SIK SOGUTMA  LG Yetkili Teknik Servis

SIK SOGUTMA LG Yetkili Teknik Servis

Ulucami Cad. No:135/C 1118 Sok No 7-Iskenderun Hatay İskenderun - Hatay

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Şık Soğutma olarak Hatay-İskenderun da hiizmet vermekte olup ısıtma soğutma sistemleri,klima tamir montaj vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
 
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
 
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
 
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
 
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.Samsung, Cartel, Rubenis, Lg White-Westinghouse Satış ve Yetkili Servisliğini Yapmaktayız. Uzman Kadromuzla Siz Değerli Müşterilerimize En Kaliteli Hizmeti Vermekteyiz...Anahtar Kelimeler: sogutma, hatay, lg teknik servis, lg elektronik, yetkili teknik servis, lg servisi, samsung, miele, cartel, rubenis,

Tüm Servis Kategorileri