Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik Servis

Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik Servis

Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. No: 58/1 Osmangazi Bursa Osmangazi - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
33% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
67% (2)
Ortalama Puan

2.3

3 yorum 497

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik Servis 'ne ait 3 Değerlendirme Bulunmaktadır

GY
Göksu Yavuz 11.01.2024

Bozulan televizyonuma prosimden servis çağırdım. Gelen arkadaş problemin led ışıklarından kaynaklı olduğunu söyledi. Ücretlendirme konusunda ve ne zaman geleceğiyle ilgili hemen bilgilendirildim zaten. Dedikleri gibi 1 hafta sonra televizyonum geldi ücretlendirme dedikleri gibi ilave masraf çıkartmadılar. Televizyonum kontrol edildi ayarları yapıldı ve teslim edildi. Gelen orbay adlı arkadaşa nazik ve kibarlığından dolayı teşekkür ederim.

teoman çetin bilgin 03.02.2023

Merhabalar. Satın aldığım 2022 üretim LG 32LQ63 80 ekran televizyonum için sihirli kumanda önerisi için Bursadaki Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik servisi arayarak varsa satın almak, yoksa uyumlu kumanda numarasını talep ettim. Telefonda konuşan bayan her kimse televizyonun sihirli kumandayı desteklemediğini söyledi. Acelesi varmış gibi soru sormamı beklemeden telefonu yüzüme kapattı. Elektronik alışveriş siteleri kullanabileceğim kumanda modelini an-mr 22 olarak söylemeleri üzerine tekrar Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik servisi arayarak teyit ettirmek istedim. Telefonda konuşan bayan her kimse işini severek yapmıyor insanları terslemek sert konuşmak şeklindeki tavrı çok utanç vericiydi. Geçen gün yine siz aramıştınız deyip azarlar tarzda üslupla konuşmama dahi müsade etmeden telefonu kapattı. İlk defa LG ürünü kullanırken bu kadar iğrenç bir servis danışmanı ile diyaloğum olmadı. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Buna rağmen an-mr 22 sihirli kumandayı Media Marketten satın alıp kullanıyorum, televizyonla tam uyumlu ve çok memnunum. Bu şikayetimi LG Türkiye sitesinede yaptım.

HG
Harun Gören 12.11.2022

Telefonda konuşan bayan her kimse işini severek yapmıyor insanları terslemek sert konuşmak sesini yükseltmek utanç verici olmalı evinde annesine babasına kocasına çocuğuna da aynı şekilde davransın.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

LG yetkili servisi olarak zengin araç filomuzla, uzman personelimizle ve garantili hizmet politikamız ile Bursa genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olmamız ve bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız ve servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.

Bu amaçları yerine getirebilmek içinse ekibimizi her biri alanında sertifikalı ve eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis ekibi ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.

 

Firma Ünvanı
Prosim Elektronik Servis Hiz.Day. Tük. Mal. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres
Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. No: 58/1 Osmangazi - Bursa

Vergi Dairesi - Numarası
Çekirge - 7330360821

  

 Siz değerli mişterilerimizin zevklerini göz önünde bulundurarak en uygun kullanım şekliyle ürün montajları yapmaktayız. Oturuma uygun açılara özel montaj aparatları kullanarak montaj yapmaktayız.

 

İnsanların hayatını kolaylaştıran ve hizmet eden ürünlerin belli aralıklarla bakımlarını ve arza belirtilerini dikkate alarak alanında uzman servislerden destek almak gerekmektedir. Can ve mal güvenliğiniz için ürünlerinizin düzenli bakımlarının ve onarımlarının yapılması gerekir.

 

 
Ürünlerinizin birden çok arza yapma olasılığı vardır. Elektrik kaynaklı, görüntü kaynaklı veya diğer faktörlerden kaynaklanan hasarlar gibi. Tecrübeli ve uzman teknisyenlerimizle atölyemizde arzalı ürünlerin arza sebeblerini arzalı parçalarını tesbit etmekteyiz

 


LG ve hizmet verdiğimiz diğer markaların orjinal aksesuar teminini siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız. Orjinal aksesuar kullanımı sizin için en sağlıklı olan aksesuar çeşididir. Orjinal aksesuar kullanın ve karlı çıkın.Anahtar Kelimeler: prosim elektronik, lg teknik servis, lg elektronik, yetkili teknik servis, lg servisi,

Tüm Servis Kategorileri