Reel Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Teknik Servis

Reel Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Teknik Servis

Kemal Tezgel Sınan Erım Kısıklı Mah. Gurbet Sk 7/A-9 Üsküdar / Istanbul Üsküdar - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir.

Reel Elektronik olarak üstlendiğimiz misyon, standartı yüksek, kaliteli hizmet vererek faaliyet gösterdiğimiz sektörde söz sahibi olmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Bu doğrultuda hedefimiz; gelişiminin ve değişiminin hem tanığı hem de parçası olduğumuz Türkiye ile beraber geleceğe doğru değerlere sahip çıkarak daha da büyüyerek ilerlemektir.
İlk günden bu yana sorumluluk olarak değerlendirdiğimiz “zamanında ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet" ilkesi, şirketimizin ana vizyonunu oluşturmaktadır. Bu vizyonun bizim için anlamı; müşteri memnuniyet odaklı hizmeti uygun ve gerekli olduğu anda yapmak, hızla değişen zamana ayak uydurmak ve bu değişime öncülük etmektir.
Şirket olarak değerlere dayalı bir yönteme inanır, empati odaklı düşünerek tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer verirken, onların beklentilerini en kısa sürede yerine getirme odaklı hizmet veririz.
Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Ekonomimizi geliştirerek yaşanabilir bir dünya yaratacak yenilikçi fırsatları ve fikirleri değerlendirmek, yeni iş alanları yaratmak, bu sayede değişimlere uyum göstermek, köklü altyapımızın ve deneyimimizin ürettiği ana değerdir.
Faaliyet gösterdiğimiz hizmet alanında , aldığımız her kararın, verdiğimiz her sözün sorumluluğunu sahip çıkarız.. Müşteri memnuniyetin de her zaman dürüstlüğü, ön planda tutarız. Faaliyet gösterdiğimiz iş alanının gelişimine ve ekonomik kalkınmaya katkı sunmak bilincine sahibiz.

 

 Satış sonrası hizmetlerde kusursuz Vestel deneyimi yaşatmak için BURADAYIZ..

Müşteri Temsilcilerimize; 0 850 222 4 123 iletişim merkezi numaramızdan ya da CapCanlı Destek uygulamamızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 
Serviste mükemmellik!
Uzun süreli tamir gerektiren ve atölyeye alınması zorunlu olan ürünleriniz olduğunda merkezimiz onarım süresince ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz başka bir ürünü adresinize teslim eder.

Hijyen konusunda en az sizin kadar hassas olan ekibimiz yerinde bakım ve onarımlarda kişisel temizlik başta olmak üzere tüm hijyen standartlarını harfiyen uygulamaya özen göstermektedir.
Teknolojinin son imkanlarını kullanan ve kendisini sürekli yenileyen servisimiz, tüm yedek parça ve aksesuar taleplerine karşılık verebilecek donanıma sahip deposu ile 7/24 hizmetinizde!

Teknik ekibini kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan firmamız, hizmet kalitesinde sizlere en iyileri sunabilmek için çalışıyor.
Başta Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler olmak üzere Avrupa yakası ve Anadolu yakasında hizmet veren Servis Home, yedek parça ve aksesuar siparişlerinde hızlı teslim olanağını sunuyor.

7 gün ve 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz, konusunda hakim güler yüzlü ve anlayışlı çalışanları ile siz değerli müşterilerimize 2 saat aralığıyla randevu alma kolaylığı sağlıyor.

Televizyon
Tüm Vestel Tv'lerinizin montaj ve tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır.
 
Beyaz Eşya
Tüm Vestel beyaz eşyalarınızın montaj ve tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır.
 
Küçük Ev Aletleri
Tüm Vestel küçük ev aletlerinizin montaj ve tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır..
 
Klima
Vestel marka klimalarınızın montaj ve tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır..
 
Bilgisayar
Vestel marka bilgisayarlarınızın tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır.
 
VRF Klima
VRF klimalarınızın montajı ve tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır.Anahtar Kelimeler: vestel, regal, seg, teknik servis, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, vestel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri