Penta Teknoloji - Yetkili Teknik Servis

Penta Teknoloji - Yetkili Teknik Servis

Gazi Bulvarı Aran İş Merkezi 93/102 Basmane/İzmir Konak - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

1990 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Penta, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin lider teknoloji dağıtıcı şirketlerindendir.

Penta Teknoloji, kurulduğu günden bu yana teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve IT altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.

40’ı aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yapan Penta, katma değerli dağıtıcı olma yönündeki yatırımlar ile öne çıkmaktadır. Geliştirdiği hizmetlerle 4.300’ün üzerinde aktif kanal oyuncusuna uçtan uca çözümler sunmaktadır.

2011 yılında, IT dağıtım sektörünün önde gelen isimlerinden Mersa Sistem ile stratejik ortaklık yaparak Yıldız Holding bünyesine katılan Penta, 2012 yılı sonunda Mersa Sistem ile Penta Teknoloji adı altında birleşmiştir. Gerçekleşen bu ortaklıkla sektörde ikinciliğe yükselen Penta Teknoloji, sektör liderliği hedefi ve katma değerli dağıtıcılığa yatırım yapma stratejisi doğrultusunda Medyasoft, Ekip Elektronik, Beyaz İletişim, Sayısal Grafik ve Exper Bilgisayar şirketlerini satın alarak ürün çeşitliliğini artırmıştır.

Önümüzdeki dönem için hedeflerini büyüten Penta, pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip dağıtıcı şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir. Penta, bireysel ürünler tarafında sahip olduğu pazar payını korurken, şirketin büyüme motoru olarak konumlandırdığı katma değerli hizmetler ve kurumsal ürünlerdeki pazar payını artırmayı hedeflemektedir. Penta Teknoloji bugün Türkiye’nin 3. büyük IT ve 8. büyük ICT şirketidir.Bayinet V3 Nedir?
Penta Teknoloji'nin B2B e-ticaret portalı olan Bayinet’in yeni sürümüdür. Kullanıcı deneyimi araştırmaları ve farklı profillerdeki iş ortaklarının da görüşleri alınarak ERP, CRM ve iş zekası alt yapıları ile yeniden tasarlandı.

Yeni Neler Var?
Bayinet V3’te sistem alt yapısı tamamen yenilenerek, daha iyi bir performans ve büyüyebilirlik hedeflendi. İlerleyen zamanlarda Bayinet’e eklenecek yeni modüllerin kolay entegrasyonu için yazılım mimarisi yeniden oluşturularak esnek bir yapı sağlandı. Yeni eklenen entegrasyon yazılımı ile stok bilgisi gibi güncelliği kritik olan veriler en güncel hali ile sunulabilir duruma getirildi. Tüm dünyada kabul görmüş güncel teknolojiler ile yeniden geliştirilen arama fonksiyonu sayesinde ürünlere kolay ve hızlı ulaşım sağlandı.Bayinet, kullanıcı dostu bir arayüzle yeniden tasarlandı. Tüm dünyada kabul görmüş kullanıcı deneyimi metodolojilerinin kullanıldığı ekran tasarımı çalışmalarının her aşamasında iş ortaklarımız tasarım sürecinin merkezinde bulundu. Çağın son trendlerini yansıtan Bayinet V3, tüm akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlara uyumlu bir şekilde ve yalın bir tasarımla hazırlandı.

 


Neler Geliştirildi?
Yazılım Lisanslama modülü tamamen yenilenerek, sipariş süreci %70 oranında kısaltıldı.
Arama fonksiyonu sadeleştirilerek daha etkili hale getirildi.
Filtreleme seçenekleri iyileştirildi.
Ürün listeleme daha hızlı ve etkili kullanım sağlandı.
Ürün detay sayfalarında verilen teknik bilgiler HTML ve video içerikleriyle zenginleştirilip, tek sayfada gösterim kolaylığı sağlandı.
Outlet Market’te bulunan ürünlere daha kolay erişim için arama ve listeme fonksiyonları geliştirildi.
Sepet kullanımı geliştirilerek, yönetimi kolaylaştırıldı.

Hizmetler Neler?
Penta Abonelik Yönetimi
Penta Depom
Hemen Fiyat Al
Bilgisayar Yapılandırma Sihirbazı
Sunucu Yapılandırma Sihirbazı
Online Taksitli Ödeme Sayfası
Raporlarım & İstatistiklerim
Fikrim Var
Penta Outlet
Özel Kategori Ürünler
Penta Yayın Kuşağı Programı
Penta Teknoloji Merkezi RezervasyonAnahtar Kelimeler: penta, izmir, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, penta teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri