Saints Computer Özel Teknik Servis

Saints Computer Özel Teknik Servis

Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Bakırköy İstanbul Bakırköy - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

İşimizi yenilikçi yapımızla daha da değerli kılmak için çabalıyoruz!
80'li yıllardaki hobiye dayanan oyun ve program yapımcılığı yıllarımızın ardından 1992 yılında ticari olarak adım attığımız bilişim sektöründe daima; yenilikçi, öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.

Hedefimiz; en kaliteli ürünleri zengin ürün yelpazemiz aracılığıyla sizlerle buluşturmak ve alışveriş keyfini karşılıklı güvene dayanan bir arkadaşlığa dönüştürmek oldu.

Hizmet vermekte olduğumuz Yeşilköy şubemizde Notebook Teknik Servis ve Yedek Parça Satışı dahil, her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların Kişisel Bilgisayarlar, Yazılımlar, Bilgisayar Bileşenleri, Mobil ürünleri gibi birçok çeşit ürünün satışını ve servisini yapmaktayız.

Misyon - Vizyon
Yaratıcı ve yenilikçi dünya çapında önde gelen lider firmaların geliştirdikleri Bilişim çözüm ve ürünlerini, uzman ve deneyimli iş ortaklarıyla birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda eşzamanlı sunmak ve en çok tercih edilen Katma Değerli Bilişim Teknoloji ürünleri dağıtıcısı görevini başarıyla sürdürmektir.

Saints Computer; Eğitimli, başarılı ve sosyal sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı, etik davranışlara sahip olan çalışanlarıyla, öncü, yaratıcı, örnek gösterilen lider global bir şirket olarak görmek istiyoruz.Saints Computer, yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır.Anahtar Kelimeler: ozel servis, teknik servis, istanbul servis, saints computer,

Tüm Servis Kategorileri