Öztürk Ciftlik Elektronik Yetkili Bölge Teknik Servis

Öztürk Ciftlik Elektronik Yetkili Bölge Teknik Servis

Pınarbaşı Mh. Aksaray Cd. No:18/D Keçiören-Ankara Keçiören - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hollanda'nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

 
Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

 
Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor.Philips Ürünlerinin Teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir.

Philips Yetkili Bölge Servisi olarak 2000 yılı Mayıs ayından itibaren hizmet veren firmamız, Ankara Keçiören'de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, dünyaca ünlü Philips markasının ses ve görüntü sistemleri, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri gibi çok geniş yelpazeye sahip ürünleri için yetkili servis hizmeti vermektedir.

Firmamız, yetkin ve uzman kadrosu ile Philips Yetkili Bölge Servisi olarak güvenle hizmet alabileceğiniz bir adrestir. Deneyimli kadromuz ve modern teknik ekipmanlarımız ile arızalı veya bakım gerektiren tüm Philips cihazlarınız için hızlı ve güvenilir servis hizmeti vermekteyiz.

Uzmanlık gerektiren bir konu olan servis hizmetlerinde konusunda tecrübe kazanmış ve profesyonel bir anlayışla çalışan servislerden hizmet almak önemlidir. Cihazlarınızın arızasının en kısa sürede giderilmesi ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için arızalı cihazlarınızı yetkisiz servislere emanet etmeyiniz. Philips tarafından yetkili servis olarak belirtilen firmalara cihazlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile çalışan firmamızda cihazlarınızın arızası ilk seferde doğru olarak tespit edilir ve gerekli onarım gerçekleştirilir. Onarım işlerinizi söz verdiğimiz sürede ve doğru çözümlerle teslim etmek en önemli prensibimizdir.

Philips ürünlerinizin servis işlerinde etkin ve güvenilir sonuçlar almak istiyorsanız Philips Yetkili Bölge Servisi olarak hizmetinize hazırız.Anahtar Kelimeler: ankara philips, teknik servis, yetkili teknik servis, philips teknik servis, philips servis,

Tüm Servis Kategorileri