Peritus Bilgisayar Sistemleri Dış Tic Ve San Ltd Şti İstanbul Lenovo Servis

Peritus Bilgisayar Sistemleri Dış Tic Ve San Ltd Şti İstanbul Lenovo Servis

Eğitim Mahallesi, Eğitim Mahallesi , Poyraz Sokak Sadıkoğlu İş Merkezi 1 D:15 Ziverbey, 34722 Kadıköy/İstanbul Kadıköy - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Peritus Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti


Pbs’nin hedefi, İş Ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda hızla gelişen yeni teknolojileri takip ederek, uygun çözümleri şirket çalışanlarına iletmesi, yenilikçi ve güvenilir çözümler tasarlamasıdır. Temel hizmet yelpazesi arasında; lokal networklerin aktif network cihazları, sunucu donanımları, sunucu işletim sistemi, network güvenliği (erişim yetkileri, yedekleme, antivirus, vb), WAN yapıları tasarlanması, mektuplaşma ve grup çalışma, veritabanı sunucuları, Internet web ve e-mail erişim ve bağlantıları gibi çözümler vardır.


Peritus Bilgisayar Sistemleri ( Pbs ) Hakkında
1998 yılında kurulan Pbs ’nin amacı; Genel Sektör de ve Çok Uluslu şirketlere ( İş Ortakları ) kişisel bilgisayar tabanlı komple çözüm üretmek ve gerçekleştirdiği çözümlerinde sürekliliğini sağlamaktır.

Pbs, iş ortaklarımızın bilgi sistemlerinin hızlı ve güvenilir şekilde çalışır olabilmesi için gereken desteği verebilmek amacı ile aşağıdaki temel iş akışını uygulamaktadır.

* Her bir iş ortağımıza sektördeki gelişmeleri takip ederek aktarmak ve yararlanmasını sağlamak,
* Üretici firmalar ile köprü görevini üstlenmek ve İş Ortağımızın kurum hedeflerini gözetmektir.
* İş ortağının ihtiyacı olduğunda gerekli analiz, tasarım ve proje çalışmalarını gerçekleştirerek satış sonrası değerlerini arttırmaktır.
* Siparişe dönüşen gerekli ürün temini ve planlama çalışmalarını yaparak zamanında teminini sağlamak ve istendiği durumda kuruluşlarını yapmak,
* Kuruluşu tamamlanan bilgi sisteminin iş ortağımızın isteği doğrultusunda eğitimini vermek,
* Yine kuruluşu tamamlanan bilgi sisteminin sürekliliğini sağlamak amacı gerekli bakım ve destek anlaşmalarını sunmak ve anlaşma türüne göre gerekli servisleri vermektedir.

Bilgi Teknolojisi sektörünün temel taşlarından biri hizmet’tir. Deneyim, kalite, araştırma ve geliştirmeye verilen önem, güçlü bir kadro ve tüm teknolojik gelişmeleri deneyim süzgecinden geçirerek iş ortaklarına zamanında sunabilmek hedefimizdir.
İş Ortaklarımızın isteklerini iyi dinlemek ve anlamak ile başlayan süreçte, Araştırma ve geliştirme, Deneyim, İş Ortağımızın sektörüne bağlı yaklaşmlar sonucu ürün – hizmet isteklerini yanıtlamaya özen göstermekteyiz.
Pbs tüm hizmet anlayışında “koşulsuz ve mutlak müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaktadır. Sizleri iş ortakları olarak tanımlayan Pbs, bu ilke çerçevesinde çözümlenmeyecek iş – hizmet ‘lere girmemeyi de prensip edinmiştir. Pbs'in hedefi, iş ortaklarının yaptığı yatırımlar sonucu, en yüksek verimi alabilmesini sağlamak en önemli görevidir.
Amacımız, her çalışanımızın, yaşayan şirket hedeflerine bireysel katkısını bilmesi; inanarak İş Ortakları odaklı düşünmesi ve davranmasıdır.Pbs’nin hedefi, İş Ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda hızla gelişen yeni teknolojileri takip ederek, uygun çözümleri şirket çalışanlarına iletmesi, yenilikçi ve güvenilir çözümler tasarlamasıdır.
Temel hizmet yelpazesi arasında; lokal networklerin aktif network cihazları, sunucu donanımları, sunucu işletim sistemi, network güvenliği (erişim yetkileri, yedekleme, antivirus, vb), WAN yapıları tasarlanması, mektuplaşma ve grup çalışma, veritabanı sunucuları, Internet web ve e-mail erişim ve bağlantıları gibi çözümler vardır.

Portföyümüzde yer alan ürünlerden Lenovo markasının THINK Kurumsal Ürün Ailesinde Servis Merkezimiz, garanti kapsamı içi ve garanti kapsamı dışı olmak üzere hizmetler vermektedir. Peritus Bilgisayar , satın aldığınız Lenovo ürününüzün garanti kapsamı içindeki donanımsal arızalarında üretici firma adına TSE/HYB standardında garanti hizmeti vermektedir.

Lenovo ürünlerinin Masaüstü, Taşınabilir, İş İstasyonları ve Sunucu ailelerinde bulunan tüm ürünlerine tek bir adresten destek alabilirsiniz. Bu desteğin içeriği için Garanti yönetimi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Bu kapsamın dışında kalan ve ürün ile birlikte satın aldığınız Garanti hizmet genişletilme paketleri içeriğine bağlı olarak onarım desteğini de Peritus Bilgisayar'dan alabilirsiniz. Garanti kapsamı dışı ve garantisi biten ürünler için, onayınız doğrultusunda ,yedek parça ve onarım bedeli karşılığı hizmet verilmektedir. Donanım Bakım sözleşmeleri, mevcut yapınız tespit edilerek çeşitli seceneklerle teklif edilmektedir.

Uzman kadromuz ile, ihtiyacınız olan aşağıdaki sistem destek hizmetlerini de sizlere sunmaktayız.
* Masaüstü, Sunucu ve AĞ sistemlerinin kurulumu yönetimi
* Güvenlik Duvarı ve tehdit algılama sistemleri
* Lenovo Kurumsal aile ürünlerinin garanti hizmetleri çözüm ortağı
* Antivirüs , Yedekleme ve Lisans hizmetleri desteği
* Mesajlaşma ve Portal ÇözümleriAnahtar Kelimeler: peritus, teknik servis, yetkili teknik servis, peritus teknik servis, lenovo teknik servis, ibm teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri