile tüm Türkiye’de pazara sunulmuştur.

HMF Makina, 1958 yılında İsveç'te kurulan ve 2004 yılından bu yana temsil ettiği Unicarriers Depo İçi Ekipmanlar tarafından 2006 ve 2012 yıllarında "Dünyanın En İyi Distribütörü" ödülüne layık görülmüştür. Unicarriers Depo İçi Ekipmanlar markasının ürün gamı arasında; elektrikli transpaletler, elektrikli istif makinaları, reach truck, dört yönlü reach truck, telereach truck, raf arası istif aracı, alçak ve yüksek seviye sipariş hazırlama araçları yer alıyor. HMF, ergonomi ve kullanım kolaylığı sunan Unicarriers Depo İçi Ekipmanlar ürünleriyle güvenli servis ve bakım hizmetleri sağlayarak müşterilerinin depo içi ekipman karlılığını artırmayı amaçlıyor.HMF Makina Yedek Parça Hizmetleri
 
HMF Makine İstanbul Merkez deposu ve 40'a yakın yetkili servis ağı ile Türkiye'nin dört bir yanında ülkemize hizmet eden siz değerli müşterilerimize orijinal yedek parçaların ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Yaklaşık 7000 kalem, 120.000 adet ve 5 milyon dolarlık yedek parça stokumuzla ve %85 lik bulunurluk oranımızla sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

HMF Makine bünyesinde oluşturulan Servis ve Yedek Parça Web  Sitesi sayesinde yetkili servislerimize ilettiğiniz yedek parça talepleriniz internet aracılığıyla anında HMF Makine'ye iletilmekte ve talebiniz  derhal işleme alınmaktadır.

Maksimum bulunurluk oranını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için her gün sipariş raporları hazırlanarak, Kore ve Belçika'daki merkez depolara yedek parça siparişleri gönderilmektedir. Yedek parçalar depomuza ulaştığı anda stok girişleri yapılarak ihtiyaç duyan servislerimize sevk edilmesi sağlanır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için Yedek Parça departmanımız, stok ve depolama konularındaki gelişmeleri sürekli takip eder ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla gerekli alt yapının mevcut sisteme adapte edilmesini sağlamak için çalışmalar yapar.

HMF Makine olarak, makinelerinizden daha iyi verim alabilmeniz ve uzun süre kullanabilmeniz için Orijinal Yedek Parça Kullanımını önemle tavsiye ediyoruz.Anahtar Kelimeler: hyundai is makinalari, hmf is makina, hmf yetkili servis, hyundai is makina servisi, hyundai forklift, hyundai silindirler, hyundai kiricilar, hyundai bekoloder,

Tüm Servis Kategorileri