Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik Servis

Prosim Elektronik Lg Yetkili Teknik Servis

Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. No: 58/1 Osmangazi Bursa Osmangazi - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

LG yetkili servisi olarak zengin araç filomuzla, uzman personelimizle ve garantili hizmet politikamız ile Bursa genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olmamız ve bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız ve servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.

Bu amaçları yerine getirebilmek içinse ekibimizi her biri alanında sertifikalı ve eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis ekibi ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.

 

Firma Ünvanı
Prosim Elektronik Servis Hiz.Day. Tük. Mal. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres
Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. No: 58/1 Osmangazi - Bursa

Vergi Dairesi - Numarası
Çekirge - 7330360821

  

 Siz değerli mişterilerimizin zevklerini göz önünde bulundurarak en uygun kullanım şekliyle ürün montajları yapmaktayız. Oturuma uygun açılara özel montaj aparatları kullanarak montaj yapmaktayız.

 

İnsanların hayatını kolaylaştıran ve hizmet eden ürünlerin belli aralıklarla bakımlarını ve arza belirtilerini dikkate alarak alanında uzman servislerden destek almak gerekmektedir. Can ve mal güvenliğiniz için ürünlerinizin düzenli bakımlarının ve onarımlarının yapılması gerekir.

 

 
Ürünlerinizin birden çok arza yapma olasılığı vardır. Elektrik kaynaklı, görüntü kaynaklı veya diğer faktörlerden kaynaklanan hasarlar gibi. Tecrübeli ve uzman teknisyenlerimizle atölyemizde arzalı ürünlerin arza sebeblerini arzalı parçalarını tesbit etmekteyiz

 


LG ve hizmet verdiğimiz diğer markaların orjinal aksesuar teminini siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız. Orjinal aksesuar kullanımı sizin için en sağlıklı olan aksesuar çeşididir. Orjinal aksesuar kullanın ve karlı çıkın.Anahtar Kelimeler: prosim elektronik, lg teknik servis, lg elektronik, yetkili teknik servis, lg servisi,

Tüm Servis Kategorileri