R2 SERVİS Özel Teknik Servis

R2 SERVİS Özel Teknik Servis

Bosna Bulvarı Profilo Plaza No:148 Çengelköy 34688 Üsküdar / İstanbul Üsküdar - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Faaliyetlerine 2009 yılında Türkiye çapında başlayan R2 Servis Elektrik Elektronik ve Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurumsal müşterilerine; bilgi teknolojileri, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği ve elektronik güvenlik sistemleri gibi farklı alanlarda, entegre hizmetler, proje tasarımı ve uygulama, sahada kurulum, bakım, onarım, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

30 yıllık tecrübeye sahip Profilo Elektronik Servis firmasını satın alarak bünyesine dahil eden R2 servis gücünü ve yaygınlığını bu şekilde daha da artırmıştır.

360 derece hizmet verme anlayışı ve 2.300 kişilik uzman kadrosu ile servis veren R2’nin en önemli hedefi; mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve sahada tüm hizmetleri en uygun maliyetlerle hedeflenen zamanda hayata geçirerek, başarıya ulaşmaktır



Müşterilerimiz ile yapılan sözleşme şartlarında yer alan, gerekli donanım ve yazılımların temel kurulumları ile bu sistemlerin altyapısını oluşturacak sistemlerin kurulması,bağlantıların yapılması ve çalışır duruma getirilmesi hizmetleri verilmektedir.

 

Müşterilerimizin kullanmakta olduğu sistemlerin çalışma sürekliliğinin sağlanması için; gerekli olan periyodik hizmetlerin hizmet seviyesi seçenekleri ve ihtiyaçlara göre karşılanması amacı ile bakım,onarım,servis hizmetleri sunulmaktadır. Mevcut donanım, yazılım ve bunlara bağlı çevre ünitelerin bakım-onarım,altyapı,iyileştirme hizmetleri verilmektedir.



Anahtar Kelimeler: r2 servis, ozel servis, teknik servis, r2 ozel servis,

Tüm Servis Kategorileri