Teknik Grup- TEMSA İş Makinaları Yetkili Servisi

Teknik Grup- TEMSA İş Makinaları Yetkili Servisi

Yeşiltepe Mahallesi, D-100 No:85 Yanyol Caddesi, Erenler Erenler - Sakarya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

TEMSA HAKKIMIZDA
 
Temsa Global bünyesinde 1983 yılında başlayan Komatsu distribütörlüğü, günümüzde Temsa İş Makinaları bünyesinde devam etmekte olup Türkiye’nin en uzun distribütörlük anlaşması ünvanına sahiptir.
İş ve inşaat makinaları sektörünün öncü markalarından Komatsu, sunduğu değerler itibariyle Türkiye pazarının en önemli oyuncularından biridir.
1921 yılında kurulan Komatsu, iş, inşaat, maden, endüstriyel makinalar gibi ürünleri üretip satan, Japonya menşeili bir firmadır. Komatsu Group, 143 grup şirketinden oluşan ve toplamda 182 firmadan oluşan bir gruptur. Dünya genelinde toplam 38 üretim operasyonu devam ettirmektedir.
Komatsu, arkasındaki Temsa ve Sabancı güvencesiyle yarattığı kurumsal faydayı “Kalite ve Güvenilirlik” değerleriyle maksimize etmeyi hedefleyen bir markadır.

Temsa İş Makinaları, iş makinaları ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu ile birlikte, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının da distribütörlüğünü yürütmektedir.
1983 yılından itibaren distribütörlüğü yürütülen Komatsu, büyük iş makinaları üretimi ve teknolojisinde dünya liderlerinden biridir.
Temsa İş Makinaları, Komatsu'nun paletli ve lastikli ekskavatör, lastikli yükleyici, dozer, greyder, kaya kamyonu, forklift ve bekoloder makinalarını Türkiye, Azerbeycan, Gürcistan pazarlarına sunmaktadır. Temsa İş Makinaları, 2014 yılında Komatsu Maden Grubu ile de distribütörlük anlaşması yapmıştır.
Temsa İş Makinaları; temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el satış ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tüm bu hizmetler inşaat, madencilik, endüstri, çelik, seramik, ağaç sanayii, enerji gibi farklı sektörlerdeki müşterilere sunulmaktadır. İstanbul Merkez Ofisi ve 13 ildeki satış ekibi, Ankara, İstanbul'da Teknik Merkezleri ve tüm Türkiye'ye yayılmış 41 yetkili servisi ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.
Temsa İş Makinaları, Sabancı Topluluğu'nun karlılık içinde büyüme stratejisine uygun olarak, iş kollarına doğru odaklanılması ve etkin yönetimlerinin sağlanması amacı ile Temsa Global bünyesinden 29 Mart 2013 tarihinde ayrılmıştır. Mayıs 2014 tarihinde ise, Sabancı ve Marubeni Gruplarına ait iştirakler, Temsa İş Makinaları'nda %51-%49 hisse ortaklığına girmişlerdir ve Temsa İş Makinaları bu tarihten itibaren bir Türk - Japon ortaklığı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.İŞLETMENİZE ÖZEL HİZMETLER


Sizin misyonunuz, kamyonlarınızdan maksimum işletim süresi elde ederek şirketiniz için kârlılık elde etmeye çalışmaktır.
Aslında tam olarak aynı hedef doğrultusunda çalışıyoruz. Hizmetlerimiz, operasyonlarınızda en yüksek verimliliği elde etmenize yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Servis Hizmetleri
Doğru servis, yetenekli teknisyenler, üstün kaliteli yedek parçalar.
Volvo Trucks Servisleri kamyonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Telematik Ağ Geçidi gibi yenilikler kamyonunuzun durumunun her zaman uzaktan izlenebileceği anlamına gelir. Önceden planlanmış servis ise daha fazla işletim süresi, daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve sizin için operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol sağlamak anlamına gelir.


Eğitim Hizmetleri
Birinci sınıf bir kamyon, birinci sınıf bir sürücüyü hak eder. Volvo Trucks’ın Sürücü Eğitimi kursuna yatırım yapmak, ihtiyaçlarınızdan bağımsız olarak, sürücünün aracınızdan en fazla verimi almasını sağlamanıza yardımcı olur.

Sonuç mu? Yakıt verimliliği, daha fazla üretkenlik ve yüksek güvenlik olur.


Dynafleet
Bilgi güçtür. Her kâr sağlayan işletmenin temelini oluşturur. Filo yönetim sistemimiz olan, Dynafleet uzun yol taşımacılığı faaliyetlerinizde bilginin temelini oluşturur. Faaliyetlerinizi her açıdan yönetebilmek için ayrıntılı filo yönetim özellikleri ve temel bilgiler sağlar.


Yakıt Önerisi
%5’e kadar yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Kişisel yakıt danışmanlarımız maliyetleri azaltma konusunda ihtiyaç duyduğunuz analiz ve tavsiyeleri sürekli olarak size sunabilir.


Finansal Hizmetler
Büyük resme baktığınızda, kamyonlar işletmenizin sadece bir parçasıdır. Finanse edilmesi, ödemesinin yapılması ve sigortalanması da gerekir. İşte bu noktada Volvo Finansal Hizmetler devreye girer. İşletmenizi tanıyarak, operasyonunuz için en optimum ödeme planını sizlere sunabilir.Anahtar Kelimeler: is makina yetkili servis, teknik servis, temsa, komatsu, volvo, is makinalari, is makinalari servis, forklift, komatsu servis, volvo trucks, hybrid makinalar,

Tüm Servis Kategorileri