SMS Infocomm Teknoloji Servis Merkezi-İstanbul Ümraniye

SMS Infocomm Teknoloji Servis Merkezi-İstanbul Ümraniye

Altınşehir Mah. Alemdağ Cad. No:704/1-B Giriş Kat Ümraniye Ümraniye - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
50% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
50% (1)
Ortalama Puan

3

2 yorum 2789

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

SMS Infocomm Teknoloji Servis Merkezi-İstanbul Ümraniye 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

Ender özkul 05.07.2023

10 numara 5 yıldız özellikle urun kayıt da çalışan lar olmak üzere özellikle (Beyefendi) ve tüm personeli tebrik eder işlerinde başarılar dilerim kısa zamanda monitör arızasını hallettiler. Ellerine sağlık.

HB
Hasan BAL 12.02.2021

Asus marka cep telefonuna ait adaptör ve kulaklık değişimini 2 haftalık sürede gerçekleştiremeyen bir firma. Asus marka ürün almayı düşünüyorsanız hata edersiniz.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Neden "ASUS"?
Pegasus, Yunan mitolojisine göre bilgi ve ilhamın kaynağıdır. ASUS, ismini aldığı bu kanatlı atın özelliklerini de muhafaza etmiştir. Şirketimiz; bu mitolojik yaratığın gücünü, yaratıcı ruhunu ve saflığını kendi bünyesinde birleştirerek ürettiği her ürünle bu özellikleri bir üst basmağa taşımayı amaçlamıştır.

Yıllar içerisinde, ASUS'un vizyonu hayat bulmuştur. Böylece ASUS, müşterilerinin hayatına kaliteli tasarımlar ve inovasyonlar katan tüketici teknolojilerinde önemli bir yere sahip firma konuma yükselmiştir.

ASUS Notebooklar
ASUS notebooklar, en zorlu koşullar altında ve en egzotik mekanlarda test edilmişlerdir. Cesaret isteyen bu başarıların büyük bir bölümü efsaneye dönüşmüştür. Tarihte iz bırakan başarıları burada detaylı olarak vermekteyiz.

Sıfır yerçekiminde sıfır kusur
Astronotlara, MIR Uzay Üssündeki görevleri sırasında güvenebilecekleri bir bilgisayar sağlama amaçlı uzay görevleri için başlıca bilgisayar ve elektronik ürün tedarikçilerinden biri olan R&K tarafından belirlenmiş olan iki ASUS notebook seçilmiştir. Her iki dizüstü bilgisayarda da 600 gün boyunca sıfır hata ile karşılaşılmıştır.

Uzay görevindeki Rus astronot Sergei Avdeev, "ASUS dizüstü bilgisayarlar, diğer firmalar tarafından üretilmiş bazı dizüstü bilgisayarlar gibi asla aşırı ısınmadı. Uzaydaki ve Dünyadaki sıcaklık akışı birbirlerinden tamamen farklıdır. Yalnızca en iyi ısı yayılım çözümlerine sahip olan dizüstü bilgisayarlar kesintisiz çalışmayı kaldırabilirler. Notebooklarımızı sabah açtık ve gün boyu sorunsuz şekilde açık bıraktık." dedi.

Havada hayat kurtarma
Avustralya'nın New South Wales bölgesinde yaşayan insanlara hizmet eden acil tıbbi yardım ve kurtarma helikopteri olan NRMA CareFlight, havacılık, tıbbi tedavi ve yönetim gibi hizmet verdiği farklı sektörlerde ASUS dizüstü bilgisayarlardan yararlanmaktadır. ASUS dizüstü bilgisayarlar, CareFlight'ın özellikle ciddi kafa travmaları yaşanan kazalardaki hayat kurtarma oranlarını arttırmayı amaçlayan programında önemli bir rol oynamaktadır. Mobil bilişim yardımıyla CareFlight, sağlık ekibinin olay yerine yerel bir ambulanstan daha hızlı şekilde ulaşmasını sağlayabilmektedir ve bu yeni programın, kafa yaralanmalarının neden olduğu ölüm oranını %33 azaltması beklenmektedir.

CareFlight'ın Toplumla İlişkiler Müdürü Mark Lees, "Tüm pilotlarımız, ASUS M5 dizüstü bilgisayardan bir hayli etkilendiler ve bu laptopların, uçaktaki titreşime dayanma becerilerine hayran kalmışlardır. Artık ASUS M5latopları tüm uçaklarımızda kullanmaya ve bu dizüstü bilgisayarları, uçaktaki yön bulma bilgisayarlarına bağlamaya hazırız." dedi.

Zorlu Off-road araba yarışında darbe ve sıçramalara rağmen ayakta kalan
Sıcak çöllerde ve karlarla kaplı dağlarda bilgisayarların kullanıldığına tanıklık eden PATAGONYA 2000 yarışında kritik görevler gerçekleştirmek üzere ASUS dizüstü bilgisayarlar seçilmiştir. Kilit rol oynayan görevlerden biri, yerleşik uydu GPS işlevleri ve dinamik haritalar görüntüleyebilme becerileri sayesinde ön plana çıktıkları yön bulma cihazı işlevi görmelerini gerektirmiştir. Ayrıca hem e-mail iletişimine, hem de çift yönlü video konferanslarına olanak tanıyan haberleşme merkezi işlevi de görmüşlerdir. Yarış organizatörü Aviv Shweky, "Kuşkusuz, ASUS bilgisayarlar bu zorlu yolculuktaki ağır koşullardan tek hatasız kurtuldular." dedi.

Dünyanın zirvesinde
Dünyanın en yüksek dağının zirvesindeki zorlu koşullar, ASUS dizüstü bilgisayarları değil ama diğer dizüstü bilgisayarları düşündürebilir. Bir grup dağcıya, Everest Dağlarının, Tibet'teki yerliler tarafından Qomolangma Zirvesi olarak bilinen zirveye ulaşma yolculuklarında eşlik etmek üzere U5, S6 (deri ve bambu serileri), W7 ve U1 başta olmak üzere çok sayıda ASUS dizüstü bilgisayar seçilmiştir. 5,000 m yükseklikteki ana kampa ulaşıldıktan sonra yalnızca ASUS dizüstü bilgisayarlar çalışmaya devam edebilmişlerdir. Diğer dizüstü bilgisayarlar, son derece düşük olan ortam sıcaklığından ötürü açılamamışlardır.

Çevre dostu teknolojiye olan saygısından ötürü takım lideri Wang Yongfong, zirveye yanında ASUS U5 bilgisayar ile çıkmıştır. Denizden 8848 metre yükseklikte bu zirveye ulaşan ASUS U5 dizüstü bilgisayar, dünyada Everest dağının zirvesine çıkabilen ilk dizüstü bilgisayar olma unvanını da kapmıştır.

Kuzey ve Güney kutuplarında
ASUS dizüstü bilgisayarın, Kuzey ve Güney Kutuplarındaki dondurucu sıcaklıklarda bile kusursuz şekilde çalıştıkları farklı durumlarda kanıtlanmıştır.

Bu yolcuklardan en unutulmazı, 16 Aralık 2003 tarihinde, Shi Wang ve Jian Liu adlı ünlü dağcıların, ısının -70°C'nin çok daha altına düştüğü ve 4892 metre yükseklikle Antartika'nın en yüksek zirvesi olan Vinson Dağı'nın zirvesine ulaşma yolculuklarına çıkmalarıyla gerçekleşmiştir. Wang ve Liu, yolculuk esnasındaki deneyimlerini kaydetmek ve paylaşmak amacıyla yanlarında ayrı ayrı ASUS S200N dizüstü bilgisayarı getirmişlerdir. S200N, ihtiyaçlarını kusursuz biçimde karşılamıştır: hafif ve kompakt olup, yüksek sabit kapasitesine sahipti ve bir dağa tırmanma esnasındaki zorluklarla başa çıkabilirdi.

Wang, "Ekstrem koşullar altında ve etkili hava altında kusursuz çalıştılar. Arızaların hoş görülemeyeceği durumlarda yanımda güvenebileceğim bir dizüstü bilgisayar olması harikaydı." dedi.Hizmet Verilen Ürünler:: Motherboard, Optical Storage, Notebook, PDA, Graphic Card, Networking, Wireless, LCD Monitors, Desktop PC, All-in-one PCs, Projectors, Tablet, PadFone, Eee PC, Eee Box, Vivo PC, ZenFone, Chromebox, ROG Console PC, Eee Book, Commercial NB, ZenPad, Gaming NBAnahtar Kelimeler: asus, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, asus teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri